Hoşgeldin İndirimi
Tanita Bc 730 Vücut Analiz Baskülü Pembe
Tanita Bc 730 Vücut Analiz Baskülü Pembe
Tanita Bc 730 Vücut Analiz Baskülü Pembe
Tanita Bc 730 Vücut Analiz Baskülü Pembe
Tanita Bc 730 Vücut Analiz Baskülü Pembe

Tanita Bc 730 Vücut Analiz Baskülü Pembe

Marka : Tanita
Bu ürünü satın aldığınızda : 20
Fiyat : $67.39(KDV Dahil)
“”
Benzer Ürünler
Tanita Bc 730 Vücut Analiz Baskülü Yeşil Tanita Bc 730 Vücut Analiz Baskülü Siyah Tanita Bc 730 Vücut Analiz Baskülü Pembe Tanita Bc 730 Vücut Analiz Baskülü Beyaz

Tanita Bc 730 Vücut Analiz Baskülü Pembe

Tanita Bc 730 Pembe Ürün İncelemesi

Sağlık yaşam biçimine önem veren kullanıcıların en çok tercih ettiği vücut analiz cihazı BC 730 pembe en iyi fiyat avantajı ile Ereyon’da. Yağ yüzdesi, kas kütlesi ve kilo dengesi gibi faktörleri doğru şekilde ölçümlememizi sağlayacak olan bu cihaz hedeflediğimiz sağlıklı yaşam tarzı için size rehberlik edecek. Kilo kontrolünü yapmanızı sağlayarak fit görüntüye ulaşmanızı veya mevcut kilonuzu sabit tutmanızı sağlar. Bc 730 vücut analiz cihazı ile daha sağlıklı günler sizi bekliyor. 

Uzun pil ömrü sayesinde yağ, sıvı ve kas ölçümü bazal metabolizma hızı bilgileri, iç organlar yağlanma derecesini ölçümleyerek yaşam hedeflerinizi kontrol altında tutabilir ve bedeninizi daha yakından tanıyabilirsiniz. 

Canlı Renklere Sahip BC730 Pembe

Taşınabilir kompakt hafif yapısı sayesinde dilerseniz seyahate gittiğinizde dilerseniz banyodan salona çok rahat şekilde taşımanıza elverişlidir. Tanita vücut analiz baskülü pembe 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Japon teknolojisine sahip bu sevimli cihazın Beyaz, Siyah, Neon Yeşil, Neon Pembe olarak 4 farklı renk alternatifiyle kullanıcının beğenisini kazanıyor. Canlı renkleri sayesinde cihazın dikkat çekiliciliği sayesinde evinizin havasını değiştireceğine emin olabilirsiniz. 

Bc730 baskül pembe kullanıcıların sağlık ve fitness hedeflerini izlemelerine ve vücut kompozisyonlarını değerlendirmelerine yardımcı oluyor.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kilo alma, verme veya kas geliştirme gibi eylemlerinizi çok rahat bir şekilde görebilir ve cihazın hafızasına kaydedebilir doğru değerler elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca bu cihazın diğer özeliklerinden biride metabolizma yaşınızı, biyolojik vücut yaşı göstermesi sevilen özellikleri arasında olacağına eminiz.  

Lcd ekran bulunan ışığı sayesinde ekranda çıkan değerleri kolay şekilde görebilir, hatta karanlıkta bile tartılsanız rahat bir şekilde yazıları okuyabilirsiniz. Ayrıca düşük pil ömründe ekranda ikaz yazısı çıkmaktadır. Eskiyen pilleri tartının altında bulunan bölümden yuvasından çıkartarak nazikçe uygun şekilde yeni pilleri yerleştirebilirsiniz. 

Sizde bir tartıda hem kaliteyi hemde uygun fiyata tartı arıyorsanız Tanita BC730 kilo kontrolünde en büyük yardımcınız olacak. 

Tanita BC 730 Pembe Modelinin Öne Çıkan Genel Özellikleri

150 Kg tartım kapasitesi

Yağ Oranı %

Yağ Oranı Değerlendirme

Toplam Vücut Sıvısı %

Kas Kütlesi

Kemik Mineral Ağırlığı

Bazal Metabolizma Hızı

İç Yağlanma Derecelendirme

Biyolojik Vücut Yaşı

Fiziksel Aktivite Derecelendirme gibi verilerin takibi ile "kilo ve fitness kontrolünde" en büyük yardımcınız olmaya adaydır.

Pembe Bc730 Vücut Analizi Cihazı Teknik Özellikleri


Garanti Tipi: Resmi Distribütör Garantili

Garanti Süresi: 2 Yıl
Bazal Metabolizma Hızı Ölçümü: Var
Materyal: Plastik
Pil Göstergesi: Var
Vücut Kitle İndeksi Ölçümü: Var
Vücut Su Oranı Ölçümü: Var
LCD Ekran: Var

2 Yıl Garantilidir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR