En Doğru Şekilde Ölçüm Yapan Tanita Tartı Ereyon’da!

Son teknoloji sistemi ile vücut kompozisyonu ölçümü yapabilen özelliklere Tanita tartı, tanıta baskül en büyük yardımcısı olmaktadır.

Tartı basküllerde kilo, vücut yağ yüzdesi, kas kütlesi, vücut suyu yüzdesi gibi değerler bulunur. Bu basküllerden destek alarak metabolizma yaşınızı veya yağ yakma hızınızı kontrol edebilir, bedeninizde bulunan yağ, kas kütlesini analiz ederek antremanlarınızı düzenleyebilir ve yemek yeme alışkanlıklarınızı çıkan sonuçlara göre düzenleyebilirsiniz.  Tanita vücut analiz baskülü kullanıcıların kilo takibini evlerinin konforunda yapmalarını sağlar. Sağlıklı bir yaşam tarzını sürdürmek veya kilo yönetimini desteklemek isteyen kullanıcılar ayrıca diyetisyenler kliniklerinde, sporcular salonlarında bu cihazlardan sipariş verebilir.

Tanita diyetisyen tartısı bedeninizdeki kaslarınızın gelişimini, vücudunuzda biriken yağ, su veya kas miktarını görmenize yardımcı olacak Tanita Bluetooth tartı modellerini Ereyon aracılığı ile satın alabilirsiniz. Sağlık yaşamınıza kalite ve konfor katan Tartı akıllı basküller şık görünümüyle, sunduğu olanaklar hedeflediğiniz sonuca hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar. Profesyonel amaçlı satın alabileceğiniz Tartı Fast, Tartı Pratico gibi ürünlerin yanı sıra evinizde kullanabileceğiniz Tanita BC 730, Tanita RD 953 modeli de bulunmaktadır. Tanita baskül fiyatları farklı bütçelere ve ihtiyaçlara göre değişir. 

Tanita basküllerin gösterge panelleri, bağlantı şekilleri, boyutları modellerine göre değişkenlik göstermektedir.  Tanita hassas tartı modelleri yemek sonrası, regl dönemlerinde, spor yaparken gün sonunda değişimler mevcut olur. Danışanlarınızı doğru şekilde yönlendirmenizi sağlayacak hassas Tanita tartı satın alabilirsiniz.

Tanita baskül modellerinde verileri kaydedebileceğiniz işlevselliği sahiptir. Akıllı uygulama sayelerihde verilerinizi detaylı incelebilir, değişimlerinizi bu sonuçlara göre analiz edebilirsiniz. Portatif ve şık görünümleriyle evinizin, ofisinizin yada spor salonunuzun konforunda istikrar sağlamanıza yardımcı olacak modellere uygun fiyat seçenekleriyle Ereyon’dan alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR