Fakir Dynamic 2 in 1 Kişisel Blender Ve Kahve Öğütücü Rosie
Fakir Dynamic 2 in 1 Kişisel Blender Ve Kahve Öğütücü Rosie
Fakir Dynamic 2'İn 1 Kişisel Blender Ve Kahve Öğütücü Rosie
Fakir Dynamic 2'İn 1 Kişisel Blender Ve Kahve Öğütücü Rosie
Fakir Dynamic 2'İn 1 Kişisel Blender Ve Kahve Öğütücü Rosie
Fakir Dynamic 2'İn 1 Kişisel Blender Ve Kahve Öğütücü Rosie

Fakir Dynamic 2 in 1 Kişisel Blender Ve Kahve Öğütücü Rosie

Marka : Fakir

Fakir Dynamic 2'İn 1 Kişisel Blender Ve Kahve Öğütücü Rosie

*600 W motor
*Kompakt & ergonomik tasarım
*Tek tuşla çalışma özelliği
*Buz kırma özelliği
*BPA Free 570 ml & 400 ml karıştırma şişeleri
*BPA Free 180 ml öğütme kabı
*El yakmayan, kaydırmaz silikon tutucular ve sızdırmaz kapaklar
*Paslanmaz çelik öğütme bıçağı
*Paslanmaz çelik blender bıçağı
*Kapak üzerinde katlanabilir taşıma halkası
*Kahve ve baharat öğütücü
*Kaymaz taban
 

-Paslanmaz çelikten üretilen öğütme ve blender bıçağı, gıdaları ezmeden doğrayabilmenizi sağlıyor.

-Üründe kullanılan gövde ve bıçak malzemelerinin kalitesi, kullanım ömrünü uzatarak cihazı uzun yıllar boyunca maksimum performansla kullanabilmenize imkan tanıyor.

-Cihazın 180 mililitre hacme sahip olan geniş doğrayıcı haznesi, bol miktarda gıdayı bir kerede parçalayabilmenizi sağlıyor.

-Cihazın 2 ayrı hız kademesi, gereksiz enerji harcamasının önüne geçerken aynı zamanda gıdaları arzu ettiğiniz kıvama getirmenize yardımcı oluyor.

-Fakir Dynamic'in güçlü motoru parçalanması zor gıdaları bile istediğiniz şekilde parçalayabilmenizi sağlıyor.

-Bıçak Özelliği: Çelik

-Gövde Malzemesi: Plastik

-Güç (W): 600 W

-Ölçü Kabı Kapasitesi: 180 ml

-Renk: Rose

Teknik Özellikler / Ek Özellikler

Memnuniyetin Adresi Fakir 

Ürettiği küçük ev aletleri ile kullanıcıların yaşamını kolaylaştıran Fakir, H. Wilhelm Kicherer tarafından 1933 yılında Almanya'nın Stuttgart şehrinde kuruldu. 

Teknolojiyi evlere taşıma misyonuyla yola çıkan firma, kuruluşundan kısa bir süre sonra kalitesini ispat ederek global bir firma hâline geldi.

Günümüzde de hız kesmeden yoluna devam eden Fakir, geliştirdiği yeni ürün ve teknolojilerle kullanıcı kitlesini genişletmeye devam ediyor. 

Mutfakta geçirilen zamanı daha profesyonel ve zevkli hâle getirmeyi amaçlayan Fakir, ürettiği küçük mutfak aletleri ile yapması zor olan ve uzun zaman alan işlemleri kolaylaştırıyor. Bu noktada blender setleri öne çıkıyor. Markanın en çok tercih edilen modellerinden biri olan Fakir Dynamic Kişisel Blender Rosie; parçalama, öğütme ve buz kırma gibi işlevleri yerine getiriyor. Mutfakta hız kazanmanızı sağlayan Fakir Dynamic Kişisel Blender Rosie aynı zamanda keskin bıçakları sayesinde besinleri ezmeden doğramanızı sağlıyor. Bu sayede yemekleriniz hem daha lezzetli hem de görsel anlamda daha doyurucu oluyor. Eğer ki siz de mutfakta boşa zaman harcamayıp vaktinizi sevdiklerinize ayırmak istiyorsanız yapmanız gereken yalnızca Fakir Dynamic'in çalıştırma tuşuna basmak.

Etiketler
Fakir, Fakir Dynamic, Fakir Dynamic 2İn, Fakir Dynamic 2İn 1, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Ve, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Ve Kahve, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Ve Kahve Öğütücü, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Ve Kahve Öğütücü Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Ve Kahve Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Ve Öğütücü, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Ve Öğütücü Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Ve Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Kahve, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Kahve Öğütücü, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Kahve Öğütücü Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Kahve Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Öğütücü, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Öğütücü Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Blender Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Ve, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Ve Kahve, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Ve Kahve Öğütücü, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Ve Kahve Öğütücü Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Ve Kahve Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Ve Öğütücü, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Ve Öğütücü Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Ve Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Kahve, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Kahve Öğütücü, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Kahve Öğütücü Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Kahve Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Öğütücü, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Öğütücü Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Kişisel Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Ve, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Ve Kahve, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Ve Kahve Öğütücü, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Ve Kahve Öğütücü Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Ve Kahve Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Ve Öğütücü, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Ve Öğütücü Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Ve Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Kahve, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Kahve Öğütücü, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Kahve Öğütücü Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Kahve Rosie, Fakir Dynamic 2İn 1 Blender Öğütücü, Fakir Dynamic 2 in 1 Kişisel Blender Ve Kahve Öğütücü Rosie, 0-FD21, Blender, Fakir,