Kampanya Detayları : 
*      Bonus üye işyerlerinde tek seferde yapılan 1500 TL ve üzeri elektronik alışverişinize 75 TL bonus verilecektir.
*      Kampanya 8-30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
*      Kampanyaya fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
*      Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL bonus kazanabilir.
*      Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
*      İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın ya da ELEKTRONIKBONUS yazıp 3340’a SMS göndererek kampanyaya katılın.
*      Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonunu tıklaması ya da " EVET ELEKTRONIKBONUS " yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini yazarak 3340'a SMS göndererek  5,99 TL’ye kampanyaya katılabilir.
*      Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
*      Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
*      Kazanılan bonuslar 3 Temmuz -3 Ağustos 2022 tarihleri arasında kullanılabilir. 3 Ağustos 2022’den  sonra kullanılmayan bonuslar 4 Ağustos tarihinde geri alınacaktır.
*      Kampanya sadece yurtiçi işlemlerde geçerlidir.
*      Kampanyaya kapsamında peşin ve taksitli işlemler dahildir.
*      BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşterilere ait ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
*       Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
*      FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
*       Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom için 1 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.