Yapı Market & Bahçe Ürünleri
Bahçe işleri için tercih edilen ürünlerin başında tırpan ve çim biçme makinesi modelleri geliyor. Elektrikli ve motorlu tırpan çeşitleri bahçe yüzeyinin pratik bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Bu ürünlerle bahçenizdeki ayrık otları temizleyebilir, böylece bakımlı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Eğer dış mekanınızın tabanı çim ile kaplıysa çim biçme makinesi modellerini değerlendirebilirsiniz. Bu ürünleri çimlerin budanmasını pratik bir şekilde gerçekleştiriyor.  Bahçe işlerini kolaylaştıran ve verimliliği artıran çeşitli bahçe aletleri vardır. İşte bunlardan bazıları:
Bahçe Tırmığı: Toprağı düzeltmek, havalandırmak ve çapa yapmak için kullanılır. Toprağı gevşeterek bitkilerin köklerine daha iyi oksijen ve su almasını sağlar.
Çim Biçme Makinesi: Bahçenizdeki çimleri düzenli bir şekilde kesmek için kullanılır. Elektrikli, benzinli veya manuel (itmeli) çim biçme makinesi seçenekleri mevcuttur.
Budama Makası: Ağaç ve bitkilerin şeklini düzenlemek, kurumuş veya zarar görmüş kısımları kesmek için kullanılır. Farklı tipleri bulunmaktadır, örneğin, budama makasları, büyük dalları kesmek için kullanılan budama testereleri. Kuru ve yaş dal makasları, ağaçlarınızdaki hastalanmış dalları birkaç saniyede kesmenize olanak tanır. Öte yandan dalları budamak için de bu ürünlerin basınç oluşturan burunlarından yararlanarak kesim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlanabilir şekilde geliştirilen dal kesme makasları, farklı kalınlıklara sahip ağaç dallarına uyum gösterir. Paslanma karşıtı malzemelerle imal edilen dal kesme makasları, bahçe aletleri arasında birçok alternatifle beraber beğeninize sunulur. Metal gövdeleri ve kauçuk tutacakları ile güven veren dal kesme makasları aracılığıyla işlerinizi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. 
Sulama Ekipmanları: Bahçe hortumu, sulama tabancaları veya sulama sistemi gibi araçlar, bitkileri düzenli ve etkili bir şekilde sulamak için kullanılır.
Bahçe Makasları: Çiçekleri kesmek, bitki dallarını kesmek ve küçük bahçe işleri için kullanılır. Bahçe Makasları, bahçe işlerinizi daha kolay ve keyifli hale getirebilir, ancak kullanırken dikkatli olmak ve güvenlik kurallarına uymak önemlidir. Ayrıca, bahçenizin ihtiyaçlarına ve büyüklüğüne uygun olanları seçmek de önemlidir.
 
Bahçe Malzemeleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Verimli ve düzenli bir bahçenin sırrı, doğru zamanda gerekli bakımı göstermekte yatıyor. Bahçe bakımını gerçekleştirmek ise deneyim kadar uygun bahçe aletlerine sahip olmakla da yakından ilgili. Bahçe el aletleri, hem işlerinizi kolaylaştırır hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Size kalan zamanda da bahçenizin keyfini sürebilirsiniz.  Ancak bahçe ekipmanları çok çeşitli olduğu için nadiren kullanacağınız, yer kaplayacak ve bütçenizi zorlayacak türleri de almanız olası. Bu nedenle öncelikle her sene ihtiyaç duyacağınız, bahçenizin olmazsa olmazı el aletlerinin neler olduğunu öğrenmenizi tavsiye ederiz. 
$155.00 KDV Dahil
$438.98 KDV Dahil
$178.28 KDV Dahil
$395.57 KDV Dahil
1 2 3 ... 7 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR