PS Vita 3G + 4Gb Kart + Little Big Planet Oyun Paketi

Ürün Tükendi


PS Vita 3G + 4Gb Kart + Little Big Planet Oyun Paketi Özellikleri


Özellikler: PlayStation Vita

Canlı, net 5 inç OLED ekran - Çarpıcı çözünürlük ve zengin renklerle oyunlara ve eğlenceye hayat veriyor.

  • Dokunmatik Ekran - Çoklu dokunmatik ekran PlayStation® oyunları için yeni bir kontrol girişi sunuyor.
  • Arka dokunmatik yüzey - Bu benzersiz oynama şekliyle eğlencenizde devrim yaratın.
  • Ön ve arka kameralar - Harika Augmented Reality deneyimleri oluşturmak ve fotoğraf çekmek için tasarlandı.
  • PlayStation® oyun kontrolleri - Geleneksel oyun kontrol girişleri, Yön, Aksiyon ve Omuz butonlarını içerir.
  • Six-Axis hareket kontrolü - Hareket sensörleri, jiroskop, ivmeölçer ve elektronik pusula bir araya gelerek olağanüstü bir harekete duyarlı oyun deneyimi sunuyor.
  • İkili analog çubuklar - Hareket halindeyken eksiksiz kontrol ve oyuncuyu içine çeken bir oyun deneyimi sunuyor.
  • PlayStation® performansı - Gelişmiş grafikler ve işlemci gücü en iyi oyun deneyimini sağlıyor.
  • Yerleşik Wi-Fi® - Nerede olursa olsunlar arkadaşlarınıza kablosuz bağlanın, yeni arkadaşlar edinin, paylaşımda bulunun ve oyun oynayın.

Avuçiçi oyun devrimine katılın

Çarpıcı ekranı, benzersiz kullanıcı arayüzü ve güçlü performansıyla PlayStation®Vita taşınabilir eğlence deneyimini yepyeni bir düzeye çıkarıyor.

Hareket halinde sosyal oyun deneyimi hiç bu kadar eğlenceli olmadı.

Hayatınıza hareket katın

Yarış pistlerinden savaş alanlarına tüm aksiyon deneyimini canlı ve net 5 inç OLED ekranda zengin renkler ve canlı ayrıntılarla yaşayın.

Modern grafikler ve yüksek işlemci gücüyle her oyun hızlı, öfkeli ve son derece eğlenceli oluyor.

Avuç içi oyun deneyimi yeniden tanımlanıyor

Dokunmatik ekran, arka dokunmatik yüzey ve hareket sensörü teknolojisi bir araya gelerek taşınabilir cihazlarda eşi benzeri olmayan bir oynanış sunuyor.

İkili analog çubuklar ve tanıdık PlayStation® kontrolleri oyun deneyiminizi daha da geliştiriyor.

Bağlanın ve oynayın

Dahili Wi-Fi® sayesinde nerede olursa olsunlar arkadaşlarınızın yerini bulabilir, onlara bağlanabilir, yeni arkadaşlar keşfedebilir, paylaşımda bulunabilir ve oyun oynayabilirsiniz. PlayStation® Network uyumluluğu sayesinde sosyal oyun deneyimini eksiksiz yaşayabilirsiniz.

Farklı bir oyun deneyimi

Ön ve arka kameralarla birlikte dahili GPS, Augmented Reality'nin ve konum tabanlı deneyimlerin oluşturulmasına yardımcı olur. Tüm PS Vita oyunlarında bulunacak olan LiveArea Screen ile eğlenceyi ve heyecanı diğer oyuncularla gerçek zamanlı paylaşabilirsiniz.

Oyunlar için tasarlandı

Muhteşem OLED ekranı ile birlikte, devrim yaratacak kullanıcı ara yüzü ve ikili analog çubuklarıyla, PS Vita...

Güç ve performans

PS Vita en iyi performans ve grafik özelliklerini sunabilmek için en son teknolojiyi kullanıyor.

PlayStation Network

PS Vita, PlayStation Network ile tamamen uyumludur ve PS3 ile bağlanabilir.

Sosyal oynanış

Arkadaşlarınızı nerede olurlarsa olsunlar bulun, keşfedin, onlarla paylaşın ve oyun oynayın.

Yenilikçi oyunlar

Yerleşik kameralar ve GPS, oyunların ve eğlencenin sınırlarını artırılmış gerçeklik ve konum tabanlı.

PlayStation Vita Hakkında bilmeniz gereken 10 şey

PlayStation Vita ile ilgili önemli bilgilerin yanında, taşınabilir oyun dünyasının nasıl değiştiğini öğrenin.

1. Adının açılımı ne?

Neden PlayStation Vita? "Vita" Latincede "Hayat" anlamına geliyor ve bu devrim niteliğindeki avuçiçi cihaz günlük hayatınızın her yönünü bir oyun deneyimine dönüştürmeyi hedefliyor. Oyun zenginliği ve sosyal bağlantı bu şık taşınabilir pakette bir arada. Hayatınızı yeni bir oyun deneyimine hazırlama zamanı geldi...

2. Ne zaman satın alabilirim?

PS Vita Avrupa pazarında 22 Şubat 2012’den itibaren satışa sunulmuştur.

3. Vazgeçilmez Taşınabilir Eğlence

PS Vita'nın genişliği 182 mm, derinliği 18,6 mm ve yüksekliği 83,5 mm. Bu boyutlar PS Vita'yı PSP-3000 kadar taşınabilir kılıyor. PS Vita'nın tasarımında rahatlık ön planda. Sistem, şık Super Oval Design sayesinde görünümden ödün vermeden elinize rahatça oturuyor. Hazır laf açılmışken...

4. Görsel şölen

PSP'nin de kanıtladığı gibi taşınabilirlik kötü görüntü kalitesi için bir mazeret değil. Bu yüzden, inanılmaz görüntü kalitesi elde etmek amacıyla PS Vita'da organik ışık yayan harika bir 5 inç diyot (OLED) ekran bulunuyor. Daha önce hiçbir taşınabilir eğlence sisteminde görülmeyen zengin, çarpıcı grafiklerle kendinize görsel bir şölen çekebileceksiniz. Sevdiğiniz eğlence türü ne olursa olsun (filmler, video oyunları veya diğer dijital içerikler), PS Vita sizi memnun edecek görsel güce sahip.

5. Kontrol her zaman sizde

Video oyunları farklı ve çok yönlü eğlence demektir. O zaman olasılıklarınızı neden sınırlayasınız ki? PS Vita, oyunun her zaman kontrolünüz altında olmasını sağlayan etkileyici kontrol olanaklarıyla seçeneklerinizi genişletiyor. Parlak 5 inç OLED ekran aynı zamanda bir dokunmatik ekran ve aynı anda birden fazla dokunuşu tanıyor. Sistemin arka tarafında bulunan devrim niteliğindeki dokunmatik yüzey, çekme ve tutma gibi üç boyutlu el hareketlerini gerçekleştirmeyi kolaylaştırıyor.

Bunların dışında geleneksel oyun deneyimi de unutulmuş değil. PS Vita farklı butonlara, iki analog çubuğa ve sistemi eğip döndürmenize tepki veren hareket algılama işlevlerine sahip. Oynadığınız oyunların türü ne olursa olsun, taşınabilir oyun deneyiminizin böylesine yüksek kontrol kapasitesiyle asla karşılaşmadığına bahse gireriz.

6. En yeni oyunların keyfini yaşayın

PS Vita, taşınabilir cihazlarda rastlayabileceğiniz en yüksek kaliteye sahip video oyunlarını size getirmeyi amaçlıyor. Benzersiz ve çok yönlü kontrol seçenekleri, benzersiz deneyimleri de beraberinde getiriyor. Capcom, SQUARE ENIX ve Rockstar Games gibi dünyanın en popüler yayıncıları ve geliştiricileri tarafından desteklenen bu sistemle, gelmiş geçmiş en zengin oynanış deneyimi sizin olacak. Uncharted, Killzone ve WipEout gibi PlayStation'a özel bazı büyük serilerin de sistemde yerini alacağını unutmayın.

Bir PSP'niz varsa, PlayStation Store'dan indirmiş olduğunuz PSP oyunlarını, ayrıca minis serisini ve PS one Klasiklerini PS Vita'da oynayabileceksiniz. Bunların yanı sıra, yeni PS Vita oyunlarını ve diğer içerikleri doğrudan PlayStation Store'dan indirebileceksiniz.

İndirilemeyen oyunlar içinse PS Vita yenilikçi bir flash tabanlı bellek kartı kullanıyor. Bu kartta yazılımları, ek oyun içeriklerini ve oyun kayıt verilerini saklayabileceksiniz.

7. Oyunlardan daha fazlası

PS Vita ile oyun oynamaktan çok daha fazlasını yapabilirsiniz. İnternet tarayıcısını kullanarak çevrimiçi dünyaya adım atabilir, favori sitelerinizi gezebilir, web tabanlı e-posta hesabınızı kontrol edebilir ve PlayStation Store'daki heyecan verici içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz. Böylece PlayStation Video Store'dan en yeni filmleri aktarabilecek ve indirebileceksiniz ve PlayStation Store Comic Store ile en yeni çizgi romanları okuyabileceksiniz.

Bir başka önemli özellik ise, birbirinden harika içeriklere erişmenizi sağlayan PlayStation Suite. Android işletim sistemli taşınabilir cihazlarda (örneğin cep telefonları ve tablet PC'ler) PlayStation kalitesinde oyun oynanabilmesi için geliştirilen PlayStation Suite'e eklenen içerikler, PSVita'da da kullanılabilecek. Kısacası, gitgide büyüyen ve olağanüstü genişlikteki eğlence seçenekleri elinizin altında olacak.

8. Her zaman bağlı kalın

PS Vita Bluetooth, Kablosuz ve 3G bağlantı seçenekleriyle birlikte geliyor. Bu da arkadaşlarınızla çevrimiçi görüşürken ya da oyun oynarken, taşınabilir eğlencenizin her zaman bağlı olacağı anlamına geliyor.

PlayStation Network'ün sisteme entegre olacağını duyduğunuzda sevineceğinize eminiz; bu sayede mevcut PSN hesabınızı PS Vita'nızda kullanabilecek ve PlayStation sistemleri arasında kesintisiz geçiş yapabileceksiniz. Arkadaş listesi ve trophy (kupa) gibi hizmetler tamamen desteklenecek, ayrıca PlayStation Store'dan alışveriş yapmak çok kolay olacak.

9. Arkadaşlarınıza yaklaşın

Her PS Vita oyunu LiveArea adı verilen bir alana sahip olacak. Bu alanda oyunla ilgili en son haberlerden ve en yeni içerikten haberdar olacak, eğlenceyi arkadaşlarınız ve diğer oyuncularla çevrimiçi paylaşabileceksiniz. LiveArea, aynı oyunu oynayan kullanıcıların başarılarıyla sürekli olarak güncellenecek.

Yeni bağlantılara olan yolculuğunuz bununla sınırlı kalmıyor. Near adını taşıyan ve önceden yüklenmiş olarak gelen konum tabanlı servis, coğrafi olarak size yakın olan arkadaşlarınızın o an ne oynadığını öğrenmenizi sağlayacak. Ayrıca Near sizin belirli konumlara erişim sağlayıp diğer kullanıcıların paylaştığı oyun içi nesneleri toplayabileceğiniz hediye verme adı verilen bir özelliği kullanabilmenizi sağlayacak.

Hepsi bu değil. PS Vita'da ayrıca Party adı verilen sesli ve yazılı sohbet özelliğine sahip bir uygulama önceden yüklenmiş olarak geliyor, bu uygulama ile arkadaşlarınızla İnternette gezinirken, oyun oynarken ve başka uygulamaları kullanırken sohbet etmeniz mümkün olacak.

10. Dahası da var...

PS Vita'da aklınıza bile gelmeyecek, ama kullanırken çok eğleneceğiniz özellikler bulunuyor. Bu zengin paketin içerisinde bir elektronik pusula, fotoğraf çekmek ve sizi ekrana taşıyan artırılmış gerçeklik oyunlarını oynamak için ön ve arka kamera ile ses algılama özelliğine sahip yazılımlar için bir mikrofon bulunuyor. Son teknoloji taşınabilir eğlence; çok daha fazlası da yakında.

Teknik Özellikler: PlayStation Vita

CPU: ARM CortexTM-A9 çekirdek (4 çekirdekli)
GPU: SGX543MP4+
Harici Boyutları: Yaklaşık 182,0 x 18,6 x 83,5 mm (genişlik x yükseklik x derinlik) (taslak, en çıkıntılı bölüm hariç)
Ekranlar (Dokunmatik Ekran): 5 inç (16:9), 960 x 544, yaklaşık. 16 milyon renk, OLED çoklu dokunmatik ekran, kapasitif tür
Arka dokunmatik ekran: Çoklu dokunmatik yüzey, kapasitif tür

Kameralar:
- Ön kamera
- arka kamera

Ses:
- Yerleşik stereo hoparlörler
- yerleşik mikrofon

Sensörler:
- Altı eksenli hareket algılama sistemi (üç eksenli jiroskop, üç eksenli ivme ölçer)
- üç eksenli elektronik pusula

Konum:
- Yerleşik GPS
- Kablosuz konum hizmet desteği

Tuşlar / Düğmeler:
- PS butonu
- Güç butonu
- Yön butonları (Yukarı/Aşağı/Sağ/Sol)
- Eylem butonları (Üçgen, Daire, Çarpı, Kare)
- Omuz butonları (Sağ/Sol)
- Sağ çubuk
- Sol çubuk
- START butonu
- SELECT butonu
- Ses düzeyi butonları (+/-)

Kablosuz iletişim:
- Mobil ağ bağlantısı (3G)
- IEEE 802.11b/g/n (n = 1x1) (Kablosuz) (Infrastructure (Altyapı) Modu/Ad Hoc Modu)
- Bluetooth 2.1+EDR (A2DP/AVRCP/HSP)

PS Vita 3G + 4Gb Kart + Little Big Planet Oyun Paketi Yorumları

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
4+2
131,26 TL
787,55 TL
6+2
99,84 TL
798,73 TL
8+2
79,87 TL
798,73 TL
10+2
68,94 TL
827,26 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2+2
196,89 TL
787,55 TL
3+2
157,51 TL
787,55 TL
4+2
131,26 TL
787,55 TL
6+2
99,84 TL
798,73 TL
8+2
79,87 TL
798,73 TL
10+2
68,94 TL
827,26 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2+3
157,51 TL
787,55 TL
3+3
131,26 TL
787,55 TL
4
199,89 TL
799,54 TL
6+3
90,21 TL
811,91 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2
393,78 TL
787,55 TL
3
262,52 TL
787,55 TL
4
196,89 TL
787,55 TL
5
157,51 TL
787,55 TL
6
133,26 TL
799,54 TL
7
115,16 TL
806,09 TL
8
101,49 TL
811,91 TL
9
90,87 TL
817,81 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2
393,78 TL
787,55 TL
3
262,52 TL
787,55 TL
4
196,89 TL
787,55 TL
6
131,26 TL
787,55 TL
7
114,28 TL
799,95 TL
9
88,92 TL
800,27 TL
10
81,40 TL
814,01 TL
11
74,44 TL
818,83 TL
12
68,64 TL
823,71 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2
393,78 TL
787,55 TL
3
262,52 TL
787,55 TL
4
196,89 TL
787,55 TL
6
131,26 TL
787,55 TL
9
88,93 TL
800,36 TL
10
80,49 TL
804,85 TL
11
73,58 TL
809,40 TL
12
67,83 TL
814,01 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2+4
131,26 TL
787,55 TL
3+3
131,26 TL
787,55 TL
4
198,88 TL
795,51 TL
5+5
79,95 TL
799,54 TL
7+5
66,97 TL
803,62 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2+2
201,46 TL
805,84 TL
4+2
134,65 TL
807,91 TL
6+2
101,38 TL
811,07 TL
8+2
81,11 TL
811,07 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2+3
157,51 TL
787,55 TL
3+3
133,94 TL
803,62 TL
4
202,98 TL
811,91 TL
6+3
91,63 TL
824,66 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2
397,75 TL
795,51 TL
3
266,51 TL
799,54 TL
4
200,91 TL
803,62 TL
6
134,62 TL
807,74 TL
9
90,31 TL
812,75 TL
10
81,74 TL
817,38 TL
11
74,73 TL
822,08 TL
12
68,90 TL
826,82 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2
399,77 TL
799,54 TL
3
267,87 TL
803,62 TL
4
201,94 TL
807,74 TL
5
162,38 TL
811,91 TL
6
136,16 TL
816,96 TL
7
117,56 TL
822,94 TL
8
103,63 TL
829,00 TL
9
92,79 TL
835,15 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2
397,75 TL
795,51 TL
3
266,51 TL
799,54 TL
4
200,91 TL
803,62 TL
6
134,62 TL
807,74 TL
9
90,30 TL
812,66 TL
10
82,68 TL
826,82 TL
11
75,62 TL
831,80 TL
12
69,74 TL
836,84 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2+4
133,26 TL
799,54 TL
4
200,91 TL
803,62 TL
7+5
68,01 TL
816,11 TL
#
taksittutari
toplamtutar
Peşin
787,55 TL
787,55 TL
2+2
201,25 TL
805,02 TL
4+2
134,51 TL
807,08 TL
6+2
101,28 TL
810,24 TL
8+2
81,02 TL
810,24 TL
'PS Vita 3G + 4Gb Kart + Little Big Planet Oyun Paketi' için faydalanabileceğiniz kampanyalar.
BKME ile 50 TL İndirim !
500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim !
PS Vita 3G + 4Gb Kart + Little Big Planet Oyun Paketi