Ereyon 10 Yaşında!

Ereyon.com.tr, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş ve faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. 500.000'ni aşan kayıtlı müşteri kitlesi ile 10 yıldır sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.
Ereyon.com.tr %100 güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli alt yapıya sahiptir. Ereyon'un hedefi siparişlerinizi sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.
En temel prensibimiz; müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır.
Ereyon, bugüne kadar yüzbinlerce müşterisinin siparişini sorunsuz yerine getirmiştir. Şirketimizden kaynaklanan ve çözümsüz kalan hiçbir müşteri sorunu yoktur. Ereyon.com.tr, "2011 ve 2012 Yıllarında Şikayet Endeksi Tarafından Müşteri Memnuniyetinde, genel ürün siteleri kategorisinde E-Ticaret Türkiye Birincisi" seçilmiştir. 2013 ve 2014 yıllarında aynı kategoride ikinciliği elde etmiştir. Bu başarıya müşteri ilişkileri yönetimine ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz yüksek değer sonucu ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.
Ereyon.com.tr'ye duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla.
Ereyon Elektronik Ticaret ve Sanal Mağazacılık Hizmetleri A.Ş


 
Hürriyet Ege
2005 sonunda yayına açılan sanal mağazacılık hizmeti veren www.ereyon.com.tr adlı internet sitesi rekora koşuyor. Ereyon Elektronik Ticaret ve Sanal Mağazacılık Hizmetleri A.Ş. Genel Koordinatörü Serkan İpektepe, iki yıl önce internet ortamında sanal alışveriş hizmeti vermeye başladıklarını söyledi.
Haberin tamamı için buraya tıklayınız.
Webrazzi
Ereyon, “ekonomik reyonlar” sloganı ile faaliyetini yürütüyor. Sektörde 8’inci yılını tamamlayan Ereyon,  Türkiye'nin en bilindik e-ticaret markalarından.
Haberin tamamı için buraya tıklayınız.
Milliyet
Günde 35 bin kişinin ziyaret ettiği, dakikada bir ürünün satıldığı sitenin aylık cirosu 3 milyon YTL'yi buldu. Şirketin genel koordinatörü Serkan İpektepe, "Cep telefonundan elektronik eşyaya, mücevhere kadar 78 bin çeşit ürünü tüketiciyle buluşturuyoruz" diye konuşuyor.
Haberin tamamı için buraya tıklayınız.
Milliyet Blog
Türkiye'de bir çok şehirin bazı alanlarda farklılaşıyor. Örneğin Bursa'da Otomotiv sektörü çok gelişmiş, ama bunun yanında döner, kestane şekeri gibi yiyecekleriyle de ünlü.
Haberin tamamı için buraya tıklayınız.

Sabah
E-ticarete Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olan Ereyon A.Ş., Şikayetvar'ın yaptığı şikayet yönetimi araştırma raporuna göre e-ticaret sektörü genel ürün siteleri kategorisinde birinci oldu.
Haberin tamamı için buraya tıklayınız.

Acunn
E-ticarette Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan EREYON A.Ş. (www.ereyon.com.tr) Şikayetvar’ın yaptığı şikayet yönetimi araştırma raporuna göre E-Ticaret sektörü Genel Ürün Siteleri kategorisinde birinci oldu.
Haberin tamamı için buraya tıklayınız.

İhlas Haber
Şikayetvar'ın yeni ürünü ŞikayetEndex, 2011 yılı içerisinde sitesine üye olan 650 bin tüketicinin ilettiği yaklaşık 300 bin şikâyetin derlenmesi ve analizi sonucu; E-Ticaret sektöründe kendisine yöneltilen şikâyetleri en etkin şekilde yöneten siteleri belirledi.
Haberin tamamı için buraya tıklayınız.

Haberler.com
E-Ticarette Türkiye'nin En Büyük ilk 3 firmasından biri olan EREYON A.Ş. (www.ereyon.com.tr) Şikayetvar'ın yaptığı şikayet yönetimi araştırma raporuna göre E-ticaret sektörü sıralamasında birinci oldu.
Haberin tamamı için buraya tıklayınız.

Yüzde Yüz Haber
e-ticarette Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Ereyon A.Ş'ye ait ereyon.com.tr sitesi, E-Ticaret sektörü Genel Ürün Siteleri kategorisinde birinci oldu. Hedef; yüzde yüz memnuniyet...
Haberin tamamı için buraya tıklayınız.