Apple New iPad 32GB (Wi-Fi) Beyaz

Ürün Tükendi


Apple New iPad 32GB (Wi-Fi) Beyaz ÖzellikleriiPad harika bir Retina ekrana, 5 MP iSight kameraya ve ultra hızlı kablosuz teknolojilere sahiptir.


Retina Ekran. Hiçbir şey eskisi gibi görünmeyecek.

iPad 2'de bulunandan dört kat daha fazla piksel. Daha net metinler. Ve daha zengin renkler. Retina ekran tüm iPad deneyimini dönüştürür. Böylece her şey inanılmaz ayrıntılı ve gerçek gibi görünür.

Bir mobil cihazdaki en iyi ekran.

iPad'deki her şeyi onun büyük, güzel ekranında yaparsınız. Ve ekran ne kadar iyiyse, iPad deneyimi de o kadar iyidir. iPad'deki Retina ekran, 9,7 inç'lik alanda 2048x1536'lık bir çözünürlüğe, yüzde 44 daha yüksek renk parlaklığına ve 3,1 milyonluk inanılmaz bir piksel sayısına sahiptir. Bu rakam iPad 2'de bulunan piksel sayısının dört katı ve HDTV'dekinin bir milyon fazlasıdır. Bu pikseller birbirlerine o kadar yakındır ki, normal görüntüleme uzaklığında gözleriniz onları seçemez. Pikselleri göremediğiniz için de resmin tamamını görürsünüz. Veya makalenin tamamını. Veya oyunun. Hem de daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde.

iPad, HDTV'ye göre bir milyon daha fazla piksele sahiptir.

Devrim yaratan teknoloji. Devrim yaratan bir ekran için.

Dört kat daha fazla piksele sahip bir ekran oluşturmak yepyeni bir tasarım anlayışı gerektirir. Ekrandaki her piksele ne zaman yanacağını söyleyen sinyaller bulunur. Ancak aynı düzlemde çok fazla pikseliniz ve çok fazla sinyaliniz olduğunda, sinyaller karışır ve görüntü kalitesi bozulur. iPad'de her şeyin kristal netliğinde görünmesi için pikseller sinyallerden ayrılarak başka bir düzleme yükseltilmiştir. Bu çığır açan bir teknolojidir. Tıpkı iPad'in kendisi gibi.

Mükemmel görüntü için mükemmel performans.

Dört çekirdek grafiklerine sahip A5X çipi, iPad 2'den dört kat daha fazla piksele yön verir. Buna rağmen sorunsuz ve akıcı bir deneyim sunar. Üstelik iPad hala 10 saatlik inanılmaz bir pil ömrüne sahiptir.

Daha fazla güç ekranlarınızda.

Güçlü A5X çipi olmasa, iPad'teki Retina ekran da olmazdı. A5X 3,1 milyon pikselin her birine güç verir. Ayrıca dört çekirdekli grafik işlemcisi, iPad'in tüm hareketlerinize karşı son derece duyarlı olmasını sağlar. Kaydırma ve kıstırma hareketleri gibi küçük şeylerden, iPhoto'da fotoğraf düzenleme, iMovie'de filmlere geçiş ekleme ve oyun oynama gibi büyük şeylere kadar.

Anında açılır. Dokunun yeter.

iPad'inizi her an kullanabilirsiniz. Bazen birkaç dakika, bazen birkaç saat. Ana Ekran düğmesine her bastığınızda veya Smart Cover'ı her açtığınızda onu hazır bulursunuz. Bunun nedeni iPad'de bulunan flash depolamadır. Flash depolama hızlı ve güvenlidir. Böylece uygulamalarınıza anında ulaşabilir ve istediğinizi yapabilirsiniz.

Aynı pil, daha fazla performans.

iPad'de bulunan Retina ekran, iPad 2'deki piksellerin dört katına ve dört çekirdek grafiklerine sahiptir. Ve bunun pil ömrü üzerinde neredeyse hiç etkisi yoktur. Hala okumak, oynamak, yazmak, yaratmak ve tüm istediklerinizi yapmak için 10 saatlik bir güce sahip olursunuz.

iSight kamera. Anılarınız hiç bu kadar net olmamıştı.

iPad, Apple'ın 5 megapiksel iSight kamerasına sahiptir. Gelişmiş bir optik sistemle tasarlandığından, mükemmel fotoğraflar ve 1080p HD video çekmenizi sağlar.

iSight Kamera

5 megapiksel fotoğraflar çekin.

5 megapiksel iSight kamera, ister gün ışığı ister mum ışığında harika fotoğraflar çekmenizi sağlayan bir arka aydınlatma sensörüne sahiptir. Otomatik odaklama, dokunarak odaklama ve dokunarak pozlama işlevleri sayesinde, çektiğiniz her fotoğraf anında bir başyapıt olur. Ayrıca 10'a kadar yüze odaklamayı ve pozlamayı otomatik olarak yapan yüz tanıma özelliği gülücüklere daha çok yer açar.

HD Video Kayıt

Tam 1080p çözünürlükte HD video kaydedin.

Bazen hayat sizi şaşırtır. Sabah treni beklemek için iPad'inizde kitap okurken birden çok yetenekli bir çalgıcıya rastlayabilirsiniz. Veya koltukta oturmuş internette gezinirken bir anda köpeğinizi kızınızın eteğini giymiş koştururken görebilirsiniz. iPad'deki iSight kamera tüm bu beklenmedik, güzel ve komik anları yakalamanızı sağlar. Hem de 1080p HD çözünürlüğünde. Ayrıca video stabilizasyonu sayesinde kayıtlarınız sarsıntısız olur, titremez. Özellikle de kahkahalarla gülüyorsanız çok kullanışlı olur.

Tüm olay lenslerde.

Megapikseller önemlidir. Ancak bir fotoğrafın kalitesi için başka şeyler de gerekir. Örneğin kameranın optik sistemi, resim sinyal işlemcisi ve yazılım. iSight kamera size mümkün olan en iyi görüntüyü verebilmek için gelişmiş bir optik teknoloji kullanır. ƒ/2.4 diyafram ve beş bileşenli bir mercek, daha net bir görüntü için ışığı etkin bir biçimde yakalar. Ayrıca genelde pahalı SLR kameralarda bulunan hibrit kızılötesi filtre, daha doğru renkler elde edebilmeniz için zararlı kızılötesi ışığı önler.

Ultra hızlı kablosuz bağlantı. Son sürat ileri.

En yeni kablosuz teknolojilerle üretilmiş iPad, dünyadaki hızlı veri ağlarına bağlanmanızı sağlar.

Dünya için hazır. Ve çok iyi bağlantılara sahip.

iPad'inizi her zaman kullanıyorsunuz. Bu yüzden bir yere giderken yanınızda götürmek istemeniz çok doğal. iPad dünya çapında hızlı ağlar için en kapsamlı desteği sağlar. Daha geniş frekans aralığına erişen mobil antenlerle tasarlanmıştır. Bu da neredeyse her yerde çevrimiçi olabileceğiniz anlamına gelir. Seyahat ederken bağlantı kurmak için yerel bir SIM kart bile kullanabilirsiniz.

Tek seçeneğiniz çok ama çok hızlı bağlantı.

iPad, HSPA, HSPA+ ve DC-HSDPA dahil olmak üzere hızlı hücresel veri ağlarını destekler.2 Bu yüzden internette son sürat gezebilir, içerik aktarabilir ve film indirebilirsiniz. HSPA+ ile 21,1 Mbps ve DC-HSDPA ile 42 Mbps hıza ulaşabilirsiniz.

Kişisel Bağlantı Noktası Olarak iPad.

iPad sahip olduğu yüksek hızlı veri bağlantısını paylaşabilir. MacBook Air, iPod touch veya başka bir iPad gibi 5 adede kadar cihazı, Wi-Fi, Bluetooth ya da USB üzerinden bağlayabilirsiniz.

iOS.

Dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi.

iPad'in arkasındaki sihir iOS'tur. Multi-Touch'ı kullanarak her şeyi görmenizi ve yapmanızı sağlar. Her gün defalarca kullanacağınız tamamı güçlü, yenilikçi ve eğlenceli uygulamalar içerir. Uygulama geliştiricilerinin tercih ettiği işletim sistemidir. Ayrıca başka hiçbir cihazın iPad'in yanına bile yaklaşamamasının sebeplerinden biridir.

iCloud.

İçeriğiniz.
Tüm cihazlarınızda.

iCloud müziklerinizi, fotoğraflarınızı, uygulamalarınızı, postalarınızı, takvimlerinizi, belgelerinizi ve daha birçok şeyi depolar ve kablosuz olarak tüm cihazlarınıza aktarır.4 Böylece, iPad'de bir şarkı satın aldığınızda, fotoğraf çektiğinizde veya bir takvim etkinliği kaydettiğinizde, iCloud bu öğelerin Mac, iPhone ve iPod touch'ınız üzerinde de görünmesini sağlar. Sizin bir şey yapmanıza gerek kalmaz.

App Store. Herkes için bir şey var. Ve her şey için.

iPad'deki uygulamalar başka hiçbir şeye benzemez. Bunun nedeni 275.000'den fazla uygulamanın her birinin iPad'in 9,7 inçlik ekranı, Multi-Touch özelliği, ivmeölçeri, jiroskopu ve daha birçok başka özelliğiyle çalışmak için tasarlanmış olmasıdır.

Seçebileceğiniz 275.000'den fazla uygulama.

App Store sadece iPad için üretilmiş 275.000'den fazla uygulama vardır. Ve birçoğu ücretsizdir. Uygulama satın almak istediğinizde, iTunes'da kullandığınız Apple Kimliğinizi Apple Store'da da kullanabilirsiniz. İstediğiniz uygulamayı bulun, satın almak için dokunun ve anında indirmeye başlayın. Bir güncelleme olduğunda iPad size bildirir. Böylece uygulamalarınız her zaman güncel kalır.

iPad'e özel uygulamalar.

iPad'de gördüğünüz bir uygulama yalnızca iPad için üretilmiştir. Yani uygulama iPad'in çalışma biçiminden yararlanmak için özel olarak tasarlanmıştır. Mesela Apple'ın iPhoto uygulamasına göz atın. Hiç aklınıza gelmeyen şeyleri iPad'le yapmanızı sağlayan binlerce uygulamadan sadece biridir. iPhoto ile birlikte,GarageBand ve iMovie dahil olmak üzere iPad için iLife uygulamaları tamamlanmış olur.

 

Teknik Özellikler :

Boyut ve Ağırlık
* Yükseklik: 241.2 mm
* Genişlik: 185.7 mm
* Derinlik: 9.4 mm
* Ağırlık: 652 g

Kapasite
* 32GB

Ekran
* Retina ekran
* 9.7-inç (diagonal) IPS teknolojisine sahip LED aydınlatmalı Multi-Touch dokunmatik geniş ekran
* 2048x1536 piksel çözünürlükte inç başına 264 piksel (ppi)
* Parmak izine dayanıklı oleofobik kaplama
* Eş zamanlı çoklu dil ve karakter desteği

Çip
* Çift çekirdekli Apple A5X özel tasarım, yüksek performanslı, düşük güç tüketimli ve dört çekirdekli grafik işlemci

Kablosuz ve Hücresel
* Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
* Bluetooth 4.0 teknolojisi

Kamera, Fotoğraf ve Video
* 5 megapiksel iSight kamera
* Otomatik odaklama
* Dokunarak odaklama
* Fotoğraf çekimlerinde yüz tanıma
* Saniyede 30 kare ile sesli HD (1080p) video kaydı
* Video stabilizasyonu
* Saniyede 30 kare ile video çekebilen VGA kalitesinde FaceTime kamera
* Fotoğraf ve Video için coğrafi etiketleme

Batarya ve Güç
* Dahili 42.5-watt-saat şarj edilebilir lityum polimer batarya
* Wi-Fi ile internette gezinmek, video izlemek veya müzik dinlemek için 10 saate kadar pil süresi
* Güç adaptörü veya USB üzerinden bilgisayar ile şarj edebilme

Giriş ve Çıkış
* 30-pin dock bağlantı noktası
* 3.5 mm stereo minijak
* Dahili hoparlör
* Mikrofon

Algılayıcılar
* Akselerometre
* Ortam ışığı algılayıcısı
* Jiroskop

Lokasyon
* Wi-Fi
* Dijital pusula

Ses Oynatma
* Frekans Aralığı: 20Hz - 20,000 Hz
* Desteklenen ses formatları: HE-AAC (V1 ve V2), AAC (8 - 320 Kbps), Korumalı AAC (iTunes Store'dan), MP3 (8 - 320 Kbps), MP3 VBR, Akustik (format 2, 3, ve 4, Geliştirilmiş Akustik Ses, AAX, ve AAX+), Yitimsiz Apple, AIFF, ve WAV
* Kullanıcı ayarlı maksimum ses limiti
* Apple Digital AV Adaptörü (ayrıca satılır) ile Dobly Digital 5.1 surround ses desteği

TV ve Video
* Apple TV'ye (2. ve 3. nesil) 720p kalitesinde AirPlay Mirroring ile görüntü yansıtma
* AirPlay video streaming ile 3. Nesil Apple TV'ye 1080p, 2. Nesil Apple TV'ye 720p kalitesinde görüntü aktarır
* Video yansıtma ve video çıkış desteği; Apple Digital AV adaptörü veya Apple VGA Adaptör ile 1080p görüntü kalitesine kadar
* Video çıkış desteği; Apple Kompozit AV kablosu ile 576i ve 480i'e kadar görüntü kalitesi sunar
* Desteklenen video formatları: H.264 video 1080p'ye kadar, saniyede 30 kare, High Profile level 4.1 ile AAC-LC audio up to 160 Kbps, 48kHz, stereo audio in .m4v, .mp4, ve .mov dosya formatları; MPEG-4 video 2.5 Mbps'ye kadar, 640x480 piksel, 30fps, Simple Profile ile AAC-LC audio kanal başına 160 Kbps'ye kadar, 48kHz, stereo audio in .m4v, .mp4, ve .mov dosya formatları; Motion JPEG (M-JPEG) 35 Mbps'ye kadar, 1280x720 piksel, 30fps, audio in ulaw, PCM stereo audio in .avi dosya formatı

E-Posta dosya desteği
Görüntülenebilir dosya tipleri: .jpg, .tiff, .gif (images); .doc and .docx (Microsoft Word); .htm and .html (web pages); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Preview and Adobe Acrobat); .ppt and .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (text); .rtf (rich text format); .vcf (contact information); .xls and .xlsx (Microsoft Excel)

Diller
* Dil, klavye ve sözlük için Türkçe desteği mevcuttur.
* Dikte etme için şu diller desteklenir; İngilizce (ABD, İngiltere ve Avustralya), Fransızca, Almanca, Japonca
* Dil destekleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. (İngilizce)

Sistem Gereksinimleri
* Apple ID (Bazı özellikler için gereklidir)
* Internet erişimi
* Mac veya PC üzerinden bilgisayar ile senkronizasyon için gerekenler
- OS X v10.5.8 ve üzeri yüklü bir Mac
- Windows 7, Windows Vista, Windows XP Home veya Professional SP3 yüklü bir PC
- iTunes 10.6 ve üzeri

Paket İçeriği
* iPad
* USB - Dock bağlantı kablosu
* 10W USB Güç adaptörü
* Dokümantasyon

Apple New iPad 32GB (Wi-Fi) Beyaz Yorumları

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
4+2
262,68 TL
1.576,05 TL
6+2
199,80 TL
1.598,43 TL
8+2
159,84 TL
1.598,43 TL
10+2
137,96 TL
1.655,52 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2+2
394,01 TL
1.576,05 TL
3+2
315,21 TL
1.576,05 TL
4+2
262,68 TL
1.576,05 TL
6+2
199,80 TL
1.598,43 TL
8+2
159,84 TL
1.598,43 TL
10+2
137,96 TL
1.655,52 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2+3
315,21 TL
1.576,05 TL
3+3
262,68 TL
1.576,05 TL
4
400,01 TL
1.600,05 TL
6+3
180,53 TL
1.624,79 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2
788,03 TL
1.576,05 TL
3
525,35 TL
1.576,05 TL
4
394,01 TL
1.576,05 TL
5
320,01 TL
1.600,05 TL
6
268,45 TL
1.610,68 TL
7
231,64 TL
1.621,45 TL
8
204,15 TL
1.633,21 TL
9
182,79 TL
1.645,15 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2
788,03 TL
1.576,05 TL
3
525,35 TL
1.576,05 TL
4
394,01 TL
1.576,05 TL
6
262,68 TL
1.576,05 TL
7
228,69 TL
1.600,86 TL
9
177,95 TL
1.601,51 TL
10
162,90 TL
1.628,99 TL
11
148,97 TL
1.638,65 TL
12
137,37 TL
1.648,42 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2
788,03 TL
1.576,05 TL
3
525,35 TL
1.576,05 TL
4
394,01 TL
1.576,05 TL
6
262,68 TL
1.576,05 TL
9
177,96 TL
1.601,68 TL
10
161,07 TL
1.610,68 TL
11
147,25 TL
1.619,78 TL
12
135,75 TL
1.628,99 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2+4
262,68 TL
1.576,05 TL
3+3
262,68 TL
1.576,05 TL
4
397,99 TL
1.591,97 TL
5+5
160,01 TL
1.600,05 TL
7+5
134,02 TL
1.608,21 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2+2
403,16 TL
1.612,66 TL
4+2
269,47 TL
1.616,79 TL
6+2
202,89 TL
1.623,12 TL
8+2
162,31 TL
1.623,12 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2+3
315,21 TL
1.576,05 TL
3+3
268,04 TL
1.608,21 TL
4
406,20 TL
1.624,79 TL
6+3
183,37 TL
1.650,31 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2
795,99 TL
1.591,97 TL
3
533,35 TL
1.600,05 TL
4
402,05 TL
1.608,21 TL
6
269,41 TL
1.616,46 TL
9
180,72 TL
1.626,47 TL
10
163,58 TL
1.635,76 TL
11
149,56 TL
1.645,15 TL
12
137,89 TL
1.654,65 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2
800,03 TL
1.600,05 TL
3
536,07 TL
1.608,21 TL
4
404,12 TL
1.616,46 TL
5
324,96 TL
1.624,79 TL
6
272,48 TL
1.634,91 TL
7
235,27 TL
1.646,87 TL
8
207,38 TL
1.659,00 TL
9
185,70 TL
1.671,32 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2
795,99 TL
1.591,97 TL
3
533,35 TL
1.600,05 TL
4
402,05 TL
1.608,21 TL
6
269,41 TL
1.616,46 TL
9
180,70 TL
1.626,30 TL
10
165,46 TL
1.654,65 TL
11
151,33 TL
1.664,61 TL
12
139,56 TL
1.674,69 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2+4
266,68 TL
1.600,05 TL
4
402,05 TL
1.608,21 TL
7+5
136,10 TL
1.633,21 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
1.576,05 TL
1.576,05 TL
2+2
402,75 TL
1.611,01 TL
4+2
269,19 TL
1.615,14 TL
6+2
202,68 TL
1.621,45 TL
8+2
162,15 TL
1.621,45 TL
'Apple New iPad 32GB (Wi-Fi) Beyaz' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
BKME ile 50 TL İndirim !
500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim !
Apple New iPad 32GB (Wi-Fi) Beyaz