Fritöz& Airfry Modelleri
Küçük ev aletleri mutfaklarda zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor. Pratik özellikleriyle yemek yapmayı çok daha keyifli hale getiren elektrikli ev aletleri sayesinde işinizi hızlı bir şekilde bitirip kendinize vakit ayırabilirsiniz. İşte fritöz de bu konuda yardımcınız olacak aletlerden biri! Fritöz, yemek yapma işini zahmetsiz hale getiriyor. Elektronik bir tasarıma sahip olan bu cihaz, pişirme sıcaklığı ve süresi gibi unsurları ayarlayarak yemeklerde hep aynı lezzeti elde edebilmeyi sağlıyor. Sebze ve etlerin sıra dışı lezzetlerde sunulduğu kızartma çeşitleri için birçok modele rastlayabilirsiniz. Bunun yanında sağlıklı beslenme düzenine destek olacak tarifler hazırlamak için yağsız fritöz modelleri de Ereyon’da.. Fritözlerin farklı pişirme teknikleri kullanan çeşitleri bulunuyor. Klasik fritözler derin yağda kızartma işlemi yapıyor. Modern fritöz çeşitleri ise sıcak hava ve buhar gibi farklı teknikler kullanarak yağsız kızartmalar yapabilmeyi sağlıyor. İhtiyacınız olan fritöz çeşitlerini Ereyon.com.tr’de bulabilirsiniz!
 
Fritöz Fiyatları
Mutfakların gizli kahramanı olarak görülebilecek fritözler; kızartmaları kısa sürede hazırlayabilmenizi sağlıyor. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan fritöz, kısa sürede hazırlayabileceğiniz lezzetli kızartmalar ile aniden bastıran açlık hissine pratik çözümler sunuyor. Uygun fiyatlı fritöz fiyatları ile siz de mutfağınızda pratik bir yardımcıya sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Geniş haznesi ile tek seferde daha fazla kızartma yapabilmenizi sağlayan fritöz modelleri, kalabalık sofralara lezzetli ikramlar sunuyor. Kaliteli tasarımları ile dikkat çeken popüler markaların fritözleri, yemeklerinizi hızlı bir şekilde hazırlamanızı sağlıyor. Uygun fritöz fiyatları ile mutfakları renklendirirken benzersiz kalite, gelişmiş fonksiyonel özellikler ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor.
 
Fritözde Neler Pişirilir?
Türk mutfağında kızartmanın ve kızartılmış yemeklerin yeri önemlidir. Özellikle de kahvaltıda patates kızartması, ana öğünlerde köfte kızartma yaparken bolca yağ kullanılır. İşte bu çok fazla yağ kullanımının önüne geçmek için fritöz kullanımı gündeme gelir. Fritözde patates de dahil olmak üzere çeşitli sebzeler, kaplamalı yiyecekleri börekler ve hamur işleri, et ürünleri, deniz ürünleri ve kanat, pane, baget gibi tavuk ürünleri kızartabilirsiniz.
 
Fritöz & Airfry Temizliği Nasıl Yapılır?
Kullanım sırasında olduğu gibi sonrasında da kolaylık sağlayacak biçimde üretilen fritöz modelleri, en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikli parçalardan oluşan fritözler, bu anlamda rahatlığı artırıyor. Bunun dışında kolay temizlenir sistemli fritözler, yapışmaz özellikli yağ depolu fritözler ve sökülebilir yağ kutusu içeren fritözler de kızartma işlemi sonrası fritöz temizliğinin rahatça yapılmasını sağlıyor. Fritözleri temizlemek için yağ çözücü ürünler kullanılabilir. Fişe takılıyken ya da sıcakken temizlenmemesi önerilir. Aynı şekilde elektrik sistemi sebebiyle bulaşık makinesine de konulmamalıdır. Fritözün haznesine bir miktar yağ çözücü damlattıktan sonra kaynar suyu hazneye boşaltarak yaklaşık 20-30 dakika bekleyebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR