Bütçe Dostu Elektrikli Süpürge Modelleri
 
Elektrikli süpürge çeşitleriyle ev temizliğini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fonksiyonel yapılarıyla her evin vazgeçilmezi olan ürünlerle dip köşe temizlik yapabilirsiniz. Birikmiş toz ve kirleri sahip olduğu sistemle ve elektrikten aldığı güç ile içine çeken yapısı sayesinde birçok alanda kullanabilmenize imkân tanır. Evde, çeşitli iş yerlerinde ve daha farklı alanlarda kullanmanıza fırsat veren ürünler aynı zamanda temizliğe ayıracağınız vakti kısaltmış olur. Toz torbalı ve toz torbasız süpürge seçenekleri temel modeller arasında yer alıyor. Son teknoloji ürün çeşitleri arasında ise şarjlı ve robot süpürge modelleri bulunuyor. Kullanım alanınıza göre ürün seçimi yapabilirsiniz. Birçok farklı tipte ve modelde elektrikli süpürge bulunabilir ancak önemli olan doğru modeli bulmaktır. Hangisinin doğru olduğuna karar vermek bu süreçte zor olabilir. Bu noktada alacağınız makineden beklentilerin belirlenmesi gerekir. Elektrikli ev aletleri ürünleriyle bilinen birçok markanın süpürge modeli web sitemizde mevcut.
Toz torbasız elektrik süpürgesi modelleri, uğraşılması gereken bir toz torbası barındırmaz. Toz haznesine dolan kirler, elle temas etmeye gerek kalmadan kolayca çöp poşetine dökülebilir. Genellikle HEPA filtresi ve cyclon teknolojisiyle donatılmış toz torbasız modeller, evinde evcil hayvan besleyenler ve alerjik ya da astım durumu bulunanlar için idealdir.
Robot süpürgeler, son teknoloji kullanılarak geliştirilen süpürge çeşitleri arasındadır. Temizlenecek alanı kendi tespit ederek temizleyen bu modeller, yalnızca gerektirdiği uygulamaları edinmenize ve ayarlamaları yapmanızı gerektirir.
Dikey ve şarjlı elektrikli süpürgeler, temizlik yapmanızı kolaylaştırarak dik konumda çalışır. Özel şarj üniteleri aynı zamanda şarj istasyonu olarak kullanılabilir. Şık tasarıma sahip şarj üniteleri, ev dekorasyonuna da katkı sağlar. 

Islak Temizlik Yapabilen Sulu Elektrik Süpürgeleri
Sulu süpürgeler kendine özel çalışma prensibi ile ortam da tek bir toz tanesi bırakmayarak ortam da ki kirli havayı da süpürmektedir. Giriş- çıkış yaparken ya da pencerelerin açık kalmasından dolayı odaya anında toz konmakta bu tozlar bir süre sonra ciğerleri de rahatsız ederek ciddi sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Sulu süpürge bunun önüne geçerek yaşadığınız alanların konfor ve sağlık düzeyini maksimuma çıkarmaktadır. Tabi ki sulu elektrikli süpürgeler sadece bu özelliği ile sınırlı kalmayıp daha birçok teknik özelliğe sahiptir. 

Nasıl Süpürge Tercih Etmeliyim?
 
Tercih edeceğiniz süpürge modelinin, genel kullanım alışkanlıklarınıza ve beklentilerinize uyum sağlaması, yüksek performans elde etmek açısından büyük önem taşıyor. Küçük bebek ve çocukların ve ayrıca alerjik bünyeye sahip kişilerin yaşadığı ortamlarda, tercih edilecek elektrik süpürgesi modelinin, Hepa-Filtre özelliği bulunan sulu sistem modellerden yana kullanılması, sağlık açısından büyük katkı sağlıyor. Bunun yanı sıra sulu sisteme sahip elektrik süpürgesi modelleri, daha fazla tozu su içerisinde hapsederek yeniden dışarıya salınmasını önlüyor. Yüksek emiş gücüne sahip sulu modeller, halı ve sert zeminlerdeki toz ve bakterilerin yanı sıra yatak ve koltuk gibi farklı zeminlerin temizlenmesinde de büyük fayda sağlıyor. Toz torbasız yeni nesil süpürge modelleri, yüksek emiş gücü ve kolayca temizlenebilen toz haznesi ile konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. Birçok markanın toz torbasız süpürge modelleri üzerinde bulunan, tek tuşla toz haznesinin çıkarılma özelliği, tozların etrafa yayılmadan kolayca boşaltılmasını sağlıyor. Hızlı ve etkin bir temizlik deneyimi için her iki modelin de zevkinize uygun seçeneklerinden bir tercih yapabilirsiniz.

 

$94.18 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
Hızlı Kargo
$135.20 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
$294.32 KDV Dahil
$393.81 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR