Hoşgeldin İndirimi
Heiniger Saphir Pink İki Akülü Evcil Hayvan Kırkma Makinesi
Heiniger Saphir Pink İki Akülü Evcil Hayvan Kırkma Makinesi
Heiniger Saphir Pink İki Akülü Evcil Hayvan Kırkma Makinesi
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinası
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinası
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinası YENİ
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinası YENİ
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinası YENİ
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinası

Heiniger Saphir Pink İki Akülü Evcil Hayvan Kırkma Makinesi

Marka : Heiniger
Bu ürünü satın aldığınızda : 0

“”

Heiniger Saphir Pink Çift Akülü Evcil Hayvan Kırkma Makinesi Şarjlı

Heiniger Saphir Pink Kablosuz Köpek ve Kedi Traş Makinası, hem dünyada hem de ülkemizde hayvan kırkma bakımından en çok tercih edilen markalardan biri olarak gösterilmektedir. Markanın tasarladığı kedi – köpek tıraş makinesi de teknik özellikleri ve kullanım kolaylıkları sayesinde çok satanlar arasındaki yerini almış durumdadır. Menşei İsviçre olan marka, garantili ürünler temin etmektedir.

Markanın kablosuz kedi köpek tıraş makinesi, oldukça iyi bir kullanım alanı elde edilmesini sağlamaktadır. Ürün sayesinde hayvanlarınızın hareketlerine uyum sağmamak için zorlanmanız gerekmeyecektir. Özellikle hayvanların kırkma makinasının kabloluna dolanma sorunu Heiniger Saphir model kablosuz kedi köpek tıraş makinesi ile sona ermiştir.

Ev Ortamında Profesyonel Kullanım
Heiniger Saphir Pink köpek ve kedi tıraş makinası kablosuz ile evlerinizde profesyonel olarak tıraş yapabilirsiniz. Bunun için tıraş makinesinde ergonomik bir tasarım oluşturulmuş durumda. Makine, el tarafımdan tam olarak kavranabildiği için hareket konusunda da sıkıntı yaşanması mümkün değil. Ayrıca kaydırmalı güç düğmesi makinanızı kolaylıkla açıp kapatabileceksiniz. Kırkma başlığının çok büyük olmaması sayesinde kedi ve köpeklerinize şekilli kırkımlar da yapabileceksiniz.

Kedi ve köpek tıraşlarında iddialı olan makine 35w motor gücü ile çalışmaktadır. Üstelik gerçekleştirilecek olan tıraşlar 50 dakikaya kadar aralıksız bir şekilde yapılabilmektedir. Tıraş performans süresinin uzun olması da sizler için ekstra bir avantaj olarak gösterilmektedir. Pratik kullanımı ve batarya kalitesi sayesinde makine kolay kolay ısınmamaktadır. Böylece tıraşlarınız sırasında bir de makinenin ısınma sorunları ile uğraşmak ya da tıraşa ara vermek zorunda kalmayacaksınız.

Ev ortamında profesyonel tıraş garantisi veren Heiniger Saphir Pink kablosuz kedi ve köpek tıraş makinesi kutu içeriğinde çift batarya bulunmaktadır. Yedek batarya için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Batarya kırk beş dakika gibi bir süre içinde tamamen şarj olabilmektedir. Bataryalı olarak çalışmasına karşın aletin motor gücü rakiplerine göre yüksektir. Bundan ötürü tıraş edilen bölgedeki tüylerin temiz ya da kirli olması makinenin çalışma performansını etkilememektedir. Üstelik tıraş bıçaklarının sahip olduğu teknoloji sayesinde tıraş esnasında hayvan dostlarınızın canı yanmayacaktır.

 
Heiniger Saphir Pink Köpek ve Kedi Traş Makinası Kablosuz Teknik Özellikleri
Tipi: Şarjlı tip tıraş makinesidir.
Kullanımı Tipi : Ev tipi kullanıma uygundur
Gücü: 35w motor gücü
Kullanım Süresi: 50 dakika tıraş performansında çalışır.
Şarj Süresi: 45 dakikada şarj olabilmektedir.
Heiniger Saphir Köpek Ve Kedi Traş Makinası Kablosuz Kutu İçeriği
  • 1 adet Tıraş makinesi
  • 1 adet Şarj ünitesi
  • 1 adet uç  

Heiniger Evcil Hayvan Kırkma Makinesi: Profesyonel ve Güvenilir Kırkım Deneyimi

Evcil hayvanlarınızın bakımı ve sağlığı sizin için ne kadar önemliyse, onların konforlu ve profesyonel bir şekilde kırkılması da o denli önemlidir. İşte tam bu noktada, Heiniger Evcil Hayvan Kırkma Makinesi devreye giriyor. Kaliteli tasarımı ve güçlü performansı ile evcil hayvanlarınızın kırkımını bir zevke dönüştürüyor.

Neden Heiniger Evcil Hayvan Kırkma Makinesi?

Üstün Performans: Heiniger, yıllardır süregelen uzmanlığıyla evcil hayvan kırkım teknolojilerinde öncü bir markadır. Makineleri yüksek kesme hızı ve keskin bıçaklarıyla etkileyici bir performans sunar.

Konforlu Kullanım: Ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda dahi el yorgunluğunu en aza indirir. Kompakt yapısıyla rahat bir kavrama sağlar.

Dayanıklılık: Heiniger, sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanarak uzun ömürlü ürünler üretir. Evcil hayvanlarınızın düzenli bakımını yıllarca güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Çeşitli Seçenekler: Farklı tür ve boyuttaki evcil hayvanlar için uygun olan geniş ürün yelpazesi, ihtiyaca uygun seçenekler sunar.

Kolay Bakım: Yüksek kaliteli bıçakları ve aksesuarları ile temizliği ve bakımı kolaydır. Böylece her zaman etkili bir kırkım deneyimi yaşarsınız.

Evcil hayvanlarınızın konforu ve sağlığı için en iyi seçenek olan Heiniger Evcil Hayvan Kırkma Makinesi ile tanışın. Profesyonel kırkım deneyimi için hemen sipariş verin ve sevgili evcil dostlarınıza özenli bir bakım sunmanın keyfini çıkarın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR