Hoşgeldin İndirimi
Winkel Klima Temizleyici Sprey 200 ML
Winkel Klima Temizleyici Sprey 200 ML

Winkel Klima Temizleyici Sprey 200 ML

Marka : Winkel
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $10.05(KDV Dahil)

Ev ve iş yerlerinde, otellerde, klima ve havalandırma sistemlerinin olduğu her yerde temizlik ve bakım amaçlı kullanılır.

“”

Klimanın içini temizler. Mantar oluşumunu engeller. Özellikle uzun süre kullanılmayan klima sonrası küflü kokuları yok eder. Antibakteriyel’dir. Temiz portakal kokuludur. Hoş olmayan kokuların gelişmesine karşı uzun süreli koruma sağlar. Vaporizatöre püskürdükten sonra köpürerek çalışır.

Kullanım Alanı: Ev ve iş yerlerinde, otellerde, klima ve havalandırma sistemlerinin olduğu her yerde temizlik ve bakım amaçlı kullanılır.

Kullanım Şekli: Klima üreticisinin tavsiyelerini uyguladığınızdan emin olunuz. İşleme sırasında kutu oda sıcaklığında olmalıdır. Sprey için önerilen uygulama sıcaklığı yaklaşık 15 ° C ila 35 ° C arasındadır. Kullanmadan önce yaklaşık 2 dakika boyunca çalkalayınız. Kullanmadan önce elektrik sistemlerini kapatınız. Sprey adaptörünü klimanın hava girişine takınız, ardından içeriği klimanın vaporizatörüne uygulayınız. Hava girişinin konumu markaya bağlıdır, bu yüzden cihaz üreticisine danışınız. En az yarım saat aktif maddeyi uyguladıktan sonra motoru ve elektrik tesisatını kapatınız! Köpük 30 dakika içinde kırılır ve sistemi bir sıvı olarak yoğuşma tahliyesi vasıtasıyla terk eder.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR