Hoşgeldin İndirimi
Winix Zero Compact Filtre – Filtre O
Winix Zero Compact Filtre – Filtre O
Winix Zero Compact Filtre – Filtre O

Winix Zero Compact Filtre – Filtre O

Marka : Winix
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $67.63(KDV Dahil)

Winix Zero Compact Hava Temizleme Cihazı Filtresi

“”
Benzer Ürünler
Winix Zero Compact Hava Temizleyici

WINIX Zero Compact Filtre – Filtre O


Winix hava temizleyici modeli Zero Compact ile uyumludur.
İnce Örgü Ön Filtre: İç mekanlarda bulunan havadaki en büyük partiküllere karşı ilk savunma hattıdır.

True HEPA Filtresi: Polen,  toz, evcil hayvan kepeği, mikroplar ve duman (boyut olarak 0,3 mikron kadar küçük partiküller) dahil olmak üzere havadaki alerjenleri %99,99 oranında yakalar.

Karbon Filtre: Yemek pişirme, evcil hayvanlar ve sigaradan kaynaklanan VOC’leri ve ev kokularını azaltır. İç mekanlarda bulunan havadaki partikülleri yakalamak için tasarlanmıştır.

Orijinal Winix bir yıllık yedek filtre seti. Optimum performans için Hepsi Bir Arada True HEPA Filtresinin 12 ayda bir değiştirilmesi önerilir.

Winix Zero Compact Yedek Filtre Seti – Filtre O, bir yıllık eksiksiz bir filtredir. True HEPA Filtresi, polen, toz, evcil hayvan tüyü ve kılı, diğer alerjenler ve sigara dumanı dahil olmak üzere 0,3 mikron kadar küçük partikül ve yabancı maddeleri %99,99 oranında yakalar. Karbon Filtre, ortamdaki büyük miktarda kokuyu azaltmak için aktif karbon kaplama kullanır.

Orijinal Winix Filtre O, Winix Hava Temizleme cihazı Zero Compact ile uyumludur. Optimum performans için Hepsi Bir Arada True HEPA Filtresinin 12 ayda bir değiştirilmesi önerilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR