Tribest Dynapro Vakumlu Blender
Tribest Dynapro Vakumlu Blender
Tribest Dynapro Vakumlu Blender
Tribest Dynapro Vakumlu Blender
Tribest Dynapro Vakumlu Blender

Tribest Dynapro Vakumlu Blender

Marka : Tribest
Fiyat : 10.160,00 TL(KDV Dahil)

Dynapro Vakumlu Blender, favori tariflerinizin lezzetini, dokusunu ve besin içeriğini zenginleştiren eşsiz bir vakumlu blender sistemine sahiptir. Bu sistem, blender kabındaki havayı yok ederek gıda malzemelerinizin oksidasyonunu neredeyse yok etmekte ve size fayda sağlayan antioksidanlar, enzimler ve besin maddelerini korumaktadır. Vakumlu blender işlemi aynı zamanda sizin normal, yüksek hızlı blenderlarla yapamayacağınız dokular oluşturmanızı da sağlar.

Dynapro, ayrıca ısı nedeni ile oluşan besin değeri kaybını da düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Çiğ tariflerinizin çiğ kalmasını sağlamak amacıyla, blender kabındaki sıcaklık 47,7°C’nin üzerine çıkması durumunda, Çiğ Sıcaklık Göstergesi maviden beyaza dönmektedir.
Dynapro güçlü bir 2.5 HP motora, 4-uçlu entegre bir bıçağa, 1800 gr kapasiteli bir blender kabına ve vakumlu püreleme opsiyonuna sahiptir.
Dynapro’nun Vakumlu Kapağı, Vakumlu Pompa ile çalışarak, karıştırma işleminden önce kaptaki havayı boşaltıp, oksidasyonu önleyecek şekilde tasarlanmıştır.
Daha az oksidayon, içeceklerinizde daha fazla besin değeri ve lezzet elde etmenizi sağlar. Dynapro’nun karıştırma kabında yer alan benzersiz termokromatik çiğ ısı göstergesi, karışımlarınızda çiğ ısıyı korumanıza yardımcı olur. Isı 47 °C’nin üstüne çıktığında mavi gösterge beyaza döner.
Dynapro ayrıca 3 farklı işlem modu ile benzersiz kolay kullanım olanağı sağlar: Manuel, zamanlayıcı ve 3 ayrı tek tuş moduna ek olarak değişken hız ayarı ile karıştırma işlemini tamamıyla kontrol edebilirsiniz.
Dayanıklı 2.5 HP Maksimum Motor1800 ml BPA’sız KapVakumlu Kapak ve Vakumlu Pompa – Vakumlu püreleme sistemi, en sevdiğiniz tariflerin lezzet, doku ve besin değerlerini geliştirir.Termokromatik Çiğ Isı Göstergesi3 İşlem Modu: Manuel, Zamanlayıcı, ve 3 Tek Tuş Ön Ayarı (Püreleme, Doğrama ve Kombinasyon)Sessiz Fan Tasarımı4-Uçlu Entegre Karıştırma BıçağıAydınlatmalı LCD EkranPaslanmaz Çelik KepçeUygunluk Sertifikalı2 Yıl Garanti

Ürün Adı: Tribest Dynapro DPS-1050-F Vakumlu 2.5 HP Blender
Stok Kodu: DPS-1050-F
Barkod: 0937550219 5
Menşei: Güney Kore
Motor: 2.5 hp/beygir gücü
Kontrol Paneli: Aydınlatmalı LCD Ekranı
Ön Program: 3
Vakum Aparatı Pil: 4 adet AA
Hazne: BPA’sız Hazne
Ölçüler: 24,6 cm (E) x 45 cm (Y) x 27 cm (D)
Ana Gövde Ölçü: 19 cm
Ağırlık: 5,9 kg
Koli Ölçüsü: 52,5 cm (E) x 33,5 cm (Y) x 32 cm (D)
Koli Ağırlığı: 9,1 kg
Enerji Tüketimi: 1865 W
Voltaj: 230 V
Frekans Aralığı: 50/60 Hz
Kablo Uzunluğu: 180 cm