Hoşgeldin İndirimi
Aerolatte Buharsız Premium Kahve /Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik Standlı
Aerolatte Buharsız Premium Kahve /Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik Standlı
Aerolatte Buharsız Premium Kahve /Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik Standlı
Aerolatte Buharsız Premium Kahve /Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik Standlı
Aerolatte Buharsız Premium Kahve /Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik Standlı
Aerolatte Buharsız Premium Kahve /Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik Standlı
Aerolatte Buharsız Premium Kahve /Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik Standlı
Aerolatte Buharsız Premium Kahve /Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik Standlı

Aerolatte Buharsız Premium Kahve /Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik Standlı

Marka : Aerolatte
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
“”

 

Aerolatte Premium Kahve ve Süt Köpürtücü, Paslanmaz Çelik Standlı

Mutfaktaki En Sevdiğiniz Oyuncak

Sütü buhar çubuğuyla köpürtmek bir bilim ve sanattır ancak Aerolatte ile gösterişli ekipmanlara veya barista bilimi mezunu olmaya ihtiyacınız yoktur. Sadece bir bardak süt (sıcak veya soğuk) ve Aerolatte ile birkaç saniye içinde cappuccino ve milk shakeler için köpüklü süt elde edebilirsiniz.

İçinizdeki Baristayı Serbest Bırakın

Evde sadece birkaç dakika içinde latte, cappuccino, milk shake, buzlu kahve, frappuccino yapın.18/8 paslanmaz çelik köpürtme başlığı ile sütü hızlı ve kolay köpürtür. Dayanıklı şaft, uzun ömürlü motora sahiptir.2x AA alkalin pil içerir.

Sürdürülebilir Kullanım

Gıda onaylı 18/8 paslanmaz çelikten yapılmış patentli bir tasarım. Dayanıklı olmasını ve motorun uzun ömürlü olmasını sağlayan köpürtme için doğru torku sağlar. Aerolatte iki adet AA pil ile birlikte gelir, pil temas noktaları paslanmayı önlemek için çinko kaplıdır. Sadece elde yıkama. Aerolatte'yi sıcak sabunlu suda çalıştırmak ve ardından durulamak paslanmaz çelik çırpıcıyı ve şaftı iyice temizleyecektir. Kuruması için birkaç saniye çalıştırın. Sapı nemli bir bezle silin, sap asla suyla temas etmemeli, bulaşık makinasına konmamalıdır.Sütü buhar çubuğuyla köpürtmek bir bilim ve sanattır ancak Aerolatte ile gösterişli ekipmanlara veya barista bilimi mezunu olmaya ihtiyacınız yoktur. Sadece bir bardak süt (sıcak veya soğuk) ve Aerolatte ile birkaç saniye içinde cappuccino ve milk shakeler için köpüklü süt elde edebilirsiniz.

- Evde sadece birkaç dakika içinde latte, cappuccino, milk shake, buzlu kahve, frappuccino yapın.
- 18/8 paslanmaz çelik köpürtme başlığı
- Sütü hızlı ve kolay köpürtür
- Dayanıklı şaft
- Uzun ömürlü motor
- 2x AA alkalin pil içeri

Aerolatte Hakkında
Her Aerolatte ürünü, evde daha keyifli bir kahve veya çay deneyimi yaşatmak için tasarlanmıştır. 1999 yılında iki kahve sever arkadaş tarafından kurulan marka, kapınızdan dışarı adım atmadan barista kalitesinde bir fincan kahve hazırlamak, demlemek, köpürtmek ve içmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlamak amacıyla yenilik ve stili birleştiriyor.

Özellikler
Köpürtme Başlığı: Gıda onaylı 18/8 paslanmaz çelikten yapılmış patentli bir tasarım
Motor: Dayanıklı olmasını ve motorun uzun ömürlü olmasını sağlayan köpürtme için doğru torku sağlar
Güç: Aerolatte iki adet AA pil ile birlikte gelir, pil temas noktaları paslanmayı önlemek için çinko kaplıdır
Nasıl Temizlenir
Sadece elde yıkama. Aerolatte'yi sıcak sabunlu suda çalıştırmak ve ardından durulamak paslanmaz çelik çırpıcıyı ve şaftı iyice temizleyecektir. Kuruması için birkaç saniye çalıştırın. Sapı nemli bir bezle silin, sap asla suyla temas etmemeli, bulaşık makinasına konmamalıdır.

 

Etiketler
Aerolatte, Aerolatte Buharsız, Aerolatte Buharsız Premium, Aerolatte Buharsız Premium Kahve, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Köpürtücü, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Köpürtücü Paslanmaz, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Köpürtücü Paslanmaz Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Köpürtücü Çelik, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Köpürtücü Çelik Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Köpürtücü Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Paslanmaz, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Paslanmaz Çelik, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Paslanmaz Çelik Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Paslanmaz Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Çelik, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Çelik Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Süt Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Köpürtücü, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Köpürtücü Paslanmaz, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Köpürtücü Paslanmaz Çelik, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Köpürtücü Paslanmaz Çelik Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Köpürtücü Paslanmaz Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Köpürtücü Çelik, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Köpürtücü Çelik Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Köpürtücü Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Paslanmaz, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Paslanmaz Çelik, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Paslanmaz Çelik Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Paslanmaz Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Çelik, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Çelik Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Kahve Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Süt, Aerolatte Buharsız Premium Süt Köpürtücü, Aerolatte Buharsız Premium Süt Köpürtücü Paslanmaz, Aerolatte Buharsız Premium Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik, Aerolatte Buharsız Premium Süt Köpürtücü Paslanmaz Çelik Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Süt Köpürtücü Paslanmaz Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Süt Köpürtücü Çelik, Aerolatte Buharsız Premium Süt Köpürtücü Çelik Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Süt Köpürtücü Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Süt Paslanmaz, Aerolatte Buharsız Premium Süt Paslanmaz Çelik, Aerolatte Buharsız Premium Süt Paslanmaz Çelik Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Süt Paslanmaz Standlı, Aerolatte Buharsız Premium Süt Çelik, Aerolatte Buharsız Premium Süt Çelik Standlı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR