Hoşgeldin İndirimi
Reyo 1/2 Çim Örgülü 15 Metre Bahçe Hortumu
Reyo 1/2 Çim Örgülü 15 Metre Bahçe Hortumu
Reyo 1/2 Çim Örgülü 15 Metre Bahçe Hortumu
Reyo 1/2 Çim Örgülü 15 Metre Bahçe Hortumu
Reyo 1/2 Çim Örgülü 15 Metre Bahçe Hortumu
Reyo 1/2 Çim Örgülü 15 Metre Bahçe Hortumu

Reyo 1/2 Çim Örgülü Bahçe Hortumu 15 Metre

Marka : Reyo
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $14.61(KDV Dahil)
“”

Reyo 1/2 Çim Örgülü Bahçe Hortumu 15 Metre

Reyo Çim Örgülü Bahçe Hortumu Ürün İncelemesi

Bahçe sulama hortumları özellikle bahçe sulama işlerinde, bitki sulama, çim sulama, bahçe temizliği ve diğer benzeri işlemler için kullanılmaktadır. Günlük bitki sulama işleriniz için musluk ve sulama yapacağınız alana bağlı olarak uygun ölçüyü seçmelisiniz.  Bitki Bahçe hortumları ihtiyacınıza bağlık olarak farklı uzunluk ve farklı çaplarda satışa sunulmaktadır. Çim örgülü yapısı ile bahçe hortumunuzda dolanma ve bükülme olasılığı oldukça düşüktür ve su basıncı patlamalarına karşı dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir. Bu dayanıklı hortum evinizde veya bahçıvan işlerinizde esnek yapısıyla kolayca hareket ettirebilir ve dayanıklı olması sebebi ile kullanım rahatlığı sunmaktadır. Ayrıca dayanıklı malzemesi sayesinde güneş ışığı ve kötü hava koşullarına karşı oldukça uzun ömürlüdür. Bahçenizin büyüklüğüne ve ihtiyacınıza yönelik hortum uzunluğunu seçerek Ereyon.com.tr’den ürününüzü satın alabilirsiniz.

Kullanım ihtiyacınıza bağlı olarak çeşitli bağlantı parçaları ve sprey başlıkları ile bahçenizdeki çiçekler için sağlıklı büyüme ortamı sağlayabilirsiniz. Hortumun dayanıklılığını gösteren şey olduğu katman sayısıdır.

4 katmandan oluşan şeffaf PVC malzeme ile sıcaklık ve basınç farklarına karşı direnç gösterir.  

1100 deney ip kalitesi ile hortumun su basıncını %35 oranla arttırmaktadır. Polyester ip güçlü ve esnek bir yapıya sahiptir, bu da kopma mukavemetini artırır. Bu malzeme sayesinde bahçe hortumunuz uzun ömürlü olur ve dış etkenlere karşı dayanıklılığını artırabilir.  

Kullanım Alanı

Yat, Tekne, Bahçe, Balkon, Bağ

Ürün tipi

Bahçe hortumu

Uzunluk

15 metre

Ölçü

½” 13 Milimetre

Menşei

Türkiye

Polyester dikiş mevcut mu?

Evet

Rengi

Yeşil

Başarılı bahçe hortumu ürünleri arasında yer alan Reyo Çim Örgülü Bahçe Hortumu bütçe dostu fiyatı, 15 metre ve 25 metre ölçü çeşitliliğine sahip bu ürünümüz hortum arayışı olan okuyucularımız için mükemmel bir seçim olacaktır. Ereyon.com.tr’de bahçe hortumu çeşitleri ve avantajlı fiyatlarla bulabilir taksitli ve havale indirimli fiyata satın alabilirsiniz.

Bahçe Hortumu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  • UV ışınlarına karşı dirençli olmasına, uzun ömürlü ve dayanıklı olması için önemlidir.
  • Yüksek mukavemeti
  • Basınca karşı dayanıklılık
  • Örgü katman sayısı ve
  • Hortum iç çapı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR