Ereyon.com.tr'de 100 TL'ye varan chip-para fırsatı!

Kampanya Detayları:

 Kampanya kapsamında 01-31 Mart 2017 tarihleri arasında Ereyon.com.tr’den tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para hediye edilecektir.
 Kampanya katılımı için harcamadan önce “EREYON” yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi veya axess.com.tr sitesinde yer alan kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonu ile kayıt olunması gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası “kayıt oldunuz” mesajı gelecektir.
 Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 100 TL’dir.
 Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
 Kazanılan chip-paraların son kullanma tarihi 15 Nisan 2017'dir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Nisan 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanacak olup, Bank'O Card Axess dahil değildir.
 Fastpay üzerinden yapılan ödemeler, kampanya kapsamında değildir.
 Kampanya "Takı, Mücevher ve Altın" kategorisinde yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
 BKM Express ve ComPay ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
 Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
 İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 Katılım için gönderilen SMS’ler; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
 Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.