Yapı Market & Bahçe Ürünleri
Yapı market ve bahçe, onarım, hırdavat, bahçe makineleri, enerji üretim sistemleri, tarımsal üretim süreçleri konusunda enerji tasarrufu yapan, sürdürülebilir, yenilenebilir doğa dostu çözümleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bahçe ve yapı market kategorisinde Tırpanlar, kaynak makineleri, elektrikli ağaç kesme makineleri, güvenlik ürünleri, çim biçme makineleri, basınçlı yıkama makineleri, kilitli kasalar, hayvan kovucu gibi çok çeşitli ürünü bulmak mümkündür. Geniş ürün yelpazesi, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun ürünleri seçmenize imkan tanır.
 
Çapa Makinesi
Çapa Makinesi çiftçilik, tarım ve bahçe işleri ile uğraşıyorsanız çapa makineleri sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır. Bahçenizdeki toprak verimliliği çapa makineleri sayesinde artış gösterir ve toprak verimliliğini artırmanın yanı sıra bahçenizde yabancı otlardan ve zararlı bitkilerden kurtulmanızı sağlar. Çapa makinesi ile yapılan çapa elle yapılan çapaya göre çok daha etkili sonuçlar doğurur. Çapa makinesi, bahçe veya tarım alanlarında ot ve yabani otları temizlemek ve toprak üzerindeki bitkileri ayıklamak için kullanılan bir bahçe aletidir. Çapalamak, bitkilerin arasındaki gereksiz otları, yabani bitkileri ve çimleri kesmek veya çıkarmak anlamına gelir. El çapası, küçük ve hafif çapa aletleri. Bunlar genellikle küçük bahçe alanları için idealdir ve manuel olarak çalıştırılır. Motorlu çapa makinesi, benzinle veya elektrikle çalışan motorlu çapa makineleri, daha büyük bahçe veya tarım alanlarında etkili bir şekilde kullanılabilir. Motorlu çapa makineleri, genellikle çim biçme makinesi gibi çalışır ve tekerleklerle desteklenir, böylece kullanıcı kolayca ileri ve geri hareket edebilir. Çapa makinesi, bahçe bakımında ve tarımda oldukça kullanışlı bir alettir, çünkü yabani otları ve gereksiz bitkileri temizlemek, bitkilerin daha sağlıklı ve güçlü büyümesine yardımcı olur. Çapalama işlemi, bitkiler için daha fazla besin ve suyun bulunabilir hale gelmesini sağlar ve aynı zamanda estetik bir bahçe düzeni oluşturur.
 
Her Türlü İhtiyacınıza Uygun Kaynak Makinesi
Kaynak makinesi metallerin ve alaşımların birleştirilebilmesi ve tüm bu bileşenlerin birbirleri ile kaynamasını sağlayabilmek amacı ile kullanılmakta olan kaynak makinesi, metal ağırlıklı iş endüstrilerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Kaynak işlemlerinin oldukça yüksek kalitelerde yapılabilmesi ve maddi açılardan da oldukça uygun maliyetli olması bakımından çeşitli alanlarda da kullanıma uygun olacak şekilde makineler üretilir. Hayatın her alanında kullanılan bu metal için devrim niteliğindeki makinelerin başında gelen kaynak makineleri birbirinden farklı modelleri ile de kullanıcılarını büyüler. Mini kaynak makineleri ile yapacağınız işlemler sizin için artık çok kolay olacaktır. İstenilen yere kolaylıkla taşıma imkanı sağlayan bu ürün ile her yerde kolaylıkla kaynak işlerinizi yapabilirsiniz. Metali şekillendirmek amacıyla üretilen bu kaynak makinesi ile demir, en iyi şekilde kaynatılıp sağlamlaştırılabilir. 21. yüzyıla gelindiğinde modern demir işlemlerinde kaynak makinesi olmazsa olmaz bir üründür. Özellikle yapı işleriyle uğraşmayı seven bireylerin elinin altında bulunması gereken ve pek çok açıdan size kolaylık sağlayan bu ürünler yaşam kalitenizi artırmaya yardımcı olacaktır. Elektrotlar yardımı ile elektrik ısısı kullanarak demir gibi metallerin birleştirilmesine yardımcı olan kaynak makinesi çeşitleri, kolay taşıma özelliği ve hafifliği ile istediğiniz her an yanınızdadır. Her alanda yaşanan büyük teknolojik gelişmeler ve teknolojik devrimler sanayi alanında da kendini hissettirmiştir. Kaynak makinesi çeşitleri ile her alana uygun üretilen kaynak makineleri yaşamınızı son derece kolaylaştıracaktır. İster ev işlerinde olsun ister ağır sanayi işlerinde olsun her duruma uygun olarak üretilen kaynak makineleri sahip olduğu kullanım özellikleri ile sizi şaşırtacaktır. Daha verimli ve temiz bir çalışmaya olanak sağlayan bu icat Portatif kaynak makinesi modeli ile de oldukça kullanışlıdır. Dayanıklı ve sağlam bir sonuç almanıza yardımcı olan bu ürünler sessizliği ve mükemmel performansı ile ustaların gözdesi olmuştur.  Elektrodlu ark kaynağı, kaplama içeren elektrotların iş parçasıyla temas ederek erimesini ve kaynağın gerçekleştirilmesini sağlar. Bu tür kaynak makinesi genellikle portatif ve taşınabilir olabilir. Kaynak makinesinin tipi, kullanılacak malzemeye, kaynak işleminin karmaşıklığına ve proje gereksinimlerine göre seçilir. Her tür kaynak makinesi, uygun eğitim ve deneyime sahip uzmanlar tarafından kullanılmalıdır, çünkü doğru kaynak kalitesi ve güvenlik için önemlidir.
 
İşinizi Kolaylaştıracak Benzinli Testere Modelleri
Zincirli testere, ağaç kesme ve odun işleme gibi işleri kolaylaştıran güçlü bir alettir. İşinizi kolaylaştıracak zincirli testere modelleri, kullanım amacınıza ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişebilir. Ağaç kesme makineleri, gündelik kullanıma hitap edebildikleri gibi yarı profesyonel ya da tam profesyonel kullanıma uygun da olabiliyor. Bu ürünler genel olarak standart modellere göre çok daha yüksek performans gösterebiliyor. Güçlü performansa sahip ağaç kesme makinesi çeşitleri arasında öne çıkan elektrikli kesme makineleri, kategori içinde en çok tercih edilen ürünler arasında da yer alıyor. Motorlu ağaç kesme makinesi çeşitleri arasında yer alan ev tipi modeller genelde şarjlı, benzinli ya da elektrikli ağaç kesme modelleri arasından seçiliyor. Şarjlı ağaç kesme makinesi ağaç dallarını budamak ve çeşitli çalıları ya da zararlı otları kesmek için kullanılabiliyor. Evinizin ya da işletmenizin bahçesinde veya çiftliğinizde bir ağaç grubu varsa ihtiyaç duyacağınız başat gereçlerin en önemlilerinden biri de zincirli odun kesme makinesi olacaktır. Eğer sobalı ya da şömineli bir evde yaşıyorsanız ve havalar soğuduğunda yakacak ihtiyacınızı nasıl karşılayabileceğiniz sorununa odaklanmaya başlıyorsanız zincirli odun kesme makinesi bu ihtiyacınızı karşılamanıza büyük oranda yardımcı olacaktır. Ağaç ve odun kesim işlemleri için önce doğru ekipmanla işe başladığınıza emin olmalısınız ve kişisel koruyucu donanımlarınız, doğru ekipman listenizin en başında olmalıdır. Ürünleri bahçe makineleri kategorisi altında görüntüleyebilir, filtreleme seçeneklerini kullanarak aklınızdaki ürünün özelliklerine göre aramanızı daraltabilir ya da kullanım amacınıza göre özelleştirebilirsiniz.
 
Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri 
Tüm yıkama işlemlerini daha zahmetsiz hale getiren basınçlı yıkama makinesi sayesinde zamanınız size kalır. Ekstra enerji harcamadan tüm işlerin üstesinden gelirsiniz. Elle yıkamada olduğu gibi yoğun bir güç uygulaması gerekmeden mükemmel sonuçlara ulaşırsınız. Bütün hassas işlemlerinizde en az sizin kadar hassasiyet gösteren yıkama makineleri ile en zorlu işlerin dahi üstesinden gelirsiniz.  Basınçlı yıkama makinesi, güçlü temizlik performansıyla birçok alanda kullanılan bir araçtır. Yüksek basınçlı yıkama, sert lekeleri ve kirleri kolayca temizler. Hem evde hem de ticari alanlarda etkili bir temizlik sağlar. Ayrıca, farklı aksesuarlar ve nozullar kullanarak temizlik işlemlerini çeşitlendirebilirsiniz. Basınçlı yıkama makinesi kullanarak, zahmetsizce temizlik yapabilir ve daha temiz bir ortam oluşturabilirsiniz.
Basınçlı yıkama makinesinin kullanılabileceği bazı alanları bulabilirsiniz:
* Otomobil ve motosiklet temizliği
* Bahçe ve teras temizliği
* Ev ve bina dış cephe temizliği
* Yüzme havuzu temizliği
* Döşeme ve halı temizliği
* Endüstriyel temizlik işlemler
 
En Çok Tercih Edilen Basınçlı Yıkama Makineleri
Lavor One R Plus 130 Yıkama Makinesi
Karcher K 3 EU 120 Bar 1.6 kW Basınçlı Yıkama Makinesi
Bosch Easy Aquatak 100 Basınçlı Yıkama Makinesi
Bosch Universal Aquatak 135 Basınçlı Yıkama Makinesi
Karcher K 3 Power Control 120 Bar Basınçlı Yıkama Makinesi
$89.89 KDV Dahil
$224.79 KDV Dahil
$372.04 KDV Dahil
$3,170.59 KDV Dahil
$103.87 KDV Dahil
$144.18 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
$28.68 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
$3,875.73 KDV Dahil
$30.97 KDV Dahil
1 2 3 ... 12 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR