Hoşgeldin İndirimi
Pro Plan Small&Mini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3kg
Pro Plan Small&Mini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3kg
Pro Plan Small&Mini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3kg

Pro Plan Small&Mini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3kg

Marka : Pro Plan
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $20.16(KDV Dahil)

Son Kullanma Tarihi: 09/24

Hassas deriye sahip küçük ve mini yetişkin köpekler için bilimsel olarak formüle edilmiş tam kuru köpek maması. PURINA PRO PLAN Small & Mini Adult Sensitive Skin OPTIDERMA, köpeğinizin çok yönlü refahı için ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini ve ayrıca sağlıklı bir deri ve parlak bir kürkü destekleyen ekstra besin maddelerini içerir.

“”
Benzer Ürünler
Cook Kaka Torbası Taşıma Aparatı 30lu Torba Hediyeli

Proplan Small Mini Adult Somonlu Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

Pro Plan Small & Mini Adult Köpek Maması, 1 yaş üzeri mini ırk ve küçük ırk köpekler için tam ve dengeli bir köpek maması çeşididir.

  • Hassas ciltli küçük ve mini ırk köpekler için ideal bir köpek mamasıdır.
  • Deri dostu formülü potansiyel allerjen sayısını azaltmaya ve deriyle ilgili tepkileri engellemeye yardımcı olur.
  • Vitaminler, çinko, omega-3 ve omega-6 yağ asitleri tüy parlaklığına katkıda bulunur.
  • Küçük Irk köpeklerin öğütebileceği, kolay çiğneyebilecekleri yapıya sahiptir.
  • Derideki olumlu değişiklikler hızlı bir şekilde görünür.
  • 1+ yaş köpekler için tavsiye edilen yüksek kaliteye sahip bir yetişkin köpek maması türüdür.
İçindekiler: Somon (22%), pirinç (22%), kurutulmuş somon protein (% 15), mısır gluten, hayvansal yağ (karışık tokoferoller ile stabilize mısır), et autolysate, pancar talaşı, selüloz, kalsiyum fosfat, maya, potasyum klorür, sodyum klorür, mineraller.

Mamanın Analizi: Protein% 31.0, Yağ% 19.0, Kül% 7.0, Kalsiyum %1.2, Fosfor% 1,0.

Besin Katkıları: Demir (205 mg / kg), çinko (250 mg / kg), bakır (20 mg / kg), (mangan 64 mg / kg), (iyot 3 mg / kg), selenyum (0,50 / kg), vitamin A mg (21000 IU / kg), vitamin D3 (1600 IU / kg), E vitamini (500 IU / kg), C vitamini (100 mg / kg), kolin (2000 mg / kg), niasin [vitamin B3] (170 mg 17 mg / kg / kg), Pantotenik asit [B5 vitamini] (55 mg / kg), riboflavin [vitamin B2], tiamin [B1 vitamini] (25 mg / kg), piridoksin [vitamin B6] (14 mg / kg), folik asit [vitamin B9] (4 mg / kg), biotin [vitamini B8] (0,25 / kg) mg kobalamin [vitamin B12] (0,22 mg / kg), vitamin K (0,10 mg / kg), taurin (900 mg / kg).

Pro Plan Small&Mini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3kg, küçük ırk yetişkin köpeklerin özel beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Somonun sağlıklı yağları, cildin ve tüylerin korunmasına yardımcı olurken, pirinç ise hassas sindirim sistemini destekler. Üstün kaliteli içerikleri sayesinde köpeğinizin enerji seviyelerini artırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Pro Plan'in uzman formülü, küçük ırk köpeklerin sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkıda bulunur. Şimdi küçük dostunuz için en iyisiyle tanışın!

Etiketler
Pro Plan, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3kg, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Yetişkin Köpek 3kg, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Yetişkin Maması, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Yetişkin 3kg, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Köpek Maması, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Köpek Maması 3kg, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Köpek 3kg, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Maması, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk Maması 3kg, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Irk 3kg, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Yetişkin Köpek Maması, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Yetişkin Köpek Maması 3kg, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Yetişkin Maması, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Yetişkin Maması 3kg, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Köpek Maması, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Köpek Maması 3kg, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Köpek 3kg, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük Maması, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Küçük 3kg, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Irk, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Irk Yetişkin Köpek Maması, Pro Plan SmallMini Sensitive Skin Somonlu ve Pirinçli Irk Yetişkin Köpek Maması 3kg,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR