Hoşgeldin İndirimi
Tre Spade F11800Y/B PTC 8 Comby 300 W Salça ve Kıyma Makinası
Tre Spade F11800Y/B PTC 8 Comby 300 W Salça ve Kıyma Makinası
Tre Spade F11800Y/B PTC 8 Comby 300 W Salça ve Kıyma Makinası

Tre Spade F11800Y/B TC 8 Comby 300 W Salça ve Kıyma Makinesi

Marka : Tre Spade
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $340.36(KDV Dahil)
“”

Tre Spade F11800Y/B PTC 8 Comby 300 W Salça ve Kıyma Makinesi

TC-8 Comby ev ve küçük işletme kullanımı için üretilmiş elektrikli, yüksek kalite standartlarına sahip, kullanımı kolay kombine ve pratik bir makinadır.

Domates ver biber çekerek salçalar, çeşitli sebzeler çekerek sebze püreleri yapabilirsiniz.

Badem, karabiber ve bunun gibi gıdaları öğütebilirsiniz.

Ekmek, permesan, kaşar gibi gıdaları rendeleyebilirsiniz.

Sosis ve sucuk üretimi yapabilirsiniz.(opsiyonel olarak )

Şimdi size tanıtacağım , on parmağında on marifet olan bir hanım gibi :)

Kıyma makinası pek çok iş görebilen 300 w motor gücüne sahip sağlam bir makina.

Kıyma makinası ismiyle müsamma olarak kıyma yapıyor. Fakat diğer makinalardan çok farklı. Makina çalışırken sallanmadığı için elinizle desteklemenize gerek yok. Eti kesinlikle çiğnemeden çekiyor ve sinirleri çekerken zorlanmıyor.

Kasapların et doğradıkları tahtaları ve kıyma makinaları dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama beni her zaman rahatsız etmiştir. Hijyene çok dikkat eden kasaplar da var fakat genel olarak evlerimizde olduğu gibi araç gereçler yeterince hijyenik değil. Etin en çabuk bakteri üreten gıdalardan biri olduğunu düşünürsek, evimizde kıyma makinasının olması çok faydalı olacaktır.

Makinamız tıpkı nda olduğu gibi, salça yapıyor, sebze ve meyveleri püre haline getiriyor. Biberi makinadan kolayca çekebilmek için 15 dakika kadar haşlamayı unutmayın. Çekeceğiniz domatesleride yumuşak domateslerden olmasında fayda var. Pürüzsüz hazır salça kıvamında salçalarınız olacak

Kıyma makinasının bir diğer mahareti de hamur şekillendirebilmesi. Hamur şekillendirme aparatının 4 ayrı modelde kısmı var. Hamuru yukarıdan bırakıp makinayı çalıştırın. dört ayrı şekilde kurabiyeler elde edin. Bu şekillerle farklı tatlı ve kurabiye modelleri de oluşturabilirsiniz.

Makinanın temizliği: Makinamızın bütün parçaları tek tek çıkıp yıkanabiliyor. Her kullanımdan sonra kaba kirini alıp, sıcak sirkeli suda makinanın parçalarını 20 dakika kadar bekletin ve yeniden yıkayıp durulayın.

TEKNİK BİLGİLER:

Boyutlari 430 x 200 x 320 mm
Ağirliği 12,5 kg
Elektrik 220/2420 V / 50 Hz
Motor Gücü 300 W
Burgu Devir 160 r.p.m
Üretim Yeri: İtalya

 

 

Kıyma ve salça makinesi, mutfakta zaman tasarrufu sağlayan ve lezzetli yemeklerin olmazsa olmazıdır. Bu makine, eti kolayca kıyma haline getirmenin yanı sıra, taze domateslerden lezzetli salçalar yapmanızı sağlar. Kıyma ve salça makinesi, güçlü motoru ve çoklu işlevleriyle kullanıcılarına büyük bir kolaylık sunar. Artık evinizde sağlıklı ve ev yapımı kıyma ve salçalar hazırlamak için bu pratik cihazı keşfedin. Mutfakta profesyonel bir dokunuş elde etmek ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak için kıyma ve salça makinesini tercih edin

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR