Hoşgeldin İndirimi
Melada Kedi Evi Dış Ortam Uygun Ahşap Kedi Evi OSB 100x50x40 cm
Melada Kedi Evi Dış Ortam Uygun Ahşap Kedi Evi OSB 100x50x40 cm
Melada Kedi Evi Dış Ortam Uygun Ahşap Kedi Evi OSB 100x50x40 cm
Melada Kedi Evi Dış Ortam Uygun Ahşap Kedi Evi OSB 100x50x40 cm
Melada Kedi Evi Dış Ortam Uygun Ahşap Kedi Evi OSB 100x50x40 cm

Melada Kedi Evi Dış Ortam Uygun Ahşap Kedi Evi OSB 100x50x40 cm

Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $42.57(KDV Dahil)

Melada Kedi Evi Yaşama Değer Katar Dış Mekana Uygun 100x50x40 cm


Evcil hayvanınızın keyifli, rahat hareket etmesi için özel olarak üretilmiş olup ergonomik kullanım özellikleriyle dikkat çeker.
İdeal ölçüleri sayesinde kedinizin bulunduğu her yere pratik şekilde kurabilirsiniz.
Kedi evi küçük boy ve Büyük Boy tasarımları evcil hayvanınızın vücut ölçüleri ile uyumludur.
Kedinizin Sağlıklı Gelişimi İçin
Kediniz hareket ettikçe yeni davranışlar kazanmasına yardım ederek fiziki ve psikolojik gelişimini hızlandırır. Sevimli kedinizin çevresiyle uyumlu hale getiren, çeşitli hareketler yaparak oldukça hızlı şekilde forma girmesine olanak sağlayan geliştirici ürünlerin başında gelir.
Orijinal Tasarım Kalitesi 
Sağlam, kaliteli materyal tasarım özellikleri sayesinde uzun ömürlü kullanım deneyimi sunan sizin ve kedinizin beklentilerini karşılayan özel tasarım oyun araçlarındandır. Evcil hayvanınızın tüy, tırnak ve vücut yapısı için ideal olup hijyenik, sağlıklı, güvenli kullanım deneyimi yaşatır.Görüntüsü ile ister iç ister dış mekanda kullanabileceğiniz kedi evine şık tasarımıyla birlikte sizde son derece estetik bir görünüm elde edebilir ve dizaynı ile kedi evinin kullanım tarzını kedileriniz için ayrıcalıklı bir biçimde kazandırabilirsiniz.
Ayrıcalıklı Bir Alan Yaratır
Dış malzemesi ile son derece güvenilir olan kedi evini kullanırken sizde hayvanlarınızın ayrıcalık kazanıp bu ev ile daha rahat bir hayat sürebilmelerini gözlemleyebilir ve bu sayede sizde onlara mükemmel bir deneyim sahibi yapabilirsiniz. Diğer Kedi Evleri modellerini incelemek için Kedi Evleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Güvenle Kullanım
Son derece güvenilir bir şekilde kullanılabilen kedi evi ile sizde evcil hayvanlarınızın daha rahat bir şekilde keyifli vakit geçirmesine yardımcı olabilir ve bu sayede beklentilerini yerine getireceğiniz için onların istediği gibi vakit geçirebilmesine uzaktan izleyebilirsiniz.
Dayanıklı Yapı
Dış malzemesinin dayanıklılığı sayesinde ister evde isterseniz dış mekanda kullanabileceğiniz kedi evi ile birlikte siz de onların konforlu bir biçimde dinlenebilmelerine yardımcı olabilir ve evlerine rahatlıkla ulaşabilmelerini gözlemleyebilirsiniz.
100x50x40 cm Ölçüler
Kompakt tasarım şekli ile birlikte uygun ölçüler en mükemmel performansı yarattığı için sizde kedi evi ile birlikte onların daha rahat ve ergonomik bir şıklıktan yararlanabilmesine yardımcı olabilir ve onları özgür bir alan yaratabilirsiniz.
Beklentilerinizi Karşılar
Son derece kusursuz bir deneyim sahibi yapacak kedi evinin beklentilerini karşılayan yapısı sayesinde sizde evcil hayvanlarınızın konforlu bir biçimde vakit geçirmesine destek olabilir ve her zaman onlara kişiselleştirilmiş bir alan yaratabilirsiniz.
Yağmur, rüzgar veya güneşe karşı dirençli olması, kedinizin her mevsimde rahatça kullanabilmesini sağlar.

Isıtma ve Soğutma Özellikleri: Kedinizin her zaman ideal sıcaklıkta olmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Soğuk kış günlerinde ısıtıcı özellikleri ile kedinizin sıcak tutulmasını, sıcak yaz günlerinde ise iyi havalandırma sistemi ile serin kalmasını sağlar.

Kolay Temizlik: Melada Dış Ortama Uygun Kedi Evi'nin tasarımı, kolay temizlik için düşünülmüştür.

Hızlı ve pratik temizlik işlemleri, hem kedinizin sağlığını korur hem de size zaman kazandırır.

Estetik ve Fonksiyonellik: Kedi evimiz sadece fonksiyonellikle değil, aynı zamanda estetikle de öne çıkar. Bahçenizde veya terasınızda şık bir görüntü yaratırken, kediniz için rahat bir sığınak sunar.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR