Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - App ile Kontrol
Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - App ile Kontrol
Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - App ile Kontrol
Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - App ile Kontrol
Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - App ile Kontrol

Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - App ile Kontrol

Marka : Neutron
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $100.24(KDV Dahil)
Neutron Yetkili Satıcı

Anlık Bildirim   Uygulama İle Kontrol   Görüntülü ve Sesli İletişim Kurma   Öğün Planlama    Porsiyon Miktarı Planlama

Benzer Ürünler
Neutron Ses Kontrollü Wifi Destekli Akıllı Mama Kabı - App ile Kontrol NEUTRON Ses Kontrollü Wifi Destekli Akıllı Mama Kabı 7 Litre - Smart Pet Feeder- App Ile Kontrol Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - App ile Kontrol Neutron Evcil Hayvan Akıllı Wifi Bluetooth Su Kabı - App ile Kontrol

Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fİ Destekli

Siz evde yokken aklınız minik dostunuzda kalmasın
Anlık Bildirim (İkon)
Uygulama İle Kontrol(İkon)
Görüntülü ve Sesli İletişim Kurma(İkon)
Öğün Planlama(İkon)
Porsiyon Miktarı Planlama(İkon)
DC 5V 1A ile çalışmaktadır.
Wi-Fi ile tam otomasyon olarak kontrol edilebilir.
Elektrik kesildiği zaman standart pil ile çalışabilme
Neutron Life mobil uygulaması ile uzaktan kontrol
Kolay kurulum ve güvenli bağlantı
Uygulama üzerinden öğün planlama ve öğün geçmişlerini kontrol etme
Porsiyon miktarı belirleme
Harici mikrafonu ile minik dostunuza seslenebilme ve sesini duyabilme
Yem Kapasitesi:4 Litre
Yemleme Miktarı: Maksimum 10 porsiyona kadar
Tek Porsiyon: 10gr/min
Güç Girişi: DC 5V 1A
Yem Boyutu: 2-10mm kuru mama

Kolay Kurulum, Pratik Kullanım
Kullanıcı dostu ara yüzü ve sağlıklı yönlendirmeler ile kurulum desteğialmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Evden çıktıktan sonra mama koymuş muydum? En son ne zaman mama vermiştim?
Bu gibi soruların önüne Neutron Akıllı Mama Kabı ile geçebilirsiniz. NeutronAkıllı Mama kabı nerde olursanız olun sevimli dostlarınıza Neutron Life mobiluygulaması sayesinde öğünlerinizi planlayabilir, en son ne zaman mamaveridiğini görüntüleyebilirsiniz.

Siz evde yokken karınları acıkmasın
Neutron Akıllı Mama Kabı 4 litre yem kapasitesi ile uzun zamanlı kullanımsağlayabilirsiniz.
Ayrıca porsiyonları dilediğiniz gibi belirleyebilir, minik dostunuzun karnınıhep tok tutabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Programlanabilir Besleme: Otomatik mama kabılarında genellikle programlama seçenekleri bulunur. Bu özellik sayesinde belirli bir zaman aralığında mama verilebilir. Örneğin, gün içinde 3 öğün mama vermek istiyorsanız, bu özelliği kullanarak her öğün için ayrı bir zaman belirleyebilirsiniz.

Doğru Porsiyon Kontrolü: Otomatik mama kabılarının çoğunda porsiyon kontrolü özelliği bulunur. Bu, her beslemede aynı miktarda mama verilmesini sağlar ve aşırı ya da yetersiz beslenmeyi önler. Porsiyon miktarını belirleyebilir ve kabın içine yeterli miktarda mama koyarak ayarladığınız porsiyonun verilmesini sağlayabilirsiniz.

Sesli Uyarılar: Bazı otomatik mama kabılarında besleme zamanı geldiğinde sesli uyarı özelliği bulunur. Bu, evde olmadığınızda bile mama zamanını hatırlamanıza yardımcı olur ve evcil hayvanınızı beslemek için uygun zamanı belirtir.

Kilitli ve Kapaklı Tasarım: Otomatik mama kabıları genellikle kilitli ve kapaklıdır. Bu, mama kabının içeriğinin bozulmasını veya hayvanınızın erken erişimini engeller. Ayrıca, mama kabının dışarıdan temizlenebilmesi için kolayca açılabilir bir kapağa sahip olması da avantajlıdır.

 

 

Etiketler
Neutron, Neutron Kameralı, Neutron Kameralı ve, Neutron Kameralı ve Sesli, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli -, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - App, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - App ile, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - App ile Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - App Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - ile, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - ile Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli - Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli App, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli App ile, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli App ile Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli App Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli ile, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli ile Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Destekli Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi -, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi - App, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi - App ile, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi - App ile Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi - App Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi - ile, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi - ile Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi - Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi App, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi App ile, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi App ile Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi App Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi ile, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi ile Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Wi-Fi Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Destekli, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Destekli -, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Destekli - App, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Destekli - App ile, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Destekli - App ile Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Destekli - App Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Destekli - ile, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Destekli - ile Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Destekli - Kontrol, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Destekli App, Neutron Kameralı ve Sesli Akıllı Mama Kabı Destekli App ile,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR