Philips BRE632/00 Satinelle Advanced Islak Ve Kuru Epilatör

Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderi
Bacaklar, vücut ve yüz için, 5 aksesuar, Kablosuz ve şarj edilebilir, S şekilli gövde tasarımı
259,00 TL
Philips BRP545/00 Islak ve Kuru Epilatör + Yüz Temizleyici

Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderi
Patentli Seramik Diskli Epilasyon Sistemi - Lityum-iyon Şarjlı - Bacaklar, vücut ve yüz için, Seramik diskler ince tüyleri yakalar, S şekilli gövde tasarımı
264,90 TL
Philips Bre650/00 Satinelle Advanced Islak Ve Kuru Epilatör (+8 Aksesuar)

Hızlı Gönderi
Bacaklar, vücut ve yüz için, Seramik diskler ince tüyleri yakalar, 4 vücut bakım rutini, + 8 aksesuar
369,00 TL

Epilasyon Aletleri

Epilasyon aletleri, vücudumuzdaki istenmeyen tüylerin yok edilmesini sağlar. Eski yöntemler yerini epilatörlere ve lazer epilasyon cihazlarına bırakmıştır. Klasik yöntemler daha acı verici ve daha etkili olduğu için, son dönemde özellikle lazer epilasyon çok kullanılmaktadır. Kalitesiz ve ucuz epilasyon aletleri ciltte tahriş, batık, kıl dönmesi gibi sorunlara yol açabilir. Bu yüzden epilasyon aleti alırken en kalitelinin tercih edilmesi önemlidir. Epilatörler cımbız mantığıyla çalışır ve en küçük tüyü bile alabilirler. Epilatörle yapılan işlem sonucunda, yeni tüyün batık çıkma riski mevcuttur. Lazer epilasyon aletlerinde de doğru tercih yapmak önemlidir. Etkili olması, ayarları, fiyat, satış sonrası destek, ampül kullanım süreleri lazer epilasyon aleti alırken dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Ereyon.com.tr’de Philips, Braun, Rowenta, Silk’n Glide gibi birçok markanın çeşit çeşit epilasyon aletlerini, en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.