· Kampanya 1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya SMS veya BonusFlaş’la katılarak, ereyon.com.tr’de tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır.

 

· Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL bonus yüklenecektir.

 

· Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için EREYON yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

 

· Peşin fiyatına 6 taksit fırsatından yararlanılabilir. Yapılacak alışverişler otomatik olarak 6’ya bölünmeyecektir. Taksit yapılabilen ürünlerde, taksit kısıtlarına uygun olarak ödeme seçeneklerinde vade farksız 6 taksit imkanı sunulmaktadır.

 

· GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

 

· Alışverişiniz sepetinizi www.ereyon.com.tr’den veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

 

· Kampanyaya SMS ile katılarak, kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; "TEBRIKLER. EREYON’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 17-27 AGUSTOS 2020 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ.” şeklinde sms mesajı gidecektir.

 

· Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

 

· Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir.

 

· Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 17-27 Ağustos 2020 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 27 Ağustos 2020 tarihinden sonra geri alınacaktır.

 

· Garanti Paracard, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, Shop&Fly kartlar American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

 

· İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.

 

· Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.