Hoşgeldin İndirimi
Reflex Plus Somonlu 3 kg Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması
Reflex Plus Somonlu 3 kg Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması

Reflex Plus Somonlu 3 kg Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması

Marka : Reflex
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $11.63(KDV Dahil)

Son Kullanma Tarihi: 02/2025

“”

Reflex Plus Somonlu Yetişkin Köpek Maması 3 Kg
Reflex Plus Köpek Maması tüm yetişkin orta ve büyük ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, balık proteini içeren Premium köpek maması. Yetişkin köpeklerin ağız ve diş yapısına uygun lezzetli tanecikler yetişkin köpeklerin sağlıklı beslenmesini ve büyümesini sağlayan Kuzu Etli Köpek Mamasıdır.

Reflex Plus orta ve büyük ırk yetişkin köpek maması ile köpeğinizin günlük alması gereken besinleri karşılamaktadır. Diğer Reflex marka köpek mamaları gibi köpeğimizin sağlığını destekleyen ve aynı zamanda düzenleyen bir köpek mamasıdır.

18 - 24 aylıktan 7 yaşına kadar, orta ve büyük ırklara uygun tam ve dengeli formüle edilmiş, somon balıklı, süper premium köpek mamasıdır.

Reflex Plus Somonlu yetişkin köpek maması, yetişkin ve yoğun enerji sarf eden köpeklerin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, somon balığı eti proteini içeren super premium köpek mamasıdır.

Reflex Plus Somonlu Yetişkin Köpek Mamasının Faydaları
Ksilo-oligosakkaritler (XOS), mısır koçanının hidrolize edilmesi ile elde edilen süper prebiyotiklerdir. XOS yaklaşık sıfır kalori değeri ile kedilerde istenmeyen yağlanma ve glisemi gibi sorunların azaltılmasına destek olur.

XOS modifiye olmadan kalın bağırsağa girer ve öncelikli olarak sindirime yardımcı bakterilerden olan Bifidobakteriler ve Laktobasiller tarafından kullanılır. Bu durum, şişkinlik oluşumu ve diğer sindirim rahatsızlıkları gibi enerji kaybına neden olan olumsuz fermantasyonları azaltır.

Sağlığa Olası Faydaları:
Bağışıklık sistemini güçlendirir.
Bağırsak florasını geliştirerek, besinlerin sindirilmesini ve metabolize edilmesini artırır.
Doğal antioksidan etkilidir.

Reflex Plus Somonlu Yetişkin Köpek Maması İçerik Bilgileri ve Analiz Değerleri
Reflex Plus somonlu orta ve büyük ırk Yetişkin Köpek Maması yüksek protein ve dengeli yağar ile tam bir besin deposu olan bu düşük tahıllı köpek maması Deri ve tüy sağlığı için dengeli oranda omega 3 ve omega 6 yağ asitleri içermektedir.

Yüksek aktiviteli, çalışan, av yapan yetişkin köpeklerin yüksek enerji ihtiyacını karşılamak için formüle edilmiştir. Aynı zamanda doğum yapmış ve emziren anne köpeklerde de kullanılması tavsiye edilir. İlave olarak koruyucu veya köpeğimizin sindirimini zorlaştıracak katkı maddesi bulunmamaktadır. Reflex Plus köpek maması içindekiler şu şekildedir:
İçerdiği protein miktarının %82'si hayvansal içeriklerden elde edilmektedir.

İçerisindeki Bileşenler
İşlenmiş Somon Proteini
İşlenmiş Hayvansal Protein
Buğday
Mısır
Tavuk yağı
Pirinç
Şeker pancarı
Balık Aroması
Peynir Altı Suyu Tozu
Vitaminler ve Mineraller
Somon Yağı
Keten Tohumu
Ksilo-Oligosakkarit
L-Karnitin
Bira mayası
Tuz
Yucca schidigera
Koruyucular
Antioksidanlar
Mineraller
Kalsiyum
Fosfor
Sodyum
İyot
Çinko
Bakır
Demir
Selenyum

Vitaminler
Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12 - B7 (Biotin)- B9 (Folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

Analitik Bileşenleri Nelerdir ?
Reflex plus mamaların içerisinde bulunan besleyici vitamin ve mineraller gibi birçok bileşen bulunmaktadır. Bu bileşenler mamadan mamaya değişiklik gösterebilmektedir. Bu mamamızda bulunan besin değerleri oranları ile verilmiştir. Bunlar mamanın kilosuna bağlı olmadan sabit oranlarda Kuzu Etli Köpek Mamasıdır.

Ham Protein %25,0
Ham Yağ %14,0
Ham Kül %7,0
Ham Selüloz ( Lif ) %2,5

Besleyici İlaveler
Vitamin A (E672) 18,000 IU/kg
Vitamin D3 (E671) 1,500 IU/kg
Vitamin E (3a700) 150 mg/kg
Vitamin C (Stay C) 200 mg/kg
Taurin 1,500 mg/kg
Reflex Plus Somonlu Yetişkin Köpek Maması Günlük Önerilen Beslenme Miktarları
Köpeğinizin ağırlığına (kg) ve siluetine (A- Zayıf, B- Normal, C-Fazla Kilolu) göre önerilen günlük beslenme miktarları (gram/gün) için tabloya bakınız. Günlük verilecek mama miktarı, dış ortam sıcaklığı, köpeğinizin yaşam şartları (ev içinde/dışında), karakterine ve aktivitesine bağlı olarak değişebilir.

 

Bir mamadan diğerine geçiş, aşamalı olarak her iki mamanın küçük miktarlarının karıştırıldıktan sonra bir hafta boyunca verilmesi yolu ile yapılmalıdır.
Köpeğinizin ideal ağırlığında olabilmesi için mama miktarının tartılarak verilmesi önemlidir.
Verilecek mama miktarının doğru ayarlanmasında, köpeğinizin iştah durumunun, görünümünün ve dışkısının değerlendirilmesi yardımcı olacaktır.
Mama kabının yanında daima temiz ve taze su bulundurunuz. Suyu temiz bile görünse en az günde bir kez değiştiriniz.
Ürünü kuru ve serin bir yerde saklayınız ve her kullanımdan sonra ambalajın iyice kapatıldığından emin olun

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR