Delonghi Bco421 Combi Barista Tipi Kahve Makinesi
Delonghi Bco421 Combi Barista Tipi Kahve Makinesi

Delonghi Bco421 Combi Barista Tipi Kahve Makinesi

Delonghi Bco421 Combi Barista Tipi Kahve Makinesi

Delonghi Bco421 Barista tipi kahve makinesi, çok fonksiyonlu bir kahve makinesidir. Çok farklı türlerde kahve hazırlamaya olanak  tanıyan Bco421, espresso bazlı kahvelerin yanı sıra filtre kahve türlerini de kolaylıkla ve hızlı bir şekilde hazırlayabilir. Buhar çubuğu eklentisi sayesinde Cappuccino ve Latte gibi köpürtülmüş süt içeren espresso bazlı kahveleri de evde hazırlamak mümkündür. Delonghi Bco421, çok fonksiyonlu ve küçük ebatlara sahip olmasından dolayı ev, iş yeri gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Farklı kahve türlerini seven kullanıcılar için Bco421, mükemmel bir tercihtir.

İçinizdeki Baristayı Ortaya Çıkarın

Delonghi Bco421, portafiltre sistemli espresso ve püskürtmeli filtre kahvelerinin tek bir cihazda bir araya geldiği bir kahve makinesidir. Espresso hazırlamak için kullanılan portafiltrede toz kahve ve kapsül kahve türleri rahatlıkla kullanılabilir. Filtre kahve bölümünde dilerseniz uygun boyutlarda kağıt filtreyle, dilerseniz ürünün kendi plastik ve yıkanabilir filtresiyle filtre kahve hazırlayabilirsiniz. Cihazın sol kısmında yer alan buhar çubuğu sayesinde kahveleriniz için süt ısıtabilir, köpürtebilir ve sıcak çikolata, salep gibi sıcak içecekleri hazırlayabilirsiniz. Bu yönleriyle Delonghi Bco421 çok yönlü ve yüksek performanslı bir kahve makinesidir.

  • Espresso bazlı kahveler ve filtre kahve hazırlamak için uygundur.
  • Buhar çubuğu sayesinde profesyonel kahveler hazırlanabilir.
  • Espresso bölümünde toz kahve ve kapsül kahve kullanımına uygundur.
  • Makineyi hareket ettirmeden ön kısımdan filtre kahve bileşenlerini ekleyebilirsiniz.

Delonghi Bco421 ile Hepsi Bir Arada

Farklı türlerde kahveleri hazırlamaya olanak tanıyan Bco421, aynı anda pek çok işlemi yerine getirebiliyor. Buhar çubuğu, Espresso ve filtre kahve bölümlerinin eş zamanlı kullanılabildiği kahve makinesi, üstün performansıyla dikkat çekmeyi başarıyor. 750 ml kapasiteye sahip filtre kahve istasyonunda, espresso akışını ve süt köpürtme işlemini sağlayarak kahvelerinizi hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Ürün, 1.2 litre kapasiteye sahip su tankı sayesinde pratik kullanıma sahiptir. On beş bar basınca sahip espresso bölümü, kusursuz kremaya sahip espressolar hazırlamak için idealdir.

  • Güç: 1750 W
  • Damlama Emniyeti: Var
  • Ürün Ağırlığı: 7,1 kg
  • Ürün Boyutları: 37,1 genişlik, 28,3 yükseklik, 32,4 derinlik

Delonghi ile Hayatı Kolaylaştırın

1902 yılında İtalya'da kurulan küçük ev aletleri üreticisi Delonghi, geçmişten günümüze kullanıcıların hayatını kolaylaştıran pek çok ürün piyasaya sürüyor. Kaliteli ve kullanışlı ürünleriyle ön plana çıkan Delonghi, kullanıcıların güvenerek tercih ettiği markalar arasında yer alıyor.

Delonghi BCO421 Combi Barista Tipi Kahve Makinesi
Espresso makinesi BCO421.S, en sevdiğiniz kahve için ideal bir kombinasyon.

Kombi espresso kahve makinesi mükemmel bir espresso, cappuccino ve filtre kahve yapmak için.

2 in 1 krema filtre tutucusu
Kahve tozu veya espresso pedleri (Kolay Servis Espresso) ile espresso hazırlayabilirsiniz.

