Hoşgeldin İndirimi
Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 5 Kg+2Kg
Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 5 Kg+2Kg

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 7 Kg

Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $42.02(KDV Dahil)

Son Kullanma Tarihi: 08/24

“”
  • Hill's Science Plan Kitten Healty Development With Chicken; 1-12 Aylık Kedilere Veya Hamile Ve Süt Emziren Kedilere, Tavuk Etli, Yavru/Anne Kedi Maması
  • Sağlıklı Bağışıklık Sistemi Oluşumunu Sağlayan Ve Etkinliği Klinik Olarak Kanıtlanmış Antioksidan Formül
  • Beyin Ve Göz Gelişimini Destekleyen Dha Katkısı
  • Sağlıklı Ve Dengeli Ve Fosfor Oranları

Ürün Açıklaması

Hill's Science Plan Kitten Healty Development With Chicken; 1-12 Aylık Kedilere Veya Hamile Ve Süt Emziren Kedilere, Tavuk Etli, Yavru/Anne Kedi Maması. Sağlıklı Bağışıklık Sistemi Oluşumunu Sağlayan Ve Etkinliği Klinik Olarak Kanıtlanmış Antioksidan Formül. Beyin Ve Göz Gelişimini Destekleyen Dha Katkısı. Sağlıklı Ve Dengeli Ve Fosfor Oranları. Sağlıklı Büyümeyi Sağlayan Yüksek Enerji Ve Protein Düzeyleri. Arttırılmış Lezzet. Yavru Ve Hamile Kediler İçin Emzirme Döneminden 9-12 Aylık Döneme Kadar Olan Kedi Yavruları İçindir. Science Diet Kitten Original Büyümekte Olan Yavruların İhtiyaç Duyduğu Bütün Besin Maddelerini İçerir. Kalsiyum Ve Fosfor Kemik Yapılanmasına, Protein Güçlü Bir Kas Gelişimine Yardımcıdır. Enerji, Günlük Gereksimini Az Miktarlarla Karşılamak Üzere Arttırılmıştır. Kalsiyum; Kemik Ve Diş Gelişimine Yardımcıdır. Magnezyum; İdrar Kanalında Kristallerin Oluşumuna Yardımcı Olduğundan Diyetteki Miktarı Azaltılmıştır. Sağlıklı Görme Ve Kalp Fonksiyonları İçin Taurine İle Zenginleştirilmiştir. Bileşenlerin Yüksek Sindirilebilir Özellikte Olması, Dışkılama Miktarını Azaltır. Besin Maddeleri Miktarının Fazla Olması Ürünü, Hamile Ve Emziren Dişilerin Beslenmesi İçin De Uygun Kılar. Bu Dönemde Anneler Yavrular İçin Çok Büyük Miktarlarda Besin Maddesi Temin Etmek Durumundadır. Enerjisi Zenginleştirilmiş Formülüyle Mama, Annenin Vücut Ağırlığını Korumasına Yardımcı Olur.

İçindekiler

Toplam Kanatlı Eti % 45, Tavuk Eti % 29, Tavuk Ve Hindi Unu, Mısır, Hayvansal Yağlar, Digest, Mineraller, Balık Yağı, Kurutulmuş Pancar Posası, Keten Tohumu, Sebze Yağı, Selüloz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR