Hoşgeldin İndirimi
Oral-B Clean & Protect Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action Siyah
Oral-B Clean & Protect Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action Siyah

Oral-B Clean & Protect Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action Siyah

Marka : Oral-B
Bu ürünü satın aldığınızda : 20
Fiyat : $35.99(KDV Dahil)

Seyahat kabı ile birlikte

“”

Oral-B Clean & Protect Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action Siyah

Dünya çapında diş hekimlerinin tavsiye ettiği 1 numaralı markanın sunduğu Oral-B Pro 750 modelini deneyimleyin. Pro 750 elektrikli diş fırçası profesyonel zamanlayıcı ile diş hekiminizin tavsiye ettiği gibi 2 dakika süreyle dişlerinizi fırçalamanızı ve 30 saniyede bir fırçaladığınız alanı değiştirmeniz gerektiğini size bildirir.
 
Siz sadece fırçayı ağzınızda hareket ettirirken, Oral-B'nin benzersiz yuvarlak başlığı da geri kalan işleri halleder. Daha sağlıklı diş etleri için, standart bir manuel diş fırçasına göre %100'e kadar daha fazla plak giderir ve yüzey lekelerini ek fırçalamanın ilk gününden itibaren gülümsemenizi daha beyaz kılar.

 Oral-B Pro 750 profesyonel zamanlayıcısı ile elektrikli diş fırçasına geçmek isteyen herkes için harika bir diş fırçasıdır. Oral-B'nin dünya çapında diş hekimlerinin tavsiye ettiği 1 numaralı marka olmasına şaşırmamalı. Şu diş fırçası yedek başlıkları ile uyumludur: CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, PowerTip, Ortho Care. %100'e kadar daha fazla plak giderme: yuvarlak başlık daha sağlıklı diş etleri için daha iyi Dinamik hareket, daha gelişmiş temizleme sonuçları almanıza Diş doktorlarından ilham alan yuvarlak fırça başlığı, plağı parçalamak ve gidermek üzere sallanır, döner ve titreşir 2 dk.'lık profesyonel zamanlayıcı ile dişlerinizi doğru süreyle fırçalamanızı Oral-B, dünya çapında diş hekimlerinin kullandığı 1 numaralı marka İçindekiler: 1 şarj cihazı, 1 diş fırçası başlığı ile diş fırçası gövdesi, siyah plastik seyahat kabı 2 Yıl Braun Garantilidir.

 

Oral-B Clean & Protect Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action Siyah, gelişmiş teknolojisi ve benzersiz tasarımıyla diş bakımınızı bir üst seviyeye taşıyor. Bu elektrikli diş fırçası, Cross Action başlığı ile benzersiz bir temizlik deneyimi sunar, diş aralarına ulaşarak plakları etkili bir şekilde temizler.

Şarj edilebilir özelliği sayesinde, uzun pil ömrü ile günlük diş bakım rutininizi sorunsuz bir şekilde sürdürebilirsiniz. Diş eti sağlığını koruma odaklı olarak tasarlanmış olan bu diş fırçası, diş eti çizgisine nazik bir temizlik sağlar.

Oral-B'nin yenilikçi teknolojisi, fırça başlığının hareketini optimize eder ve dişler arasında etkili bir temizlik sunar. Farklı temizlik modları ile kişisel ihtiyaçlarınıza uygun bir deneyim sunar. Siyah renk seçeneği ise şıklığı ve modern tasarımıyla dikkat çeker.

Düzenli kullanımıyla diş plaklarına karşı koruma sağlayan bu diş fırçası, ağız hijyeninizi artırmak ve güçlü bir gülüşe sahip olmanız için ideal bir tercihtir. Oral-B Clean & Protect Şarj Edilebilir Diş Fırçası ile diş bakımında yeni bir döneme adım atın, sağlıklı ve parlak gülüşün tadını çıkarın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR