Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Marka : SmartMi
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : 499,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 379,00 TL(KDV Dahil)

2 Yıl Distribütör Garantili

Smartmi ANC Pro uygun fiyatına karsın Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelligine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Dıs sesleri 25db’e kadar engelleyen kulaklık izole bir müzik ve multimedya deneyimi sunuyor. Metroda, sokakta, otobüste, ofiste kısacası gürültü bulunan her yerde sizi müzik ile bas basa bırakıyor.

4 Adet Çevresel Gürültü Engelleme Özelligine sahip mikrofona sahip ANC Pro telefon görüsmeleri sırasında sesinizi ortam sesinden ayırır ve karsı tarafa net sekilde iletir. Tıpkı ANC özelligi gibi ENC özelligi de ortam fark etmeksizin konforlu bir görüsme deneyimi yasamanıza yardımcı olur.

10nm dinamik sürücü, kompozit polimer diyafram ve gelismis ses isleme teknolojisine sahip ANC Pro adından söz ettirecek kadar kaliteli ses kalitesi sunar. Yüksek kaliteli müzik deneyimi için özellestirilen

ANC Pro ile Bass sesler, orta sesler ve tiz sesler mükemmel bir dengede ayarlanmıstır. Dinlediginiz Müzik Stüdyo ortamında nasıl kayıt edildiyse o sekilde size duyurmak bu kulaklık için çok kolay.

Smartmi ANC Pro ile 19 Saat boyunca müzik hep sizinle! Tek sarj ile 4.5 saat boyunca çalısan kulaklıklar kutu ile birlikte toplamda 19 saat sarj süresi sunuyor. Type-C girisi ile sarj olan kutu ise 2 saat içerisinde tamamen sarj oluyor.

Mükemmel bir ergonomiye sahip kulaklık her kosulda çalısmak üzere tasarlanmıstır. Sahip oldugu IPX5 sertifikası ile su sıçramalarına karsı dayanıklı hale getirilen ANC Pro sporda da yanınızda!

Etiketler
Xiaomi, Xiaomi SmartMi, Xiaomi SmartMi ANC, Xiaomi SmartMi ANC Pro, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak Bluetooth, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak Bluetooth Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulak Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz İçi, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz İçi Bluetooth, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz İçi Bluetooth Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz İçi Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Bluetooth, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kablosuz Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kulak, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kulak İçi, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kulak İçi Bluetooth, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kulak İçi Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kulak Bluetooth, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kulak Bluetooth Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kulak Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS İçi, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS İçi Bluetooth, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS İçi Bluetooth Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS İçi Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Bluetooth, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Bluetooth Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro TWS Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz Kulak, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz Kulak İçi, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz Kulak İçi Bluetooth, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz Kulak Bluetooth, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz Kulak Bluetooth Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz Kulak Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz İçi, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz İçi Bluetooth, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz İçi Bluetooth Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz İçi Kulaklık, Xiaomi SmartMi ANC Pro Kablosuz Bluetooth,