Braun MQ7087X Multiquick 7 El Blender Seti
Braun MQ7087X Multiquick 7 El Blender Seti
Braun MQ7087X Multiquick 7 El Blender Seti
Braun MQ7087X Multiquick 7 El Blender Seti

Braun MQ7087X Multiquick 7 El Blender Seti

Marka : Braun
Fiyat : $139.05(KDV Dahil)

Braun MQ7087X Blender Seti Siyah

Braun MQ7087X blender seti siyah rengi, ek parçaları, kolay kullanımı ve paslanmaz çelik gövdesiyle mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya geliyor. Siz de mükemmel karıştırma sonuçları elde etmek istiyorsanız, Braun MQ7087X blender setini sayfamız üzerinden detaylı biçimde inceleyebilir, birkaç tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Neden Braun MQ7087X Blender Seti Almalıyım?

Braun MQ7087Xsiyah blender setini satın almak için birden çok nedeniniz var. Bunlardan ilki ürünün PowerBell teknolojisi. Bu sistem, gücünü ultra sert paslanmaz çelik bıçaklar ve benzersiz çan şekilli blender gövdesi arasındaki etkileşimden alıyor. Bıçaklar karıştırma sonuçlarını ideal hale getirmek ve emmeyi azaltmak için zıt yönlü olarak açılı bir şekilde yerleştirilmiş. Çiçekli çan şekli ise daha hızlı sonuçlar için yiyecekleri bıçaklara doğru yönlendiriyor. Ayrıca ürün, 6 ayak bıçak bölgesine ideal akışı sağlarken sıçramaları da önleyerek tertemiz mutfaklar vadediyor. Tüm bunlara ek olarak Braun MQ7087X blender setinin tüm parçalarını rahatlıkla takıp çıkarmanız mümkün. Sahip olduğu EasyClick özelliği sayesinde blender'ınızın her kısmını tek bir tıkla kolayca değiştirebilirsiniz. Kısacası, bu blender seti akıllı, kolay ve çeşitli! Braun MQ7087X blender seti, bir el blender'ından çok daha fazlasını sunuyor. Zira Braun'un el blenderleri ve ek parçaları yemek hazırlamayı hızlandırıp kolaylaştırmakla kalmıyor, bir aşçı olarak yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı genişletmeniz için maksimum çeşitlilik sunuyor. Bu setle doğramak, parçalamak ve yoğurmak çok pratik. İster hamur yoğurmak isteyin ister soğan doğramak isteyin... Mutfakta yemek hazırlarken doğrama, parçalama ve yoğurma konularında desteğe ihtiyaç duyduğunuz her alanda Braun MQ7087X blender seti yanınızda!

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Braun Multiquick MQ7087X blender setini kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç konu bulunuyor. Bunlardan ilki ürünün ActiveBlade milini çalıştırmakla alakalı. Bu el mikseri, bıçağın haznenin tabanına kadar uzanmasını sağlayan bir ActiveBlade miline sahiptir. Ayarlama, özellikle çiğ meyveler ve sebzeler gibi sert yiyecekleri karıştırmaya uyacak biçimde, karıştırma işlerinde ihtiyaç duyulan basınca göre otomatik olarak gerçekleştirilir. Ayrıca meze, sos, salata sosu, çorba, bebek maması ile içecek, meyve püresi ve milkshake hazırlamaya da çok uygun. En iyi sonuçlar için cihazı en yüksek hızda çalıştırmanızda fayda var. Öncelikle ActiveBlade milini tık sesi duyana kadar motora bastırın. Karıştırma milini karıştırılacak karışımın içine koyun. Ardından cihazı çalıştırabilirsiniz. Hafifçe yukarı - aşağı hareket ettirerek malzemeleri istenen kıvama gelene kadar karıştırın. Uygulanan basınca bağlı olarak, ActiveBlade mili aşağı inecektir ve bıçak uzayacaktır. Kullandıktan sonra el mikserinin fişini çekin ve ActiveBlade milini çıkarmak için çıkarma EasyClick Plus düğmelerine basın. Bu aşamada dikkat etmeniz gereken konu sıvıların veya malzemelerin karıştırma milinin yeşil çizgisinin üzerine çıkmasını engellemek. Ayrıca cihazı bir tencere veya çanak içerisindeki sıcak yiyecekleri püre haline getirmek için kullanıyorsanız, tencereyi veya çanağı ısı kaynağından kaldırın ve sıvının kaynamadığından emin olun. Yanma riskinden kaçınmak için sıcak yiyeceklerin biraz soğumasını bekleyin. Tüm bu tüyoları göz önünde bulundurarak Braun MQ7087X blender setini uzun süreler güvenle kullanabilir, mutfağınızda leziz tarifler hazırlayabilirsiniz.

Braun MQ7087X Blender Seti Kimler için Uygun?

BraunMQ7087Xblender seti mutfakta sıklıkla vakit geçirenler için son derece uygun bir cihaz. Çeşit çeşit yemek tariflerini bu setle kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Zira bu ürünle sadece doğramak değil, yoğurmak ve çırpmak da mümkün. İster hamur işleri ister soslar ister sağlıklı içecekler hazırlamak isteyin istekleriniz bu cihazla zahmetsizce hazır! 1,2 litrelik haznesi, 1200 Watt'lık güçlü motoru, paslanmaz çelik gövdesi ve 7 adet parçasıyla bu ürünü sayfamız üzerinden birkaç tıkla satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürünü sepetinize eklemek. Alışverişinizi güvenle tamamladıktan sonra Braun MQ7087X siyah blender seti adresinize geliyor. Ayrıca bebekli ve çocuklu ailelerin de vazgeçilmezi olabilecek niteliklere sahip bu setle bebek maması hazırlamak çocuk oyuncağı. Sadece birkaç dakikada müthiş kıvamlı patates ya da havuç püresi yaparak bebeğinize yedirebilirsiniz. Anneleri büyük bir zahmetten kurtaran bu blender setiyle çocuğunuzun beslenme saatlerine katkıda bulunabilirsiniz. Braun MQ7087X blender seti sporcular için de ideal. Zira Braun'un doğrayıcı / blender aksesuarı yaratıcılığınızı artırmanıza olanak sağlarken el blenderinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor. Malzemelerinizi hızla ve kolayca doğramanın yanı sıra, yumuşak karışımlar ve içecekler hazırlamak, yumuşak hamurları karıştırmak için mükemmeldir, hatta yorulmadan buz da kırabilirsiniz. Kısacası, spor öncesi enerjinizi Braun MQ7087X blender seti yardımıyla hazırladığınız içecekler ile alın, güne zinde başlayın!

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

MQ7087X Braun siyah blender setinin pek çok öne çıkan özelliği bulunuyor. Bunlardan ilki cihazın son derece hızlı doğrama becerisi. Yeşillikleri veya soğanları hiç bu kadar hızlı doğramadınız. Yemeklerinize hızlıca ve doğru miktarda lezzet katmak istediğinizde, doğrayıcı parça dağınıklığı ve gözlerin yaşarmasını önlüyor. Etler, sert peynirler, çerezler, sebzeler ve daha fazlası saniyeler içinde kullanıma hazır! Yapılması gereken işe göre küçük veya büyük doğrayıcıyı seçmeniz yeter. Buna ek olarak ürünün çırpma özelliği de oldukça iyi. Krema veya yumurta çırparken, kek ya da sos karıştırırken ve evde hazır tatlılar yaparken bu kadar hızlı sonuç veren bir alet görmediniz. Düşük hızdan yüksek hıza, her şey hızla ve kolayca geçiyor. Diğer yandan, Braun MQ7087X blender setiyle püre yapmak da çok kolay! Ürünün akıllı püre aksesuarı ile pürüzsüz sonuçlar elde etmek için pişmiş sebzeleri kolaylıkla ve rahatlıkla ezip püre haline getirebilirsiniz. Sağlıklı tüm sebzeler sevdiğiniz tatları, daha pürüzsüz halde size sunuyor. Siz de böyle bir belnder seti arayışındaysanız, Braun imzası taşıyan bu seti Ereyon farkıyla buradan hemen şimdi satın alın, mutfakta geçirdiğiniz süreyi en az indirerek sevdiklerinize zaman ayırın.

Braun Multi Quick MQ 7087X Blender Seti

ACTIVEBlade

Dünya ilk. Bıçak yukarı ve aşağı hareket ederek en sert yiyecekleri bile karıştırır.

Zahmetsiz kullanım ve mükemmel kontrol için% 55'e kadar daha az emiş **.

SPLASHControl

Temiz Mutfaklar için sıçratmaya karşı koruma.

POWERBell Plus

Genişletilmiş kesim alanı saniyeler içinde harmanlar.

SmartSpeed

Zahmetsiz tek elle kullanım, hızları kesintisiz değiştirir.

1000w motor

Braun’un en güçlü, yüksek verimli motoruEasyClick+ Sistem

Yeni ve geliştirilmiş bağlantı ile artık daha hızlı ve kolay.

Mutfak robotu

Dilim (ince, kalın), parçalama (ince, ekstra iri), juliennes, yoğurur ve patates kızartması yapar

Pişmiş sebzeleri ipeksi bir pürüzsüzlükle zahmetsizce püre haline getirebilir ve ezebilirsiniz

Et, sert peynir, fındık, otlar ve havuçları saniyeler içinde doğrar

Düşük hızdan yüksek hıza kadar yumurta, krema, kabarık tatlıyı kolayca çırpar, karıştırır.


Braun Multi Quick MQ 7087X Blender Seti Özellikleri;

Bıçak Özelliği: Çelik

Blender Tipi: Çoklu Seti

Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 500 ml

Fonksiyonlar: Blender

Gövde Malzemesi: Çelik

Güç (W): 1000 W

Hız Kademe Sayısı: 5

Ölçü Kabı Kapasitesi: 600 ml

Renk: Siyah

Sessiz Çalışma: Var

Turbo Fonksiyonu: Var

Benzer Ürünler