Heiniger Saphir İki Akülü Evcil Hayvan Kırkma Makinesi - Pembe
Heiniger Saphir İki Akülü Evcil Hayvan Kırkma Makinesi - Pembe
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinası
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinası
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinası YENİ
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinası YENİ
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinası YENİ
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinası

Heiniger Saphir İki Akülü Evcil Hayvan Kırkma Makinesi - Pembe

Marka : Heiniger
Fiyat : $255.95(KDV Dahil)

Heiniger Saphir Pink Çift Akülü Evcil Hayvan Kırkma Makinesi Şarjlı

Heiniger Saphir Pink Kablosuz Köpek ve Kedi Traş Makinası, hem dünyada hem de ülkemizde hayvan kırkma bakımından en çok tercih edilen markalardan biri olarak gösterilmektedir. Markanın tasarladığı kedi – köpek tıraş makinesi de teknik özellikleri ve kullanım kolaylıkları sayesinde çok satanlar arasındaki yerini almış durumdadır. Menşei İsviçre olan marka, garantili ürünler temin etmektedir.

Markanın kablosuz kedi köpek tıraş makinesi, oldukça iyi bir kullanım alanı elde edilmesini sağlamaktadır. Ürün sayesinde hayvanlarınızın hareketlerine uyum sağmamak için zorlanmanız gerekmeyecektir. Özellikle hayvanların kırkma makinasının kabloluna dolanma sorunu Heiniger Saphir model kablosuz kedi köpek tıraş makinesi ile sona ermiştir.

Ev Ortamında Profesyonel Kullanım
Heiniger Saphir Pink köpek ve kedi tıraş makinası kablosuz ile evlerinizde profesyonel olarak tıraş yapabilirsiniz. Bunun için tıraş makinesinde ergonomik bir tasarım oluşturulmuş durumda. Makine, el tarafımdan tam olarak kavranabildiği için hareket konusunda da sıkıntı yaşanması mümkün değil. Ayrıca kaydırmalı güç düğmesi makinanızı kolaylıkla açıp kapatabileceksiniz. Kırkma başlığının çok büyük olmaması sayesinde kedi ve köpeklerinize şekilli kırkımlar da yapabileceksiniz.

Kedi ve köpek tıraşlarında iddialı olan makine 35w motor gücü ile çalışmaktadır. Üstelik gerçekleştirilecek olan tıraşlar 50 dakikaya kadar aralıksız bir şekilde yapılabilmektedir. Tıraş performans süresinin uzun olması da sizler için ekstra bir avantaj olarak gösterilmektedir. Pratik kullanımı ve batarya kalitesi sayesinde makine kolay kolay ısınmamaktadır. Böylece tıraşlarınız sırasında bir de makinenin ısınma sorunları ile uğraşmak ya da tıraşa ara vermek zorunda kalmayacaksınız.

Ev ortamında profesyonel tıraş garantisi veren Heiniger Saphir Pink kablosuz kedi ve köpek tıraş makinesi kutu içeriğinde çift batarya bulunmaktadır. Yedek batarya için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Batarya kırk beş dakika gibi bir süre içinde tamamen şarj olabilmektedir. Bataryalı olarak çalışmasına karşın aletin motor gücü rakiplerine göre yüksektir. Bundan ötürü tıraş edilen bölgedeki tüylerin temiz ya da kirli olması makinenin çalışma performansını etkilememektedir. Üstelik tıraş bıçaklarının sahip olduğu teknoloji sayesinde tıraş esnasında hayvan dostlarınızın canı yanmayacaktır.

 
Heiniger Saphir Pink Köpek ve Kedi Traş Makinası Kablosuz Teknik Özellikleri
Tipi: Şarjlı tip tıraş makinesidir.
Kullanımı Tipi : Ev tipi kullanıma uygundur
Gücü: 35w motor gücü
Kullanım Süresi: 50 dakika tıraş performansında çalışır.
Şarj Süresi: 45 dakikada şarj olabilmektedir.
Heiniger Saphir Köpek Ve Kedi Traş Makinası Kablosuz Kutu İçeriği
  • 1 adet Tıraş makinesi
  • 1 adet Şarj ünitesi
  • 1 adet uç  
Benzer Ürünler
Etiketler
Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinesi Şarjlı, Heiniger, 0-PINK, Heiniger, Heiniger Saphir, Heiniger Saphir Pink, Heiniger Saphir Pink Evcil, Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan, Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma, Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Makinesi, Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Kırkma Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Makinesi, Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Makinesi Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Evcil Hayvan Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Evcil Kırkma, Heiniger Saphir Pink Evcil Kırkma Makinesi, Heiniger Saphir Pink Evcil Kırkma Makinesi Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Evcil Kırkma Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Evcil Makinesi, Heiniger Saphir Pink Evcil Makinesi Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Evcil Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Hayvan, Heiniger Saphir Pink Hayvan Kırkma, Heiniger Saphir Pink Hayvan Kırkma Makinesi, Heiniger Saphir Pink Hayvan Kırkma Makinesi Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Hayvan Kırkma Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Hayvan Makinesi, Heiniger Saphir Pink Hayvan Makinesi Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Hayvan Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Kırkma, Heiniger Saphir Pink Kırkma Makinesi, Heiniger Saphir Pink Kırkma Makinesi Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Kırkma Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Makinesi, Heiniger Saphir Pink Makinesi Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Şarjlı, Heiniger Saphir Evcil, Heiniger Saphir Evcil Hayvan, Heiniger Saphir Evcil Hayvan Kırkma, Heiniger Saphir Evcil Hayvan Kırkma Makinesi, Heiniger Saphir Evcil Hayvan Kırkma Makinesi Şarjlı, Heiniger Saphir Evcil Hayvan Kırkma Şarjlı, Heiniger Saphir Evcil Hayvan Makinesi, Heiniger Saphir Evcil Hayvan Makinesi Şarjlı, Heiniger Saphir Evcil Hayvan Şarjlı, Heiniger Saphir Evcil Kırkma, Heiniger Saphir Evcil Kırkma Makinesi, Heiniger Saphir Evcil Kırkma Makinesi Şarjlı, Heiniger Saphir Evcil Kırkma Şarjlı, Heiniger Saphir Evcil Makinesi, Heiniger Saphir Evcil Makinesi Şarjlı, Heiniger Saphir Evcil Şarjlı, Heiniger Saphir Pink Çift Akülü Evcil Hayvan Kırkma Makinesi Şarjlı, 0-PINK, Hayvancılık Makineleri,