Hoşgeldin İndirimi
Winix Zero Filtre – Filtre A
Winix Zero Filtre – Filtre A

Winix Zero Filtre – Filtre A

Marka : Winix
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $70.70(KDV Dahil)

Winix Zero Filtre – Filtre A

“”
Benzer Ürünler
Winix Zero Hava Temizleyici

Winix Zero Filtre – Filtre A

 

Winix hava temizleyici modeli Zero ile uyumludur

Güney Kore markası ve üretimi

 

True HEPA Filtresi: Polen, toz, duman, evcil hayvan tüyü ve 0,003 mikron kadar küçük diğer ultra ince partiküller dahil olmak üzere havadaki alerjenleri %99,99 oranında yakalar.

Karbon Filtreler (4’lü paket): Yemek pişirme, evcil hayvanlar ve sigaradan kaynaklanan VOC’leri ve ev kokularını azaltır. İçeride bulunan havadaki partikülleri yakalamak için tasarlanmıştır, bu da True HEPA Filtre ömrünün uzamasına yardımcı olur.

 

Orijinal Winix bir yıllık yedek filtre seti. Optimum performans için True HEPA Filtrenin 12 ayda bir ve Karbon Filtrenin 3 ayda bir değiştirilmesi önerilir.

Winix Zero Yedek Filtre Seti – Filtre A, bir yıllık eksiksiz bir filtre setidir. Winix True HEPA, polen, toz, duman, evcil hayvan tüyü ve 0,003 mikron kadar küçük diğer ultra ince partiküller dahil olmak üzere havadaki alerjenleri %99,99 oranında yakalar. 4’lü Karbon Filtreler, büyük partikülleri yakalayarak True HEPA filtresinin ömrünü uzatır ve ortamdaki kokuyu emer.

 

Orijinal Winix Filtre A, Winix Hava Temizleme cihazı Zero ile uyumludur. Optimum performans için True HEPA Filtrenin 12 ayda bir ve Karbon Filtrenin 3 ayda bir değiştirilmesi önerilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR