Çok Amaçlı Elektrikli Ev Aletleri
 
Elektrikli ev aletleri, ütü, elektrikli süpürge, cam temizleme makinesi, vantilatör, halı yıkama makinesi günlük ev işlerini kolaylaştıran ve daha verimli bir şekilde yapmamıza yardımcı olan elektrikle çalışan cihazlardır. Teknolojinin hızla ilerlemesi sayesinde gündelik hayat işleri kolaylaşır. Pratik kullanıma sahip birbirinden farklı özellikleri olan ürün çeşitleri arasından dilediğinizi alabilirsiniz. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, ev aletleri giderek daha işlevsel hale gelmiş ve hayatımızın vazgeçilmez parçaları haline gelmiştir. Bu gelişmiş ürünlerden faydalanabilir bu ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ereyon elektrikli ev aletleri gelişmiş modellerini inceleyerek ihtiyacınız olan modellere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Kalabalık aileler için satın alacağınız ürünlerin hazne seviyelerini de göz önünde bulundurarak alışveriş yapabilirsiniz.  Küçük ev aletleri fiyatları ürünlerin özellikleri ve kullanım amaçlarına uygun olarak farklılık gösterebilir. Bütçenize uygun ve ihtiyacınıza cevap veren küçük ev aleti modellerine sahip olabilir, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Elektrikli Ev Aletleri Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
 
Her elektrikli ev aleti için kullanım şekli farklı olabilir. Yeni bir ev aleti alındığında kullanım kılavuzuna bakılmalıdır. Fazla parça sayısına sahip olan ürünleri, kullanım kılavuzu doğrultusunda kurmak güvenlik açısından önemlidir. Bununla beraber günlük yaşantıda kullanılan makineler için de uyulması gereken kurallar vardır. Özellikle mutfak ortamında çalışırken nemli ya da ıslak eller ile elektrikli aletlere dokunmamak gerekebilir. Herhangi bir kaçak durumunda ıslaklıktan kaynaklı elektrik çarpması yaşanabilir. Elektrikli ev aletleri çalıştırmak amacıyla kullanılan prizlerin topraklanmış olması, riskleri aza indirir. Çalışır durumda olan aletleri hareket ettirmemek gerekir. Kullanılmayan elektrikli ev aletlerinin fişi prizden çekilmelidir. Elektrikli ev aletleri kullanırken dikkat edilmesi gereken konular arasında kablolar da yer alır. Soyulmuş ve yıpranmış kabloya sahip makineler, kullanım açısından tehlike arz eder. Temizlik işlemlerinde de dikkatli olmak gerekir. Parçaların temizliğini yaparken makineyi fişten çıkarmak önemlidir. Su ile yapılan temizlikler sonrası iyi bir kurulama yapılması tavsiye edilir.

Bütçe Dostu Fiyatlara Sahip Elektrikli Aletler

Elektrikli Ütü: Giysileri düzeltmek ve kırışıklıkları gidermek için kullanılan bir cihazdır. Ütü, kırışıklıkları gidermek, giysilere düzgün ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için kullanılan ev aletidir. Üstün buhar gücüyle öne çıkan ürünler tüm kırışıkları pratik bir şekilde açarak jilet gibi kıyafetlerin mimarı oluyor. Evinizde ütüleme işlemine fazla efor sarf etmek istemiyorsanız kategorimizdeki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Buharlı ütü çeşitlerinin bilinen dev markaları Ereyon.com.tr'de sizi bekliyor Elektrikli ütü, yüksek sıcaklıkta çalışan bir taban plakası ve buhar oluşturan bir su tankı içerir. Giysiler üzerindeki kırışıklıkları düzeltmek için ısıtılan taban plakası, giysi ile temas ederken kumaşın altındaki kırışıklıkların düzeltilmesini sağlar. Ütü yapmayı sizin için keyifli hale getirecek farklı teknik donanımlara sahip ütü seçenekleri Ereyon.com.tr’de.

Elektrikli Süpürge: Evdeki zeminleri, halıları ve diğer yüzeyleri temizlemek için kullanılan bir cihazdır.  Toz torbasız elektrikli süpürge modelleri, yüksek performanslı bir temizlik sağlar. Elektrikli süpürge çeşitleri yüksek emiş gücü ile derinlemesine temizliğin tadına varabilirsiniz. Bünyesindeki geniş toz haznesi sayesinde temizliğe ara vermeden bütün temizliği bir anda gerçekleştirebilirsiniz. Ses seviyesi oldukça düşük olan bu makineler, bulunduğunuz ortamda sessiz bir temizlik sağlarken çevrenizdekilerin de rahatsız olmasını engeller.

Cam Temizleme Makinesi: Karcher cam temizleme makinesi, cam yüzeylerin daha kolay, etkili ve hızlı bir şekilde temizlenmesi için tasarlanmış bir cihazdır. Bu tür cihazlar, camların üzerinde biriken kir, toz, yağ, su lekeleri ve diğer kalıntıları temizlemek için kullanılır. Genellikle iç mekan camları, dış mekan camları, pencere camları, aynalar ve cam vitrinlerin temizliğinde kullanılırlar.

Dikiş Makinesi: Aile bireylerinin sökülen ve yırtılan giysilerini kendiniz dikiş makinesi ile dikebilirsiniz. İğneleri oldukça dayanıklıdır. İstediğiniz desenleri kumaşlarınıza kolaylıkla dikebilirsiniz. Singer dikiş makinesinin hafif yapısı ile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Seri bir şekilde çalışabilen bu ürün gürültü çıkarmaz, böylece günün her saatinde kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz dikiş makinesi çeşitleri ile çocuklarınıza istediğiniz kumaşta ve renkte ip ile giysiler dikebilir, sevimli desenler yapabilirsiniz. Tasarımında kullanılan malzemeler yoğun kullanıma uygundur. Böylelikle kırılma ve yıpranma gibi problemler yaşamadan dikişlerinizi yapabilirsiniz.

Halı Yıkama Makinesi: halıları temizlemek için özel olarak tasarlanmış halı yıkama makinesi modellerine süper fiyatlarla sahip olabilirsiniz.. Halı yıkama makinesi evlerde, işyerlerinde veya halı yıkama tesislerinde kullanılabilir. Halıların daha derinlemesine ve etkili bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur ve daha fazla su kullanarak daha iyi sonuçlar elde eder. Bu ürünleri kaliteli bir şekilde almak ve uzun yıllar kullanmak istiyorsanız Karcher halı yıkama ürünlerini inceleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sunan ve uygun fiyat avantajı bulunan Ereyon her bütçeye uygun seçenekler sunar. Halı yıkama makinesini kullanmadan önce, üreticinin talimatlarını dikkatlice okumanız ve doğru bir şekilde kullanmanız önemlidir. Ayrıca, halı rengini bozmamak veya halıya zarar vermemek için uygun temizlik solüsyonlarını kullanmak önemlidir. Eğer büyük ve kritik lekeler varsa, profesyonel halı temizleme hizmetlerine başvurmak da iyi bir seçenek olabilir.

$121.53 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
$121.53 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
$69.86 KDV Dahil
$455.81 KDV Dahil
$94.18 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
Hızlı Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR