$102.45 KDV Dahil
$116.43 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
$333.82 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
$21.71 KDV Dahil
$413.01 KDV Dahil
1

Guruss Profesyonel Barbekü Mangallar

Guruss mangal Yaz ve Bahar aylarının vazgeçilmezi olan piknik, mangal etkinliklerinin baş rolünü üstlenen Guruss Mangal artık pikniklerinizin vazgeçilmezi olacak. Kolay kurulum kaliteli ürünleriyle kullanıcıların gözdesi olan Guruss mangal birçok et  severlerin favorisi. Sabit veya hareketli kullanım özelliğiyle dikkat çeken guruss mangal modelleri piknikte, yazlık bahçenizde, kampta rahatça mangal keyfi yapma olanağını sağlıyor.

Pişirme işlemini daha kontrol edilebilir hale getirmeyi sağlayacak ısı göstergeli kapakları sayesinde etlerin ve sebzelerin istenilen kıvamda pişirilmesine yardımcı olur. İçlerinde bulunan termometre veya ısı göstergesi ile pişirme sırasında iç sıcaklığı izlemenizi sağlar. Guruss barbekü çeşitlerinde ısı göstergeli kapaklar, yemek pişirme sürecini daha kolay ve etkili hale getirebilir, özellikle hassas pişirme gerektiren tariflerde kullanışlı olabilir. Dayanıklı yapı, etkili ısı dağılımı, kolay temizlenebilirlik ve kullanımı kolay ayar mekanizmaları gibi özellikler bulunabilir.

Guruss markasında Kömürlü Barbekü Mangal, Go&Grill barbekü mangal gibi farklı seçenekleri Ereyon’da sizlere satışa sunulmuştur. Asansörlü ayar mekanizmasına sahip mangal modelleri sayesinde ateşin ızgaraya olan mesafesini kolayca ayarlayabilirsiniz. Guruss mangal ürünlerinin en sevilen bir diğer özelliğide ateşin ızgaraya olan mesafesini kolayca ayarlamanıza olanak tanımasıdır. Mekanizma genellikle ızgaranın yüksekliğini değiştirmenize ve böylece yiyeceklerinizi istediğiniz pişirme seviyesine göre ayarlayabilmenize olanak tanır. Guruss barbeküler sonuç olarak asansörlü ayar mekanizmasına sahip mangal modelleri, kullanıcıların daha hassas ve kişiselleştirilmiş bir pişirme deneyimi elde etmelerine olanak tanır.  

Guruss ile Barbekü Keyfinizi Bir Üst Noktaya Ulaştırın:

Kalabalık gruplar için ideal büyüklüğüne sahip Guruss mangallar keyifli anları unutulmayacak bir anıya dönüştürür. Şef önlüğü, döküm ızgara, volkanik taş ızgara, tutuşturma bacası ve barbekü mangal kılıfı ürünleriyle barbekü deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanızı sağlıyor. Guruss farklı boyutlarda ve renklerde ürün seçeneği sunar. Dünya markası standartlarında olan Guruss markası  gerekli olan nitelikleri ve mekanizmaları bünyesinde bulunduruyor. Sağlam tekerleklerinin yanı sıra aşınmaya karşı oldukça dayanıklı özelliği ile rahatlıkla her yer taşıyabilirsiniz. Guruss Go Grill modellerinde uzun ömürlü olması için elektrostatik boya ile kaplıdır. Katlanabilir ayak özelliği ile aracınıza yada depolama alanında daha az yer kaplayacağına emin olabilirsiniz. Guruss mangal yanında beraber satın alabilme imkanı sunabilen döküm ızgara, koruma kılıfı, önlük, tel ızgarası, Volcano tutuşturma bacası gibi ürün seçeneğini sunmaktadır.

Türkiye merkezli olan Guruss markası kusursuz ürün ve hizmet anlayışı ile kullanıcıların yüzünü her daim güldürmektedir. Bu sebeple Guruss ürünleri kullanıcıların tavsiye edebildikleri ürün haline gelmektedir. Ayrıca aşınmaya karşı dayanıklı ve sağlam tekerleklere sahip olması da rahatlıkla taşınabilir özellik sağlamaktadır.  Bahçenizin en güzel köşesi Guruss sayesinde en sevdiğiniz köşe haline geleceğini iddia edebiliriz. Guruss markasına ait pek çok mangal&barbekü ürün modelini Ereyon avantajları ile inceleyebilir, taksit ve havale indirimlerinden yararlanarak zahmetsiz bir şekilde satın alabilirsiniz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR