Hoşgeldin İndirimi
Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 kg Yetişkin Kedi Maması
Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 kg Yetişkin Kedi Maması

Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 kg Yetişkin Kedi Maması

Marka : Pro Plan
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
“”

Proplan Sterilised Somonlu Yetişkin Kuru Kedi Maması 1,5 Kg

Pro Plan Kısır Somonlu ve Ton Balıklı Kedi Maması, Pro Plan markasına ait bir kedi maması çeşididir. Pro Plan, Purina'nın bir markasıdır ve veterinerler ve uzmanlar tarafından geliştirilen beslenme formüllerine dayanır.

Bu kedi maması, kısırlaştırılmış (sterilize) yetişkin kediler için özel olarak tasarlanmıştır. Kısırlaştırılmış kedilerin metabolizmaları ve beslenme ihtiyaçları değişebilir, bu nedenle bu tür mamalar, kedilerin sağlıklı bir yaşam sürmelerine ve ideal vücut ağırlıklarını korumalarına yardımcı olacak şekilde formüle edilir.

Somon ve ton balığı gibi balık kaynaklı proteinlerin içeriğinde bulunması, kedinin yüksek kaliteli protein alımını sağlar. Protein, kedinin kaslarının güçlendirilmesi, enerji düzeylerinin korunması ve genel sağlık ve yaşam kalitesinin desteklenmesi için önemlidir.

Özellikle kısırlaştırılmış kedilerin idrar yolu sağlığını korumak önemlidir. Bu tür kedi mamaları, idrar yolu sağlığını desteklemek için özel içeriklere sahip olabilir.

Kısırlaştırılmış kedilerin metabolizmalarına uygun özellikte formüle edilen Pro Plan Sterilised kısırlaştırılmış kedilerin bütün besin ihtiyaçlarını karşılıyor. Kısırlaştırılmış kedilerde obezitenin önüne geçmek için yüksek protein oranıyla üretilen mama kolay sindirilebilir özelliktedir. Protein, karbonhidrat ve yağ oranı dikkatle ayarlanan mama kısırlaştırılmış kedilerin enerji seviyesine uygun olarak hazırlanmıştır.

Pro Plan Sterilised idrar yolları sağlığını destekler ve taş oluşumu riskini azaltır.

Dişleri plak ve tartar oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur.

Kısırlaştırılmış kedilerin üriner sistem sağlığının sürdürülmesine yardımcı olur.

İçerik
Somon Eti %20
Kurutulmuş Kanatlı Proteini
Pirinç
Mısır Gluten Unu
Mısır
Buğday Gluten Unu
Buğday Lifi
Selüloz
Kurutulmuş Yumurta
Mineraller
Hayvansal Yağ
Sakatat
Mayalar
Balık Yağı

Analiz Tablosu
Ham Protein %41
Ham Yağ %12
İnorganik Madde %7,5
Ham Selüloz %4

Besin Katkı Maddeleri
Vit A 32000 IU/kg
Vit D3 1000 IU/kg
Vit E 670 mg/kg
Vit C 140 IU/kg
Demir Sülfat Monohidrat Fe76
Kalsiyum iyodat anhidre I1,9
Bakır Cu12
Mangan Mn36
Çinko Zn1 20
Sodyum Selenit Se 0,11
Antioksidanlar
Besleme Rehberi

Etiketler
Pro Plan, Pro Plan Sterilised, Pro Plan Sterilised Somonlu, Pro Plan Sterilised Somonlu ve, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 kg, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 kg Yetişkin, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 kg Yetişkin Kedi, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 kg Yetişkin Kedi Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 kg Yetişkin Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 kg Kedi, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 kg Kedi Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 kg Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 Yetişkin, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 Yetişkin Kedi, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 Yetişkin Kedi Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 Yetişkin Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı 1.5 Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı kg, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı kg Yetişkin, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı kg Yetişkin Kedi Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı kg Yetişkin Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı kg Kedi, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı Yetişkin, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı Yetişkin Kedi, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı Yetişkin Kedi Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı Kedi, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı Kedi Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton Balıklı Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton 1.5, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton 1.5 kg, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton 1.5 kg Yetişkin, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton 1.5 kg Yetişkin Kedi, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton 1.5 kg Yetişkin Kedi Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton 1.5 kg Yetişkin Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton 1.5 kg Kedi, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton 1.5 kg Kedi Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton 1.5 kg Maması, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton 1.5 Yetişkin, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton 1.5 Yetişkin Kedi, Pro Plan Sterilised Somonlu ve Ton 1.5 Yetişkin Kedi Maması,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR