Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF 50 75 ml
Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF 50 75 ml
Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF 50 75 ml

Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF 50 75 ml

Marka : SEBAMED
Fiyat : 169,00 TL(KDV Dahil)

Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF 50 75 ml

Cilt Tipi
Bu ürün özellikle açık tenli kişiler için uygundur.

Ürün Özellikleri
Sebamed Sun Cream SPF 50+ UVA ve UVB ışınlarına karşı mükemmel bir koruma sağlar. Vitamin E ile cildi erken yaşlanma ve elastikiyet kaybına karşı korur. İçeriğinde yer alan deniz planktonları ile cildi nemlendirir ve kuruluğa karşı korur.

Ürün Kullanımı
Deniz ve duş sonrasında tekrarlanması tavsiye edilir. İhtiyaç duyulduğunda gün içerisinde istenildiği kadar tekrarlanabilir.

Ürün Avantajları
Günlük kullanım için uygundur.

Sebamed Sun Cream SPF 50 faktör güneş kremi, dermatolojik olarak test edilerek kullanıcılara sunuluyor. Sebamed'in bebek ve yetişkin bakım ürünlerindeki deneyimi sayesinde güven veren ürün, Colipa güneşten koruma önerilerine uygun olarak üretiliyor. UVA ışınlarına karşı koruma sağlayan formül %98 oranında UVA emilimi ile standartların üstünde koruma vadediyor. Cilde zararlı olduğu bilinen alkol, paraben, parafin, PEG bağları, PABA esterleri ve akrilamidleri içeriğinde bulundurmayan krem besleyici yapısı ile cildin korunması ve sağlıklı forma kavuşması için kullanıcılara yardımcı oluyor.

Mikropigmentler sayesinde 50 faktör UVA ve UVB koruması sağlayan krem, güneşin zararlı ışınlarını filtreliyor. İdeal koruma vadederek cildi tahrişlere karşı koruyor. Güneş yanıklarını önlemenin yanı sıra cildin yaşlanmasına, lekelenme ve kırışmasına neden olan ışınları da süzen güneş kremi E vitamini ile cildin yenilenmesine yardımcı oluyor. İnülin ve lesitin desteği ile cildin esnekliğini artırıyor ve yumuşak bir form almasını mümkün kılıyor. Provitamin B 5 desteği cildi canlandırıyor. Her cilt tipi için uygun olan krem sebum dengesini bozmuyor. Gözenekleri tıkamayan krem, bisabolol ile hassas ciltler için de kullanılabiliyor.

Yalnız yaz aylarında ve güneşlenirken değil, günlük hayatta ve dört mevsim boyunca kullanılması önerilen Sebamed markalı krem, sürekli kullanımda cilt lekelerinin oluşmasını da engelliyor. Kremin deniz kenarında, spor yaparken, günlük gezilerde ve açık her alanda kullanılması gerekiyor. Kolaylıkla sürülen Sebamed Sun Cream SPF 50 faktör güneş kremi ciltte yağlı his ve beyaz görünüm bırakmıyor. Yağsız olması nedeniyle ciltte siyah nokta, akne ve komedon oluşturmuyor. Parfümsüz ve alkolsüz olması hassas ciltli kişiler için ürünü uygun hale getiriyor.

Kullanım esnasında 2 - 3 saatte bir yeniden sürülmesi gereken krem hem yüz hem de vücut için kullanılabiliyor ancak göz çevresine uygulanmıyor. Ph derecesi 5 olan güneş kremi, farklı nem dengesine sahip olan bebek ciltlerine uygun görülmüyor. Güneş intoleransı bulunan kimselere de uygun olan 50 faktörlü güneş kremi beyaz tenli kullanıcılar tarafından özellikle tercih ediliyor. Çil oluşumuna neden olan zararlı ışınları da engelleyen losyon, çil sorunu yaşayanlar için de ideal olarak gösteriliyor. Güneşe çıkmadan yarım saat önce kullanılması gereken krem böylelikle cilt tarafından emilerek koruma işlemini başlatıyor. Suya dayanıklı yapısı ile denize girdikten sonra yenileme gerektirmiyor.

Sebamed Sun Cream SPF 50 faktör güneş kremi makyajın altına da kullanılabiliyor. Güvenilir bir makyaj bazı olan krem emildikten sonra cilt makyaja hazır hale geliyor. Gün içinde makyaj üstüne tekrarlanması gerektiğinde krem el içinde dağıtılarak tampon hareketlerle cilde uygulanıyor. Sebamed krem kanserojen hiçbir madde içermiyor. Hatta cilt kanseri için önleyici işlemlerden biri olarak tavsiye ediliyor.

Cildi nemlendirme görevini de başarıyla yerine getiren losyon, güneş filtresi sayesinde ben eğilimi olan, kılcal damar çatlaması sorunu yaşayan kişiler için de yüksek koruma sağlıyor. 

Uzun süre güneşe maruz kalınacağı durumlarda güneşin ilk temas ettiği omuz, burun, alın, göğüs ve boyun bölgelerine yenilemenin ertelenmemesi ve 2 - 3 saatte bir ihmal edilmeden yeniden sürülmesi gerekiyor. 

Kapaklı tasarım sayesinde sıvının dökülmemesi sağlanıyor. 

75 ml hacmindeki küçük şişe rahatlıkla çantalarda taşınabiliyor. 

Sebamed çok yönlü koruyucunun açıldıktan sonra 12 ay içinde kullanılması uygun görülüyor, tavsiye edilen sürenin üzerinde kullanılmaması öneriliyor. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar için uygun olan güneş kremi, tüm vücuda sorunsuz uygulanıyor. Hassas ciltleri güneşle barıştıracak olan Sebamed Sun Cream SPF 50 faktör güneş kremini her yaş grubundaki yetişkin kullanabiliyor.

Koruma Faktörü: 50
Miktar: 75 Ml
Türü: Krem
Uygulama Alanı: Yüz

Etiketler
Sebamed, Sebamed Sun, Sebamed Sun Koruyucu, Sebamed Sun Koruyucu Güneş, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF 50, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF 50 75, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF 50 75 ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF 50 ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF 75, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF 75 ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi SPF ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi 50, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi 50 75, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi 50 75 ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi 50 ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi 75, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi 75 ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş Kremi ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş SPF, Sebamed Sun Koruyucu Güneş SPF 50, Sebamed Sun Koruyucu Güneş SPF 50 75, Sebamed Sun Koruyucu Güneş SPF 50 75 ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş SPF 50 ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş SPF 75, Sebamed Sun Koruyucu Güneş SPF 75 ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş SPF ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş 50, Sebamed Sun Koruyucu Güneş 50 75, Sebamed Sun Koruyucu Güneş 50 75 ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş 50 ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş 75, Sebamed Sun Koruyucu Güneş 75 ml, Sebamed Sun Koruyucu Güneş ml, Sebamed Sun Koruyucu Kremi, Sebamed Sun Koruyucu Kremi SPF, Sebamed Sun Koruyucu Kremi SPF 50, Sebamed Sun Koruyucu Kremi SPF 50 75, Sebamed Sun Koruyucu Kremi SPF 50 75 ml, Sebamed Sun Koruyucu Kremi SPF 50 ml, Sebamed Sun Koruyucu Kremi SPF 75, Sebamed Sun Koruyucu Kremi SPF 75 ml, Sebamed Sun Koruyucu Kremi SPF ml, Sebamed Sun Koruyucu Kremi 50, Sebamed Sun Koruyucu Kremi 50 75, Sebamed Sun Koruyucu Kremi 50 75 ml, Sebamed Sun Koruyucu Kremi 50 ml, Sebamed Sun Koruyucu Kremi 75, Sebamed Sun Koruyucu Kremi 75 ml,