Kıyma Makinesi
Kıyma makinesi modelleri arasından bir tercihte bulunarak siz de büyük miktarlardaki etleri kolayca öğütebilirsiniz! Çok yönlü ve fonksiyonlu modeller kıymanın yanı sıra farklı gıdaları öğütmenize ve şahane tarifler hazırlamanıza da yardımcı oluyor. Sizlere mutfakta son derece rahatlık sağlayacak ürünlerden biri olan kıyma makinesi zamanınızdan çalmadan kolaylık ile kullanım imkanı sunmaktadır. Alacağınız etler artık kasaba götürmek için beklemeden kıyma halini alabilecektir. Kıyma makineleri, rahatlıkla temizlenebilir ve bulaşık makinesine konulabilir. Kıyma makinesi modelleri; dana eti, kuzu eti, tavuk eti ve balık eti gibi birçok et çeşidini çekmek için kullanılır. Üstelik, kıyma makineleri sayesinde etle beraber kuruyemiş, biber ve sarımsak gibi besinler için de kıyma işlemi uygulanabilir. Kıyma makinelerini düz bir zeminde kolaylıkla kullanabilirsiniz. 
 
Kıyma Makinesi Özellikleri
* Kıyma makineleri genellikle paslanmaz çelik veya alüminyum malzemeden yapılmıştır. Çeşitli hız ayarlarına sahip olabilir ve farklı büyüklüklerde kıyma diskleriyle birlikte gelir. Bazı kıyma makineleri ayrıca sosis yapma aparatına sahip olabilir.
* Kıyma makinelerinde güç kaynağı, performans ve fiyat dâhil olmak üzere birçok faktörü etkiliyor. Bu noktada kıyma makinesi 2000 Watt motor bloku gücüne sahip olanlar çokça inceleniyor
 
Kıyma Makinesi Fiyatları
* Kıyma makineleri en uygun fiyatlarla Ereyon.com.tr’de! Kıyma makineleri, fiyatlarını ve özelliklerini incelemek için acele et!
* Et ve et ürünlerini damak tadınıza uygun özellikte hazırlamanıza yardımcı olan kıyma makineleri, çok fonksiyonlu seçeneklere sahip modelleri ile mutfaktaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Etini evinde öğütmek isteyenler için üretilen ev tipi kıyma makineleri; elektrikli ve manuel cihaz seçeneklerinden oluşur. Sanayi tipi kıyma makineleri ise profesyonel kullanıma hitap eden çok fonksiyonlu modeller olarak karşınıza çıkar. İşlevsel ve ucuz kıyma makinesi modellerini Ereyon.com.tr’de bulabilir, ürün seçeneklerini inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Kıyma makinesi fiyatları bu duruma göre çeşitlilik gösterir. Piyasaya bakıldığı zaman kıyma makinesi fiyatlarının gerek ev tipi kıyma makinesi yönünden gerekse de sanayi tipi kıyma makinesi yönünden her kesimden ilgili alıcının bütçesine göre fiyatlarda ürünlerin bulunduğu görülebilir. Bundan ötürü kıyma makinesi fiyatları farklılığa yol açan belli başlı faktörler bulunur. Bunlardan birincisi haliyle kıyma makinesinin markası olarak karşımıza çıkar. Ancak teknik olarak kıyma makinesinin fiyat farklılıklarını göz önünde bulundurmak gerekirse bu unsurlar arasında kıyma makinesinin gücü yer alır. 
 
Kıyma Makinesi Nasıl Temizlenir? 
* Kıyma makineleri kullanımdan sonra hemen temizlenmelidir.
* Parçaları sökülebilen modellerde, parçalar ayrılarak ayrı ayrı temizlenmelidir.
* Bazı kıyma makineleri bulaşık makinesinde yıkanabilir, ancak üreticinin talimatlarına uymanız önemlidir.
* Temizlikten sonra, parçaların tamamen kuruduğundan emin olunmalı ve tekrar bir araya getirilmelidir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR