Hoşgeldin İndirimi
Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge
Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge
Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge
Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge

Roborock S7 Akıllı Robot Süpürge

Marka : Roborock
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $726.27(KDV Dahil)
“”

Ürün Detayları
Roborock S7 Sonic Mopping Robot Süpürge ve Paspas Beyaz

4.5 Ağırlık (kg)
Evinizin her yerine en etkili biçimde süpürebilen akıllı  sizde temizlik işlemleriniz de zamandan tasarruf sağlayabilir 4.30 kilogramlık ağırlığıyla evinizde en hijyenik teknoloji ile tanışabilirsiniz.

20 mm Aşılabilir Engel
Robot süpürgenin 20 mm’lik engel açma özelliği ile halı veya kilim türlerindeki aşılabilir engelleri kolay bir şekilde geçerliliğini gözlemleyebilir ve bu sayede evin süpürülmeyen yeri kalmadan oldukça etkilidir deneyim sahibi olabilirsiniz.

180 dk Çalışma Süresi
Sizde yaklaşık 180 dakikalık etkili çalışma süresi üzerinden robot süpürgenizde evinizden dilediğiniz her türlü alanında kullanabilir toz veya kirlerden arınarak tertemiz bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Düz Zemin Kullanım Alanı
Süpürgenin özellikle düz zeminlerde etkili bir performans sunmasından dolayı sizde robot süpürgeyi özellikle düz zeminlerde kullanarak beklentilerinizi karşılayabilir ve bu sayede robot süpürgenin tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

2,5 Saat Şarj Süresi
Süpürge yaklaşık 2,5 saat şarj olarak size oldukça etkili bir performans yaratabilir ve şarj ünitesine yerleştirileceğiniz robot süpürge ile sizde uzun seneler beklentilerinizi yerine getirebilirsiniz.

Akıllı Navigasyon
Son derece hassas ve bir o kadar da yüksek çekim kalitesine sahip akıllı navigasyon sistemiyle sizde robot süpürgenin ilk kurulum aşamasında eve önce tanımasına yardımcı olabilir ve daha sonra da bütün işi robot süpürge bırakabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Aşılabilir Engel 20 MM

Çalışma Süresi 180 DK

Ses Seviyesi (dBA) 67

Garanti Türü Distribütör Garantili

Renk Beyaz

Toz Kapasitesi 470 ML

Boyut Y9.6 x G35.3 x D35 CM

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR