Hoşgeldin İndirimi
Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set
Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set
Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set
Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set
Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set
Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set
Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set
Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set
Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set
Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set

Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set

Marka : Guruss
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $326.65(KDV Dahil)
“”

Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set

Gurus CG-050 Ürün İncelemesi

Havanın oldukça güneşli olduğu zaman dilimlerinde dışarıda hem yemek pişirip hem de arkadaşlarınızla ya da ailenizle vakit geçirmek denilince akla hemen piknik gelir. Bu akla gelen piknik yapma fikrinin ilk maddesi de kolaylıkla bulunabilen kömürlü mangal modellerine sahip mangal çeşitleridir. Aile ve arkadaşlar ile yapılan keyifli sohbetlerin yer aldığı bu uzun piknik oturmalarında yakılan mangal ateşi ile hem karınlar doyar hem de kalpler sıcacık sohbetlerle şenlenir.

Portatif olması sebebi ile piknikler, kamp gezileri, plaj partileri ve diğer açık hava etkinlikleri için idealdir çünkü taşıması kolaydır ve genellikle kompakt bir şekilde sağlanabilir.

Guruss CG 050 incelemesi yaptığımızda taşınabilmesini sağlayan 2 adet tekerlet toplam 4 adet ayak mevcuttur. 

Tekerlekler sayesinde pratik bir şekilde taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Üzerinde bulunan kapak sayesinde yiyeceklerinizi dış etkenlerden korunduğunuz gibi etinde eşit miktarda pişmesini sağlarsınız. Yiyeceklerin üzerindeki ısı ve dumanı muhafaza eder, böylece içindeki sıcaklık sabit kalır ve yiyeceklerin pişme süresi azalır. Gurus mangal kapağı içindeki dumanı ve ısıyı kontrol etmenize yardımcı olmakla beraber dışarıdan gelen hava akışını kontrol ederek kömürün yanmasını düzenler. Ayrıca bu kapak sayesinde yiyeceklerin dinlenmesi ve marine edilmesi için de kullanılabilmektedir.

Guruss CG-050 Aksesuarlar

Guruss CG-050 Kömürlü Barbekü Mangal kutu içeriği bulunan aksesuarlar sayesinde mangal yakma işinizi kolaylaştıracak ekipmanlara sahiptir. 

Kutu içerisine dahil olan aksesuarlar şu şekildedir;

1 Adet Koruyucu Kılıf

1 Adet Şef Önlüğü

1 Adet Döküm Izgara

1 Adet Volkanik Taş Izgara

1 Adet Volcano Tutuşturma Bacası

2 Adet Tel ızgara

Malzeme Kalitesi

Gövdeesindeki malzemenin 600 dereceye dayanıklı yanmaz boya ile mangalın veya barbekünün estetiğini korurken aynı zamanda uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır. Guruss CG-050 modeli yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır ve mangalın dış yüzeyini çeşitli dış etkenlere karşı korur. Bakım ve temizlikte doğru yöntemleri kullanmak önemlidir. Kimyasal temizleyiciler veya aşındırıcı maddeler kullanmak, boya kaplamasını zarar görebilir veya çıkarılmasına neden olabilir. Genellikle, sıcak sabunlu su ve yumuşak bir bez kullanarak temizlik önerilir. Mangal ayaklarında kullanılan elektrostatik özellikli toz boya kötü hava koşullarına karşı direnç sergilemektedir. 

CG-050 Guruss kömürlü mangal asansörlü mekanizma özelliğiyle ızgara ile ateş arasındaki mesafeyi ayarlayarak yiyeceklerin pişirme sıcaklığını ve pişirme süresini kontrol etme olanağı sunmaktadır. Bu özellik sayesinde yiyeceklerin yakıcı sıcaklıklardan koruyarak daha kontrollü bir şekilde pişmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, bazı yiyeceklerin daha hızlı veya yavaş pişirilmesi gerekebilir, bu nedenle mesafe ayarı bu gereksinimleri karşılamak için kullanıcının en seveceği özellik olacağını söyleyebiliriz.  Kullanıcının ateşi doğrudan elle veya diğer araçlarla ayarlaması gerektiğinden daha güvenli bir seçenek olacaktır. Boyutları ile kullanım avantajı sunan Gurus CG-050 modeli 6 cm genişlik, 61 cm derinlik, 93 cm yükseklik ve 50 x 40 cm pişirme alanı ile kullanıcılara mükemmel bir mangal deneyimi sunar. 

Mangalın ön tarafında bulunan tercihe göre katlanabilir ahşap tabla sayesinde mangal sırasında kullandığınız maşa, taba gibi malzemelerinizi bu tabla üstüne koyabilirsiniz.  Döküm ızgara teline sahip Gurus Mangal set özellikle et, sebze ve diğer gıdaları pişirmek için kullanıldığında mükemmel sonuçlar almanıza yardımcı olacak. 

Guruss CG 050 Kömürlü Barbekü Mangal Fiyatları

İlgilendiğiniz gurus bahçe mangalı barbekü modelleri ürünleri filtreleyerek istediğiniz özelliklere ve bütçeye uygun olanları bulabilirsiniz. Bahçe mangalı barbekü modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için Ereyon.com.tr müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı belirlemek için hangi özelliklerin sizin için önemli olduğunu belirlemeniz de gerekebilir.

Guruss CG 050 Kömürlü Barbekü Mangal Fiyatları

İlgilendiğiniz gurus bahçe mangalı barbekü modelleri ürünleri filtreleyerek istediğiniz özelliklere ve bütçeye uygun olanları bulabilirsiniz. Bahçe mangalı barbekü modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için Ereyon.com.tr müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı belirlemek için hangi özelliklerin sizin için önemli olduğunu belirlemeniz de gerekebilir.

Guruss CG50 Mangal: Isı Göstergeli ve Tekerlekli, Kapaklı Barbekü

Guruss CG50 Mangal, üstün özellikleri ve kullanım kolaylığı ile bahçe, piknik ve kamp gibi açık havada mükemmel mangal deneyimi yaşamanızı sağlar. 

Kapağındaki ısı göstergesi özellik sayesinde etinizin sulu ve iyi kıvamda pişmesini sağlar.

Tekerlekli tasarımı sayesinde kolayca taşınan Gurus CG50 mangal, asansörlü mekanizması ile ızgara ve ateş arasındaki mesafeyi ayarlayarak pratik pişirmenize yardımcı olur.

Hareketli dinlendirme ızgara özelliği sayesinde ise mangal sırasında kullanıcıya ekstra konfor sağlamaktadır.

26 kg koli ağırlığına sahip Guruss CG 050 Mangal Genel Özellikleri: 

Genişlik : 60 cm
Derinlik : 61 cm 2
Yükseklik : 93 cm
Pişirme alanı : 50x40 cm

Kapaklı ve ısı göstergeli

- Kolay taşımak için tekerlekler

- 600 dereceye dayanıklı yanmaz boya

- Elektrostatik toz boyaya sahip ayaklar

- Asansörlü ayar mekanizması

- Hareketli dinlendirme ızgarası

- Kolay kurulum

- Et pişirme kapasitesi: 1,5-2 kg (Pişirme alanı 50*40 cm)

- Kurulum kılavuzu koli içerisinden çıkmaktadır.

Izgara Boyu (cm) 50 cm Izgara En (cm) 40 cm

Mangal Tipi: Kömürlü

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR