Hoşgeldin İndirimi
Reflex Balık Deri Sargılı Somon Etli Çubuk
Reflex Balık Deri Sargılı Somon Etli Çubuk

Reflex Balık Deri Sargılı Somonlu Köpek Ödül Çubuğu 80 Gr

Marka : Reflex
Bu ürünü satın aldığınızda : 2
Fiyat : $2.14(KDV Dahil)
“”
Benzer Ürünler
Cook Kaka Torbası Taşıma Aparatı 30lu Torba Hediyeli 8in1 Delights Bones Tavuklu XS 7li 84 gr Köpek Kemiği 8in1 Delights Beef Bones XS Köpek Ağız Bakım Kemiği 8in1 Delights Twisted Biftekli 55 gr Köpek Ödülü

 Reflex Balık Deri Sargılı Somonlu Köpek Ödül Çubuğu 80 Gr

  1. İhtiyaç: Köpekler içgüdüsel olarak çiğneme ve kemirme ihtiyacına sahiptir. Bu ihtiyacın kemiklerle karşılanması köpekler için eğlenceli ve lezzetli bir çözümdür.
  2. Diş sağlığı: Çiğneme kemiği evcil köpekler için yararlı bir diş ve ağız bakım ürünüdür. Mama tüketimi gibi ağız işlevlerinden sonra fırçalanmayan dişler zamanla ağız kokusu ve diş taşı oluşumuna yol açar. Köpeğin tüketim alışkanlıkları ve miktarı göz önünde bulundurularak tüketmesi diş ve ağız sağlığı açısından faydalıdır. Süt dişlerin sağlıklı bir şekilde yerini kalıcı dişlere bırakmasına yardımcı olur.
  3. Eğitim: Eğitim için kullanılabilir ve köpeklerin istenen davranışları öğrenmelerine yardımcı olur. Dikkat dağılmasını önlemek için eğitim tamamlanmasıyla birlikte eğlenceli bir ödül olur.
  4. Teşvik: Doğru davranışlar sergileyen köpeklere ödül olarak verilen çiğneme kemiği, iyi davranışlarının teşvik edilmesi için kullanılabilir. Doğru zamanda sunulan ödül ürünleri köpeklerin daha uyumlu hareket etmesini sağlar.
  5. Sindirim sistemi: Çiğneme kemiği yüksek doğal protein içeriğine sahiptir.  Köpekler için ödül olarak verilen mamalar, sindirim sistemi sağlığının korunması için kullanılabilir.
  6. Lezzetli: Köpekler için ödül olarak verilen mamalar, yüksek lezzetli olduğu için köpekler tarafından severek yendiği için kullanılabilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR