Blender Modelleri
Mutfakta her zaman elimizin altında olan küçük ev aletleri, yemek yaparken ve sunum hazırlarken büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle çırpma, karıştırma ya da doğrama gibi zorlayıcı işlerde sıklıkla kullanılan blender setleri ise pek çok farklı özellik, tasarım, fiyat ve performansla piyasada kendine yer buluyor. Sizde kalabalık misafirlerinize hazırlık yaparken pratik ve hızlı çözümlere yer vermek istiyorsanız; mutlaka ihtiyacınıza ve bütçenize uygun blender setlerine göz atmalısınız.
 
En Uzun Ömürlü Blender Seti Tavsiyeleri
Blender setleri, mutfakta zaman geçirmeyi çok seven yemek tutkunlarının işini büyük ölçüde kolaylaştıran mutfak aletlerinden birisi. Blenderler genel olarak çırpma, kırma, dilimleme doğrama ve öğütme gibi işlemleri saniyeler içinden yapmanızı sağlayan hazneli ve bıçaklı ev aletleridir. İyi bir blender seti sizin harika çorbalar hazırlamanızı, elinizdeki yiyecekleri eşit boyutlarda doğramanızı ya da sert gıdaları ufak parçalara ayırabilmek için en önemli yardımcınız olacaktır. Blenderlar kullanım amacına göre değişiklik gösteriyor. Kendinize smoothie ya da buzlu içecekler hazırlamak istiyorsanız veya bir iş yeriniz varsa, Kafe işletiyorsanız güçlü bir cihaza ihtiyacınız var demektir. Evde çorba yapmak için veya parçalama doğrama yapmak için bir yardımcıya ihtiyacınız var ise buna göre bir seçim yapmalısınız. En iyi blender seti seçimi konusunda sizlere hazırladığımız yazımızda hangi blender tipini seçmelisiniz, blender satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler gibi temel konuları size anlatamaya çalışacağız. Motor gücü çok yüksek ve her şeyi parçalayabilen blenderlar mevcut ancak buna ihtiyacınız var mı buna karar vermeniz gerekiyor.
 
Smoothie Blender
Smoothie blender ürünleri ile canınız soğuk bir şeyler içmek istediğinde harika içecekler hazırlayabilirsiniz. Pratik kullanımları ile birçok kişinin elinin altında olan bu mutfak aletleri sağlıklı beslenme alışkanlığının sürdürülmesi için ideal bir kullanım sunar. Smoothie blenderların basit bir çalışma mekanizması vardır. Ayrıca bu makineler görünüm itibari ile de kompakt ve basittir. Kullanımları son derece basit olan smoothie blenderlar; gövde, karıştırma haznesi olarak iki ana kısımdan meydana gelir. Gövde bölümünde yer alan çalıştırma düğmesi ile smoothie blenderınızın meyve ve sebzeleri parçalamasını sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz hızda parçalama yapmanıza imkan sunan smoothie blender da vardır.
 
Blender Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Blender seçerken güç oldukça önemlidir. Bu sebeple 600-1000 Watt arası güç tüketimine sahip ev aletleri oldukça kullanışlıdır. Bıçakların keskin olması ve bıçak sayısı önemli etkenlerdir. Kaliteli malzemeden yapılmış blender setlerini tercih etmelisiniz. Cam hazneli blender ürünleri tercih etmenizde fayda vardır. Kolay temizlenebilen blender setlerini seçmeniz zamanınız açısından önemlidir. El blenderının metal uçlu olmasına özen göstermelisiniz. Bu sayede sağlığınızı korumuş olursunuz. Uzun ömürlü ve dayanıklı blender modellerini incelemek için web sitemizdeki popüler ürünleri inceleyebilirsiniz.
$77.48 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
$620.09 KDV Dahil
$69.73 KDV Dahil
$133.29 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
$98.75 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
$68.18 KDV Dahil
$164.33 KDV Dahil
$167.40 KDV Dahil
$77.48 KDV Dahil
$173.60 KDV Dahil
$186.00 KDV Dahil
$41.21 KDV Dahil
$248.02 KDV Dahil
$341.03 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
$248.02 KDV Dahil
$341.03 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
$248.02 KDV Dahil
$341.03 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
$248.02 KDV Dahil
$341.03 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR