Kampanya Koşulları :
 

 Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılan müşteriler 1 – 31 Aralık  2017 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL - 999 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 25 TL'ye ek 25 TL ile toplam 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 50 TL'ye ek olarak 25 TL, toplam 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 

 Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.
 

 Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
 

♦ Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir.
 

 Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 5 Ocak 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 16 Ocak 2018’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 17 Ocak 2018 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
 

♦ İptal, İade Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 

♦ Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Anadolubank, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir.
 

♦ Kuyum harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 

♦ Fastpay/Compay  ya da başka banka posundan yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 

♦ Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir.
 

♦ Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.
 

♦ Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.