·        Kampanya kapsamında 7-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Maximum uygulamasına dahil market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, optik, züccaciye, kozmetik, kitap, oyuncak sektörleri ile seçili elektronik market ve e-ticaret firmalarından tek seferde 125 TL ve üzeri 5. Alışverişini yapıp  kampanyaya Maximum Mobil’den katılan müşterilerimize 50 TL Maxi Puan verilecektir.

·        Kampanyamız Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde gerçekleştirilen 125 TL ve üzeri tutardaki peşin veya taksitli alışverişlerde geçerlidir.

·        Kampanya başlangıç tarihinden önce yapılan taksitli alışverişlerin kampanya dönemi içinde kredi kartı hesap özetine yansıyan taksit tutarları kampanyaya dahil edilmeyecektir, sadece kampanya tarihleri arasında yapılan taksitli işlemler, toplam tutar üzerinden dikkate alınacaktır.

·         Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahil iken aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece ilki kampanyaya dahil sayılacaktır.

·        Kampanyamızda kazanılan ilave MaxiPuanlar, 15 Ocak 2019 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kredi kartına yüklenecektir.

·        MaxiPuanların son kullanım tarihi 27 Ocak 2019 (bu tarih dahil) olup, bu tarihe kadar kullanılmayan MaxiPuanlar 28 Ocak 2019 tarihinde geri alınacaktır

·        Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan bir kez yararlanabilecek ve  50 TL MaxiPuan kazanabilecektir.

·        Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ve MercedesCard ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

·        Maximum Kart'a yüklenen puanlar Maximum Kart ile Maximiles'a yüklenen puanlar Maximiles ile kullanılabilecektir.

·      Kampanyamızdan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin ya kredi kartı ile ya da Bankamatik Kartı ile yapılması gerekmektedir.

·      Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

·      Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerden en az bir tanesinin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda , ilgili alışveriş kampanya kapsamında sayılmayacaktır.

·      Kampanya kapsamında yapılmış olan alışverişlerin takip edilebilmesi için Maximum Mobil’de müşteri oturumu açılması gerekmektedir.

·      Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

·      E-ticaret sitelerinde yapılan alışverişlerde , Mücevher, Takı  (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorileri), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet araç satışları) ve kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler ve kontör alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir