Zincirli Ağaç Kesme Makineleri
Zincirli ağaç kesme makineleri, "motorlu testere" veya "zincir testere" olarak da bilinir, ağaç kesme işlerinde kullanılan güçlü aletlerdir. Bu makineler, içinde dönen bir zincirle donatılmış kesici bir bıçaktan oluşur ve genellikle benzinle çalışan motorlarla güçlendirilir. Hem evinizin bahçesinde hem de çalıştığınız kurumun bahçıvanlık işlerinde size yardımcı olacak zincirli ağaç kesme makineleri ile hızlı ve etkili bir şekilde hasta ağaçları kesebilirsiniz. Budama işlemlerinde de başarılı bir kullanım sağlayan bu makineler keskin zincirleriyle kısa sürede ilgili ağacı ya da ilgili dalları kesebilmeniz için idealdir. Zincirli ağaç kesme makineleri, ağaç kesimi, budama, odun kesimi ve ormanda ağaç kesimi gibi işlemlerde kullanılır. Ses desibelini azaltan tasarımları ve motorlarının düşük ses düzeyiyle çalışmasını sağlayan teknolojileriyle de kullanıcılarını memnun eden ürünler bahçıvanlar ve çevre sakinleri için konfor yaratır.
 
Ağaç Kesme Makinesi Fiyatları Nelerdir?
Ağaç kesme makineleri, bireysel kullanımda ya da profesyonel tarım işlerinde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Ağaç kesme makineleri, kuru dalların kesilip istiflenmesi ya da kütüklerin daha küçük parçalara ayrılması için de kullanılıyor. Ayrıca ağaç boyutunu belli bir seviyede tutmak ya da küçültmek için de budama işlemi tercih ediliyor. Hobi amaçlı ya da profesyonel olarak ağaç yetiştirme işiyle uğraşan herkese hitap eden bir ağaç kesme makinesi bulunabiliyor. Ağaç kesme makineleri, uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.  Ağaç kesme makinesi fiyatları kullanıcıların en fazla merak ettikleri konular arasında yer alıyor. Ürünlerin fiyatları marka ve modellerine göre değişkenlik gösteriyor. Ağaç motoru fiyatları profesyonel kullanıcıların da en fazla araştırdıkları konular arasında yer alıyor. Amatör ya da yarı profesyonel kullanıcılara hitap eden ürünlerle tam profesyonel ürünler arasında fiyat farkı olabiliyor.  Motorlu testere fiyat aralığı ve markanızı iyi belirlemeniz gerekmektedir. En ucuz motorlu testereyi tercih etmektense ihtiyacınıza en uygun olanı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Motorlu testere sektörünün öncü markaları husqvarna motorlu testere, oleo-mac motorlu testere, Bosch motorlu testereHyundai motorlu testereİthal motorlu testere, Alpina motorlu testere, Echo motorlu testere modellerimiz tercih edebilirsiniz.
 
Ağaç Kesme Makinesi Nasıl Çalıştırılır?
Elektrikli Motorlu Testere; kullanırken fişini şebeke hattına takmanız ve çalıştırma düğmesine basmanız yeterli olacaktır. Benzinli motorlu testere; kullanımında ise yakıt deposuna yakıt doldurmanız gerekmektedir. Elektrikli modeller bahçe için kullanım kolaylığı sağlarken benzinli modeller ise bize ormanlık ve açık alanlarda da kullanım kolaylığı sağlar. Akülü modellerle ise kablosuz olmanın keyfini çıkarırsınız.
 
Ağaç Kesme Makinesi Modelleri Nelerdir?
* El tipi ağaç kesme makinesi
* Zincir testere ağaç kesme makinesi
* Benzinli ağaç kesme makinesi
* Elektrikli ağaç kesme makinesi
 
En Çok Satın Alınan 5 farklı Ağaç Kesme Makinesi
1. Oleo-Mac Gsh 400 Motorlu Testere
2. Husqvarna 120 Mark II Benzinli Ağaç Kesme Makinesi
3. Zomax ZM2000 0.55kW Benzinli Ağaç Kesme Makinesi
4. Oleo-Mac GSH 56 2.6 kW Benzinli Ağaç Kesme Makinesi
5. Husqvarna 445 2.1kW Benzinli Ağaç Kesme Makinesi
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR