Kampanya Koşulları

 • Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan satış noktalarından 26.07.2017 – 31.08.2017 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olan Samsung markalı klimalarda geçerlidir.
 • Ürünleri kampanya koşullarına uygun olarak satın alan katılımcıların, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak ürünlerin kurulumunu 20.09.2017 tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırması gerekmektedir.
 • Ürün kurulumlarını gerçekleştiren katılımcılar, ardından 22.09.2017 tarihine kadar www.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar web-sitesi adresinde yer alan kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmalı ve ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını yine aynı forma yüklemelilerdir. Fatura görselinin 5MB dan küçük olması, faturanın orijinal ve tüm alanlarının görünür şekilde fotoğrafının çekilip, sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
 • Kampanya başvuru formundaki bilgiler ile kurulum esnasında verilen bilgilerin aynı olması gerekmektedir.
 • Katılımcının hediye cep telefonu ürünü hakkından yararlanması durumunda; tüm kampanya koşullarını yerine getirdiği tespit edilen katılımcıya, hediye cihazın katılımcı adresine teslim edilmek üzere 45 iş günü (onaylanan başvuru tarihinden itibaren) içerisinde 3. kişi kargo şirketine teslim edileceğini belirten bir SMS gönderilecektir. Kampanya koşullarını yerine getirmediği tespit edilen katılımcılara ise, ilgili hediye cihaz kampanyasından faydalanamadığı bilgisi SMS ile iletilecektir.
 • Katılımcının hediye ürünün parasal karşılığını veya farklı renk ve modelini talep etme hakkı bulunmamaktadır.
 • Katılımcının Samsung Galaxy Prime +/SM-G532F Plus ürününün tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %50 indirim hakkından yararlanması durumunda www.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar adresinde bulunan formu doldururken, model seçimi yapılan alanda çıkacak ödeme ekranında, www.samsungwa.com.tr’de yer alan başvuru formunda bulunan tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden ödeme işleminin banka veya kredi kartı ile tamamlanması gerekmektedir.
 • %50 indirimli telefon alışı sadece www.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar sitesinden form doldurularak yapılabilir.
 • Her müşteri her bir ürün grubu için kampanyaya 1 kez katılabilir.
 • Her müşterinin tek hakkedişi vardır, birden çok klima alsa bile tek bir klima için başvuruda bulunması gerekmektedir. Her telefon numarasıyla bir kez başvuru yapılabilecektir. Aynı numara ile 2. bir başvuru sistemsel olarak kabul edilmeyecektir. Bu nedenle başvurularda müşteri numarası doğru ve eksiksiz yazılmalıdır.
 • Sisteme girilen adresler tam ve doğru olmalıdır. Eksik adres girilmesi durumunda kargonun ulaşmamasından başvuruyu yapan kişi/bayi sorumlu olacaktır. (İl, ilçe, mahalle, cadde, sokak, apartman adı/numarası, kapı numarası vb.)
 • Katılımcı, kampanyaya dahil olan klima modellerinden, AR24MSSDCWK/SK ve AR12MSPXBWK/SK model ürün alması durumunda Samsung Galaxy Prime +/SMG532F model cep telefonunu; AR18MSSDCWK/SK ve AR24MSFSCWK/SK model ürün alması durumunda Samsung Galaxy A7 Tablet (T280Q) model tableti, kampanya şartlarını yerine getirmek koşuluyla herhangi bir ücret ödemeden almaya hak kazanacaktır.
 • AR09MSFHCWK/SK, AR12MSFHCWK/SK, AR09MSFSCWK/SK, AR12MSFSCWK/SK, AR09MSSDCWK/SK, AR12MSSDCWK/SK model klima satın alan tüketiciler ise kampanya şartlarını yerine getirmek koşuluyla www.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar adresinde satışa sunulan Samsung Galaxy A7 Tablet (T280Q) model tableti, AR18MSFSCWK/SK, AR18MSFHCWK/SK, AR24MSFHCWK/SK model klima satın alan tüketiciler ise Samsung Galaxy Prime +/SM-G532F model cep telefonunu tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %50 indirimli şekilde satın almaya hak kazanacaktır.
 • Kampanya ile ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi lütfen 0 850 432 77 11 telefon numarası aracılığı veya klima@samsungwa.com.tr e-mail adresine aracılığı ile iletiniz.