Ön operasyon
Filtre kahve için kahve tozu ve su ön taraftan doldurulabilir, makineyi hareket ettirmeye gerek yoktur.

Cappuccino sistemi
Bu yeni cappuccino sistemi, mükemmel bir cappuccino için zengin bir köpük tabakası için su, buhar ve havayı karıştırır.

15 bar basınç
Mükemmel bir krema tabakası için 2si 1 arada filtre tutucu
Filtre 1: 1 fincan espresso kahve veya 1 Pad kahve porsiyon
Filtre 2: Çekilmiş kahve ile 2 fincan espresso
Cappuccino sistemi: mükemmel bir cappuccino için zengin bir köpük tabakası için su, buhar ve havayı karıştırır.
1.2 litre çıkarılabilir su deposu
Damlama kapaklı çıkarılabilir damlama tepsisi
Filtre Kahve Kapasitesi : 10 bardak
1.4 litre su haznesi
Önden çalıştırma: Filtre kahve için cihazın ön tarafındaki suyu ve kahveyi doldurun.
Damlatma tepsisi, herhangi bir zamanda çıkarmayı mümkün kılar.
Cezve sıcaklığını korumak için sıcak plaka
Elektronik açma / kapama düğmesi
Ağırlık: 7,1 kg.

1750 Watt.

15 Bar Basınç

Çıkarılabilir damlama tepsisi

Boyutlar (G x Y x D): 37,1 x 28,3 x 32,4 cm.
 

 

 
Cam Hazne Var
Damlama Emniyeti Var
Fincan Kapasitesi 10
Güç (W) 1750
Otomatik Kapanma Yok
Renk Siyah
Su Isıtıcı Kapasitesi (ml) 750
Su Seviyesi Göstergesi Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Delonghi Bco421 Combi Barista Tipi Kahve Makinesi, Delonghi Bco421 , Combi Barista, Delonghi, Delonghi Bco421, Delonghi Bco421 Combi, Delonghi Bco421 Combi Barista, Delonghi Bco421 Combi Barista Tipi, Delonghi Bco421 Combi Barista Tipi Kahve, Delonghi Bco421 Combi Barista Tipi Makinesi, Delonghi Bco421 Combi Barista Kahve, Delonghi Bco421 Combi Barista Kahve Makinesi, Delonghi Bco421 Combi Barista Makinesi, Delonghi Bco421 Combi Tipi, Delonghi Bco421 Combi Tipi Kahve, Delonghi Bco421 Combi Tipi Kahve Makinesi, Delonghi Bco421 Combi Tipi Makinesi, Delonghi Bco421 Combi Kahve, Delonghi Bco421 Combi Kahve Makinesi, Delonghi Bco421 Combi Makinesi, Delonghi Bco421 Barista, Delonghi Bco421 Barista Tipi, Delonghi Bco421 Barista Tipi Kahve, Delonghi Bco421 Barista Tipi Kahve Makinesi, Delonghi Bco421 Barista Tipi Makinesi, Delonghi Bco421 Barista Kahve, Delonghi Bco421 Barista Kahve Makinesi, Delonghi Bco421 Barista Makinesi, Delonghi Bco421 Tipi, Delonghi Bco421 Tipi Kahve, Delonghi Bco421 Tipi Kahve Makinesi, Delonghi Bco421 Tipi Makinesi, Delonghi Bco421 Kahve, Delonghi Bco421 Kahve Makinesi, Delonghi Bco421 Makinesi, Delonghi Combi, Delonghi Combi Barista, Delonghi Combi Barista Tipi, Delonghi Combi Barista Tipi Kahve, Delonghi Combi Barista Tipi Kahve Makinesi, Delonghi Combi Barista Tipi Makinesi, Delonghi Combi Barista Kahve, Delonghi Combi Barista Kahve Makinesi, Delonghi Combi Barista Makinesi, Delonghi Combi Tipi, Delonghi Combi Tipi Kahve, Delonghi Combi Tipi Kahve Makinesi, Delonghi Combi Tipi Makinesi, Delonghi Combi Kahve, Delonghi Combi Kahve Makinesi, Delonghi Combi Makinesi, Delonghi Barista,