Hoşgeldin İndirimi
Winkel Doğal El Temizleme Kremi 2 LT
Winkel Doğal El Temizleme Kremi 2 LT

Winkel Doğal El Temizleme Kremi 2 LT

Marka : Winkel
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $31.00(KDV Dahil)
“”

WINKEL Doğal El Temizleme Kremi 2 LT
Endüstride kirli çalışma ortamına maruz kalan elleri temizlemek üzere geliştirilen doğal el temizleme kremidir. Yumuşak dokulu, yüksek konsantrasyonlu, badem ve hindistan cevizi kokuludur. pH nötrdür, solvent içermez.

Cilt dostu olan bu ürün nemlendirici içeriği ve ayrıca doğal aşındırıcılar sayesinde ellerinizin günlük temizliğini cildi tahriş etmeden gerçekleştirir. Kullanıldıktan sonra ellerde yumuşak his bırakır. Doğal aşındırıcılar, ciltteki gözeneklere eşsiz bir şekilde yoğunlaşıp kirleriçözerek ideal şekilde uzaklaştırır. Temizleme işlemi sırasında yumuşak, kremsi bir köpük yapı oluşur. Biyolojik olarak bileşenlerine ayrılabilir ve çevre dostudur.

KULLANIM ALANI: Doğal el temizleme kremi genel olarak petrol, yağ, zift gibi endüstriyel kirleri el ve kollarınızdan kolaylıkla temizler. Doğal aşındırıcılar cildinize zarar vermeden ellerinizi kirden arındırır.

KULLANIM ŞEKLİ: İstediğiniz miktarda ürünü avucunuza alıp kirden tamamen arınana dek ellerinizi ovalayınız. Kuru ya da ıslak ciltte de kullanılabilir. Islak elinize uygularsanız kremsi, rahatlatıcı bir köpük oluşur, ardından suyla iyice durulanabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR