Delonghi KG 79 Kahve Öğütücü
Delonghi KG 79 Kahve Öğütücü
Delonghi KG 79 Kahve Öğütücü
Delonghi KG 79 Kahve Öğütücü
Delonghi KG 79 Kahve Öğütücü
Delonghi KG 79 Kahve Öğütücü

Delonghi KG 79 Kahve Öğütücü

Marka : Delonghi
Fiyat : 1.175,00 TL(KDV Dahil)

DELONGHI KG79 Kahve Öğütücü

Ürün Özellikleri:

- 160 x 130 x 260

- Ağırlık: 1,5 Kg

- Güç: 110 W

- 220 / 240-50 / 60 (V-Hz)

- Fincan Sayısı: 12

Kişiselleştirilebilir Çekim Teknikleri

Farklı öğütme seçenekleri sayesinde  Delonghi KG79  ile içmek istediğiniz kahveye göre çekirdeğinizin kalınlığını ayarlayabilirsiniz. French press en kalın kahve çekirdeği boyutunu sunarken, çok daha ince çekim seçeneğini seçerek, espresso elde edebilirsiniz.

Fincan Sayısına Göre Kahve Miktarını Belirleme

Taze çekilmiş kahve içmekten keyif alıyorsanız, sadece kullanmak istediğiniz kadar kahve çektirme şansına sahipsiniz. Üzerindeki ayarı kullanarak ne kadar kahve çekmek istediğinize karar verin ve size sadece o kadar fincanda kullanılacak kadar kahve çeksin

Yerinden Çıkarılabilen Kahve Haznesi

Kahve haznesindeki çekilmiş kahveleri kullanabilmeniz için, kahve haznesi yerinden çıkarılabilir şekilde üretilmiştir. Kullanmak istediğinizde yerinden çıkarıp, yeniden kolayca yerleştirebilirsiniz. Kullanım bu şekilde çok daha pratik olur.

İstediğiniz Kadar Kahve Öğütebilirsiniz

Fazladan kahveye ihtiyaç duyarsanız, içeceğiniz kadar değil istediğiniz kadar kahve çektirebilirsiniz. Çekilmiş kahvenizin her an hazır şekilde olmasını isterseniz, çektiğiniz fazla kahve haznede saklanır ve hazne içerisine başka hiçbir şey karışmaz. Kullanmak istediğinizde buradan kullanacağınız kadar kahve alabilirsiniz.

Kablo Saklama Bölmesi

Kirli bir görüntü oluşmaması adına makinenin kablosunu kablo saklama bölmesinde gizleyerek kullanabilirsiniz. Kablo bu sayede ortalıkta görünmez ve rahatsız edici bir görüntü oluşmasının önüne geçilebilir.

Geniş Kahve ve Çekirdek Kutusu

Hem kahve çekirdekleri hem de çekilmiş kahve için ayrılmış bölümler, birden çok kahveyi içerisine alabiliyor. Kahve öğütücünün çekirdek kısmına 200 gram, çekilen kahve kısmına da 100 gram kahve sığabiliyor.

Delonghi KG79 Kahve Öğütme Makinesi Özellikleri

 
Renk: Siyah
Diğer
Garanti Süresi (Ay): 24
Yurt Dışı Satış: Yok