Niron Xl Katlanır Yatak | 90x200 Portatif Yatak Ve Karyola
Niron Xl Katlanır Yatak | 90x200 Portatif Yatak Ve Karyola
Niron Xl Katlanır Yatak | 90x200 Portatif Yatak Ve Karyola
Niron Xl Katlanır Yatak | 90x200 Portatif Yatak Ve Karyola
Niron Xl Katlanır Yatak | 90x200 Portatif Yatak Ve Karyola

Niron XL Katlanır Yatak 90x200 Portatif Yatak ve Karyola

Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $172.91(KDV Dahil)

Niron xl katlanır yatak karyola katlanır yatak dar alanlarda pratik çözüm sunmak amacıyla geliştirilen niron xl katlanır yatak, 90×200 cm multi spring yay sistemi’ne sahip ortopedik yatağı ile tam vücut desteği sağlar, misafirlerinize konforlu bir uyku ortamı sunar. yer kaplamaması sebebiyle evin dilediğiniz bir bölümünde rahatlıkla konumlandırabileceğiniz niron xl katlanır yatak, misafirleriniz için ek yatak ihtiyacınıza kesin çözüm sunar. Normal yatak setinde olduğu gibi baza başlık ve yatağı ergonomik olarak bir arada sunan niron xl 90×200 cm katlanır yatak, ortopedik bir yatağın sunduğu rahatlığı ve konforu sağlar.

Multi spring yay sistemi sayesinde tam omurga desteği verir. niron xl katlanır yatak teknik özellikler niron xl katlanır yatak, normal yaylı yatak kalite ve rahatlığını size portatif şekilde sunuyor.

Özel mekanizması sayesinde tek elle kolaylıkla açılıp, kapatılabilen niron xl katlanır yatak, 360 derece dönebilen 4 tekerleği sayesinde her yere kolaylıkla taşınabilir.

Çelik konstrüksiyon iskelet dekoratif kumaş başlık yatak için ideal sert ve düz zemin sağlayan mdf kapak 90×200 cm ebatında 15 cm yüksekliğe sahip multi spring yay sistemi ve ekstra dolgun süngere sahip 2 parçalı ortopedik yaylı yatak 4 adet tekerlek ile taşıma kolaylığı kutulu paketleme otel, ev, işyeri kullanımı için ideal sağlam ve kullanışlı katlanır yatak fabrikadan adrese ücretsiz ve sigortalı gönderi yatakal.com’dan satın aldığınız katlanır yatak ve katlanabilir somyalar, fabrikadan doğrudan adresinize ücretsiz olarak sigortalı gönderilir.

Katlanabilir yataklar, taşıma sırasında oluşabilecek darbelere karşı dayanıklı, orijinal karton kutusu ile adresinize teslim edilir. alternatif ebat ve renk seçenekleri için diğer katlanabilir yatak modellerimizi inceleyiniz. şıklık ve estetikten vazgeçmeyenler i̇çin jakarlı dokuma jakarlı dokuma kumaş, şıklık ve estetik özelliğiyle ön plana çıkmasının yanı sıra olağanüstü dayanıklılığa ve mukavemete sahiptir. Uzun yıllar formunu korur.

Asil dokusu ve parlaklığıyla yatak odanıza tarz katar. yatak odanıza tarz katar kapitone kumaş baza kenar kumaşında ve başlık kumaşında uygulanan kapitone desenler, yatak odanıza tarz katar. hem güçlü hem hassas multi spring sadece niron yataklarına özel geliştirilen multi spring yay sistemi, vücudunuz tarafından uygulanan basıncı en aza indirip, eşit dağıtarak, ergonomik bir destek sunar.

Yatağınızın uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu koruması için çift tavlanmış ve ısıl işlem görmüş çelik yaylar ile yatak çöktü derdine son verdik. temizlikten ödün vermeyin silinebilir kumaş niron baza ve başlıklarda kullanılan döşemelik kumaşlar, solma ve aşınmaya karşı dayanıklı bir dokumaya sahiptir. Su itici özelliği sayesinde baza ve başlık kumaşınızı hafif nemli bez ile güvenle silebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR