Ereyon.com.tr’de alışverişinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ 

 • Kredi Kartı

Ereyon’dan vereceğiniz siparişlerinizi tek çekim, taksitli olarak sipariş verebilirsiniz. Tek çekim ile yapacağınız alışverişlerde tüm kredi kartları geçerlidir. 

Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir: 

Yapı Kredi 

Ziraat Bankası

Akbank

İş Bankası 

FinansBank 

Garanti

 

 

Taksit Sınırlaması

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayınlanan yönetmenliğe göre taksit sayısı 9 ay ile sınırlıdır. Kuyumla ilgili alışverişlerde en fazla 4 ay, beyaz eşya ve mobilya alışverişlerinde ise 12 ay olarak uygulanır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik ve ofis malzemeleri harcamalarında ise taksit seçeneği yoktur. Bu uygulama, ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir.

 


• Havale / EFT

 

Havale yöntemi olarak Havale / EFT seçeneğini seçip, ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçip devam edin ve “Siparişi Onayla” butonuna basın. EFT işlemlerinde Ereyon Elektronik Ticaret ve Sanal Mağazacılık Hizmetleri A.Ş. görünücektir. Sipariş onayından sonra sipariş numaranızı Havale / EFT bölümüne eklemeniz gerekmektedir.

 

⟶ Banka Havale Seçeneklerini Görmek için Tıklayın


 


• Alışveriş Kredisi 

 

Sepetinizdeki ürünleri, Fibabanka’nın alışveriş kredisini kullanarak farklı vade seçenekleri ile almak çok kolay!

 

Fibabanka Alışveriş Kredisi ile internet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 500 TL – 15.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 12 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş Kredisi’ne başvurmak için Fibabanka müşterisi olmanız gerekmemektedir.

 

Fakat alışverişinizi Fibabanka Alışveriş Kredisi kullanarak tamamlayabilmek için bankadan kredi onayınızı almış olmanız gerekmektedir.

 

 Fibabanka müşterisi değilseniz; Fibabanka müşterisi değilseniz onaylanan başvurunuzu tamamlamanızın ardından Fibabanka tarafından müşteri olma evraklarını almak üzere adresinize kurye yönlendirilecektir. Kurye ile gelen evrakları imzaladıktan sonra kredi dökümanlarınız Fibabanka tarafından SMS ile tarafınıza iletilecektir. SMS ile gelen dökümanları onaylamanızın ardından kredi işleminiz tamamlanacak ve siparişiniz FİRMAADI tarafından onaylanıp adresinize kargolanacaktır. 

 

⟶ Fibabanka müşterisiyseniz; Alışveriş kredisi süreciniz tamamlandığında siparişiniz FİRMAADI tarafından hazırlanarak hemen kargoya verilir. Fibabanka ile ödeme seçeneğini kullandığınızda Fibabanka’nın ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödemeniz tamamlandıktan sonra FİRMAADI.com sayfasına geri döneceksiniz.

 

 

 


 • Garanti Pay 

 

Ereyon.com.tr veya mobil uygulaması üzerinden ödeme yöntemlerinde, ödeme seçeneği olarak GarantiPay‘i seçin. Açılacak sayfada GSM veya TCKN numarınızı girin. BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden gelecek bildirime tıklayın. Bildirim almadığınız durumda telefonunuzdan BonusFlaş uygulamasına giriş yaparak “Ödemeler” bölümünde bulunan “GarantiPay ile Ödeme” alanına gelin ve ödeme yapmak istediğiniz kartı seçin. Kart şifrenizi girdikten sonra işlem başarıyla tamamlanır. Ereyon.com.tr sitesine / mobil uygulamaya tekrar yönlendirilirsiniz.
 

 


• BKM Express  

 

BKM Express, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) ve bankalara birlikte geliştirilen, internet üzerinden alışverişlerin hızlı ve pratik yapılmasını sağlayan bir çözümdür. Kart sahibiyseniz BKM Express'e kaydolabilir, kart bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapıp taksit ve puan kazanabilirsiniz.

 

Ödeme yöntemlerinde "BKM Express ile ödeme" seçeneğine tıklayarak BKM Express hesabınıza ulaşabilir, tanımladığınız kartlardan birini seçerek ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

 


• Anında Havale 

 

 

Ereyon’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini anında havale yöntemi ile yapabilirsiniz. Anında havale yöntemi ile ödeme yapabileceğiniz bankalar; Akbank Direkt,  Vakıfbank, Ziraat Katılım, Albaraka Türk ve Kuveyt Türk. 

 

Anında havale yönteminde siparişinizi oluştururken Ereyon üzerinden bankanızın internet bankacılığına otomatik bağlanır ve havale işleminizi direkt gerçekleştirirsiniz. Sipariş sonrasında ödeme onayı beklemek zorunda kalmazsınız ve böylece siparişiniz anında onaylanır.

Ödeme yapabilmek için yukarıdaki bankaların internet/mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanıyor olmanız yeterli.Sonrasında her şey bankanızla sizin aranızda. İşlemi tamamladıktan sonra tekrar ereyon.com.tr sayfamıza yönlendirilmektesiniz.