Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Modelleri
 
Toz Torbasız Elektrikli Süpürgeler: Bu modeller oldukça güçlü emiş gücüne sahiptir. Hızlı temizliğin yanında periyodik bakım gerektirmez. Alınan modele göre uzun süre temizlik yapılmasına imkân sunmaları bu modellerinden avantajlarından bir diğeridir. Bu modellerde dikkat edilmesi gereken tek nokta ürünlerin çekiş gücünü zamanla kaybetmemesi ve her zaman yüksek performans sergileyebilmek için ihtiyaç duyuldukça cihaz içerisindeki tozların detaylıca temizlenmesidir. Böylece makineden uzun süre boyunca yüksek verim alınabilir. Torbasız elektrikli süpürgeler, geleneksel torbalı modellere göre bir takım avantajlar sundukları için popülerliği artmış modellerdir. Bu modellerin en büyük avantajlarından biri, yenileme işlemi zahmetli olabilen vakumlu poşetleri sürekli değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırmalarıdır.

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Alacaklara Tavsiyeler
 
Toz torbasız elektrikli süpürgeler, klasik torbalı süpürgelerin aksine, toz ve kirin toplandığı bir toz haznesi kullanır. Bu toz haznesi, kullanılan filtreler yardımıyla tozları tutar ve temizlenmesi gereken bir toz torbası olmadığından, kullanıcıya ekonomik ve pratik bir avantaj sunar. İster ofiste, ister evde olun özellikle kış aylarında bulunduğumuz mekanı daha az havalandırıyor ve toza – mikroplara daha fazla maruz kalıyoruz. Bu durum toza karşı hassasiyetimizin artmasına sebep oluyor. Ortamın mevcut kir ve toz karmaşasından arındırmak ve hijyeni sağlamak adına yaptığımız temizlik, yaşam kalitemizi de artırıyor. Yeni nesil toz tobasız elektrik süpürgeleri teknolojileri ile de öne çıkıyor. Her markanın kendine özel geliştirdiği bu teknolojiler genellikle PowerCyclone, Power Cyclonic olarak adlandırılıyor. Bu teknolojiler tozu ayırmak için havayı siklonik hazne içinde anında ivmelendiriyor.

Toz Torbasız Süpürge Kullanımı Nasıl Olmalı?
 
Tamamen konforlu ve hijyenik bir kullanım sağlanması için tasarlanan toz torbasız süpürge, torbalı olanlara kıyasla oldukça kolaydır. Söz konusu süpürge toz torbasız olduğu için yeni kağıt torba satın alma veya bez torbayı boşalttıktan sonra yıkama gibi aşamalar söz konusu değildir. Çoğu modelde toz haznesi tek dokunuşla boşaltılır. Bu nedenle toz torbasız süpürge kullanımı oldukça kolaydır. Ancak performans kaybı yaşanmaması için kullanım sırasında bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. “Toz torbasız süpürge nasıl kullanılır?” sorusunun da yanıtı olan kullanım önerileri şu şekilde sıralanır:
* Toz torbasız süpürge cihazlarında yer alan hazneler genellikle şeffaftır. Dolayısıyla dolduğu zaman boşaltılması gerekir.
* Söz konusu hazneler yıkanabilir niteliktedir ve kullanım sıklığına bağlı olarak 2 haftada bir yıkanması önerilir.
* Toz torbasız süpürge yıkanabilir filtreye sahip ise belirli periyotlarda bu filtrelerin sadece su kullanılarak yıkanması gerekir.
* Filtre ve hazne yıkandıktan sonra tamamen kurumadan takılmamalıdır. Islak hazne ve filtre emiş gücünün azalmasına ve motorun zarar görmesine neden olabilir.
* Toz torbasız süpürge içinde yıkanmaması gereken filtre varsa çırpılarak temizlenmeli, asla ıslatılmamalıdır.
* Toz torbasız sessiz süpürge, yüksek emiş gücü seviyesinde belirli bir seviyeye kadar çalışma sesi çıkarır. Tamamen sessiz bir kullanım için minimum emiş gücü seçilmelidir.

Toz Torbasız Süpürge Fiyatları
 
Her ürün kullanım amacına bağlı olarak farklı şekillerde üretilir. Ürünler üretim şekline bağlı olarak da birbirinden farklıdır. Bu nedenle fiyatlarda da değişkenlik görmek mümkündür.Ürünlerin üretim yeri, zamanı, üretim aşamasında kullanılan materyaller, kullanım amacı, kullanım şekli, boyutu fiyat belirlemekte dikkate alınan hususlardır.Toz torbasız süpürge fiyatları da bu tür etkenler etrafında şekillenir. Süpürgenin elektrikli olması, şarjlı ya da robot olması fiyatı etkileyen bir faktördür. Aynı zamanda süpürgelerin motor gücü birbirinden farklı olduğundan, fiyatlarda da oynamalar görülür. Süpürgelerin boyutu da ürün fiyatını belirler. Süpürgelerdeki özellikler de fiyatların belirlenmesi için önemli noktalar arasındadır. Süpürgenin elektrik gücü de birbirinden farklıdır. Bu nedenle fiyat farkını görmek mümkün olur. Süpürgelerin hangi materyallerden yapıldığı, nerede ve ne zaman üretildiği, hangi alanlarda kullanıma uygun olduğu gibi faktörler de fiyatları belirler. Kullanıcılar, kendi kullanım amaçlarına uygun olan süpürgeyi seçerek, satın alır.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR