Hoşgeldin İndirimi
Kadıoğlu Ke20 20 Litre Kriko Meyve Ve Üzüm Presi 3 Ton
Kadıoğlu Ke20 20 Litre Kriko Meyve Ve Üzüm Presi 3 Ton
Kadıoğlu Ke20 20 Litre Kriko Meyve Ve Üzüm Presi 3 Ton

Kadıoğlu Ke20 20 Litre Kriko Meyve Ve Üzüm Presi 3 Ton

Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $515.52(KDV Dahil)
“”

 

Kadıoğlu KE20 20 Litre Kriko Meyve ve Üzüm Presi 3 Ton

Kadıoğlu Kriko20 Ekonomik Meyve - Üzüm Sıkma Presi 3 tonluk kaldırma gücüne sahip kriko ile meyvelerinizi sıkar. Diğer preslerden farklı olarak kriko alt kısımda yer almıştır.. Bu sayede kullanımı oldukça basittir.

Presleme işlemi geleneksel çevirmeli preslerin ya da kremayer dişli ile tasarlanmış preslerden farklı olarak kamyon kaldırma krikosu kullanılarak üretilmektedir.. Daha yüksek basınçla presleme sağlanmaktadır.

Öne Çıkan Özellikler:

Kullanım kolaylığı sağlayan alttan kriko.

Gıdaya temas eden tüm parçalar paslanmaz çelik. (304)

5 ton basınca dayanıklı sağlam gövde.

Kullanım Alanları ve Kullanım Tavsiyeleri:

Üzüm pres işlemi öncesi üzüm tanelerinin patlatılmış olması tavsiye edilmektedir. Bu sayede çok daha yüksek verimde üzüm sıkımı gerçekleşmektedir. Eğer üzüm tanesi patlatmadan, sap ayrılmadan sıkım yapılacaksa aynı üzümlere 2-3 ayrı presleme işlemi gerekebilir. 

Yardımcı Ekipman Olarak: Grifo Üzüm Sapı Alma ve Taneleme Makinelerini inceleyebilirsiniz: Grifo Üzüm Sapı Ayırrma ve Tane Patlatma Makineleri SAĞ ÜSTTE

Meyve presleme işlemi öncesi, her meyvenin ayrı ayrı kendine has bir şekilde parçalara ayrılmış olması gerekmektedir. Ancak tam püre getirilirse bu püre pres eleklerini tıkayacaktır. Bu nedenle daha az meyve suyu elde edilir. Bu sebeple meyvelerin sıkıma uygun ölçülerde öğütülmüş olması gerekmektedir.

Yardımcı Ekipman Olarak İnceleyebilirsiniz: Speidel Meyve Öğütücüler , Grifo Meyve Öğütücüleri SAĞ ÜSTTE

Soğan presleme işlemi öncesi soğanın börek, mantı vb gıdalarda kullanıma uygun ölçülerde öğütülmesi yeterlidir. Soğan kokusunun tamamen alınması için soğanlar pres içindeyken su ile yıkanabilir.

Teknik Detaylar

Menşei Türkiye

Model Kriko20

Hacim 20 Litre

Güç 3 ton

Enerji Kaynağı İnsan Gücü (Kriko)

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR